GLAMRAP POLECA: Hip Hop Festival w Poznaniu. Kup bilety już teraz!

Sprawdź nas też tutaj

teledysk

Nowator na kanale Camey Records łączy siły z producentami muzyki klubowej

Teledysk z Hiszpanii trafił do sieci.

Opublikowany

 

nowator

Utwór Nasza Jest Ta Noc to najnowszy singiel Nowatora, w którym również pojawiają się znakomici producenci muzyki klubowej: Vincent Vik i Jake Lead. Nowator jest autorem takich hitów jak: Z lewa do prawa, Co tu jest grane czy Moja panienka. Łącznie jego utwory na samym YouTube zgromadziły ponad 200 000 000 wyświetleń. Jednocześnie regularnie pojawia się w największych stacjach radiowych i telewizyjnych.

Vincent Vik muzycznie dobrze czuje się w klimatach edm, electrohouse, basshouse, techno oraz szeroko pojmowanej muzyki klubowej. Jeden z jego utworów Visual Realm ukazał się w filmie A Good Man ze Stevenem Seagalem w roli głównej. Wspólnie z Dj. Vivaldim stworzył hymn Electrocity 2009.

Jake Lead – pod tym pseudonimem funkcjonuje pochodzący z małopolski 23-letni Jakub Krzysztoforski. Kuba jest pasjonatem muzyki elektronicznej, remixerem oraz producentem, który swoją przygodę muzyczną rozpoczął w 2016 roku.Nasza Jest Ta Noc ten to doskonały mix doświadczeń muzycznych trzech osób. Został stworzony w typowo klubowym klimacie, który swoim mocnym beatem i potężną dawkę pozytywnej energii może rozruszać każdego. Teledysk powstał w Hiszpanii w miastach Alicante i Benidorm, a za jego produkcję odpowiada MVJM.FILM.7 komentarzy
7 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
uszaty serwisant rowerów
2 miesięcy temu

patrzcie ile lat się zbierał po „69”, Tede bez kitu zmiażdżył go jako człowieka i zakończył mu karierę. Dla mnie zawsze WSIUUUR NOWATUUUR!

Gorzki Smak Prawdy
2 miesięcy temu

Ty jesteś zwykły wykopowy d3bil.
Powiem krótko: pucuj berło i wypi3rdalaj

wCiszy
2 miesięcy temu

Co za puste czasy. Teraz synonimem spełnienia w życiu jest pokazywanie się w ubraniach z logami marek modowych na tle plaży i palm. Spoko, fajnie jest podróżować, ale im nie chodzi o zwiedzanie, poznawanie obcej kultury czy zabytków, a zwyczajne wpier-dalanie tego na instagramy tylko po to żeby się flexować przed znajomkami „pa jak mam fajnie” – hooja masz fajnie. Ludzie na poziomie, którzy naprawdę mają kasę żyją understatment, a luksus jest dla nich sferą prywatną.

Kuklon
2 miesięcy temu

NOOOWAAATUUUUR. Rymy dalej jak gimnazjalista

Ebulon
2 miesięcy temu

Kto?

YO..
1 miesiąc temu

13:46 29
do sieci.

Opublikowany 6 dni temu 30 marca 2023Przez Redakcja

YO..
1 miesiąc temu
Reply to  YO..

8 KOMENTARZY

Popularne