Sprawdź nas też tutaj

News

Nowe fakty w sprawie śmierci Maca Millera

Raper zmarł na wiele godzin przed przyjazdem karetki.

Opublikowany

 

Mac Miller

Muzyczny świat znów pogrążył się w smutku. 7 września w San Fernando Valley zmarł Mac Miller. Ciało rapera znalazła osoba z jego otoczenia. Według wstępnych ustaleń przedawkował  narkotyki.

Policja wciąż ustala okoliczności śmierci artysty. Z najnowszych doniesień wynika, że ciało rapera zostało znalezione na wiele godzin po śmierci. Przeprowadzono już badania toksykologiczne i sekcję zwłok. Ich wyniki nie zostały jednak jeszcze podane do wiadomości publicznej. W domu rapera znaleziono śladowe ilości narkotyków, a w wieczór przed śmiercią odbyła się w jego domu duża impreza.

Serwis TMZ dotarł do nagrania dyspozytora z osobą, która znalazła ciało artysty. W nagraniu słyszymy, że jest ona roztrzęsiona i nie potrafi odpowiedzieć na pytanie czy rapera można obudzić i gdzie się znajduje. Mężczyzna mówi później: „pospieszcie się”, po czym się rozłącza.

Oświadczenie rodziny rapera

Kolejny raz w tym roku pożegnaliśmy artystę hip-hopowego. 7 września odszedł od nas Mac Miller, popularny amerykański raper młodego pokolenia. Został znaleziony martwy w swoim domu w San Fernando Valley. Ciało znalazł jego przyjaciel.

Jako pierwszy informację o śmierci rapera podał serwis TMZ.com. Oficjalne oświadczenie wydała teraz także rodzina artysty. – Malcolm McCormick, znany i uwielbiany przez fanów jako Mac Miller, zmarł tragicznie w wieku 26 lat. Był promiennym światłem na świecie dla swojej rodziny, przyjaciół i fanów. Dziękujemy za modlitwę. Prosimy, uszanujcie naszą prywatność. Na ten czas nie ma dalszych szczegółów na temat przyczyny jego śmierci – napisali bliscy Millera.

Matka rapera, Karen Meyers opublikowała również na Instagramie zdjęcie z synem. Według wstępnych raportów raper zmarł z powodu przedawkowania narkotyków.

 
26 komentarzy

26
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Przemek

Bedi to dzieciak, a jest o wiele mądrzejszy od tego żyda, wie ze substancje psychoaktywne to niszczenie mozgu. Nie można maca usprawiedliwiac tym ze miał problemy emocjonalne, czy ze był wrażliwy. Był po prostu głupi.

Bou

Rozumiem że nie pijesz?Czy alkohol nie niszczy mózgu?Częstotliwość spożycia, to główny czynnik odpowiadający za szkody poniesione przez organizm.Jezeli będziesz ćpał koks lub jakąś kodeinę powiedzmy raz w miesiącu z twoim mozgi k będzie wszystko spoko, inna sprawa że mało kto potrafi to na tyle kontrolować.

15:59

04:00 57

tfu

zdechło ćpunisko to zdechło, zdechną następne, na to samo

jebać

Po śmieciarke trzeba było od razu dzwonić. Pierdolone ćpuniska nad którymi ktoś jeszcze się rozczula, tfuuu

Bou

Empatia jest niezbędna do posiadania stanu umysłu przybliżającego bycie szczęśliwym, tobie niestety tego nie wróżę.

jebać

Co ty pierdolisz następny śmietniku zajebany

Miły

Ty buraku bez sumienia, obyś siė zachlał alkoholem albinudławił schabowym…

cydży

Witam, jestem ojcem cydżego i piszę w tej chwili z jego konta. Proszę nam z żoną wybaczyć za zachowanie tego jebanego idioty. Widocznie za mocno go dojeżdżałem w łóżku, syn miał prawie chuja w mózgu no i porwali go też kiedyś cyganie i perdoli teraz od rzeczy. A mówiłem mu przecież, gdy wsadzałem mu penisa do ust, że ludzi trzeba szanować. Jeszcze raz Państwa przepraszamy i obiecujemy, że syn poniesie konsekwencję. Podziurawię go śrubokrętem osobiście.

Lil Pee

no zdech potwierdzam

marta linkiewicz

biały członek o fuuu

Monar king

Kurwa teraz codziennie bedzie news o tym cieciu, przeciez to zwykly leb, posluchajcie tych smetnych kawalkow, ostatnio zalaczylem go po raz pierwszy to po 5 szybkich przewinieciach wylaczylem, typowa nowoczesna meczy dupa, zaden talent, taka prawda

Kostucha

Mam smaka na Maca

Lechu Miller

Synu wróć do nas załatwię ci ciepłom posadkę w SLD

yo G

LSD

śmieciu

swojej starej byś foty powrzucał, a nie jakieś gówna z forum dla stulejarzy w jakości kartonu

LUKASZ STANISLAWOWSKY

ON BYŁ OFIAHĄ SATANISTÓW I ZDECH ELO

PODPISAL CYHOGRAF, SKONCZYL MU SIE TO MUSIAL ZDECHNAC PHOSTE

JebaćCwEldo

Dobrze, że kolejna zaćpana kurwa zdechła.

cydży

wlasnie moi znajomi z tokyo placza nad tym millerem ale dla mnie byl lakiem i nie umial cpac, nie cieszyl sie zyciem i bogactwem

hahahahahaha

z tobą by sie bezdomny smierdzoncy zul nie chciał przyjaźnić a co dopiero żebyś ty mial znajomych z tokio hahahaha

cydży

zdziwiłbyś sie kurwiu, w wielu miejscach swiata mam przyjaciol, a do zuli ze smietnika to idz nie wstydz sie, przeciez to twoi znajomi skoro o nich wszystko wiesz

cydży to kurwa na smyczy

Tokio ? Tak się nazywa ten sklep monopolowy u ciebie w Zapizdowie Górnym ?

Paul

Chyba z Tokio Hotel znajomi i cydzy lize im rowy i sraja mu na klate, takie tam homoseksualne igraszki i cydzy czuje sie jak ryba w wodzie

cydży cwel

Ty kurwo kolegów to masz chyba w jakimś symulatorze życia online

cydży

uwielbiam rozwcieczac debili takich ja wy uwielbiam jak wylewacie jad, jak wam skacze cisnienie ze jest taki cydży w totalnej opozycji do was szmaty

fafarafa

tak sobie tłumacz menelu. KOledzy z osiedla biją cie gołymi chujami po pysku a tu przychodzisz wylewac swoje frustracje. Co ty bys kurwo zrobila bez internetu.

Popularne