Sprawdź nas też tutaj

teledysk

Nowojorska legenda u JWP/BC

5FT z Black Moon w klipie „Magic Pen” promującym „Kolegów”.

Opublikowany

 

Warszawska ekipa JWPBC skutecznie podgrzewa atmosferę przed zaplanowaną na 19 czerwca premierą albumu „Koledzy”. Na kanale zespołu pojawił się klip z gościnnym udziałem 5FT z legendarnego nowojorskiego tria Black Moon. W utworze „Magic Pen” obok Ero wystąpił również Grzempeś, a za produkcję muzyczną odpowiada TMK Beatz.

„Magic Pen” to kolejny po „Wszyscy chcą się bawić” teledysk nakręcony na nowojorskich ulicach. O cuty w utworze tradycyjnie zadbał DJ FALCON1, a za video odpowiedzialni są Akin Films NYC (zdjęcia) oraz Maciek Lipiński i M.L. FILMZ (edycja i montaż):

„Koledzy” to najnowsze wydawnictwo ekipy JWPBC, na którym znajdzie się kilkanaście premierowych utworów. Materiał powstawał na przestrzeni ostatnich dwóch lat w różnych konfiguracjach, klimatach i stylach. Całość zmiksował DJ FALCON1, wzbogacając skitami oraz skreczami całą produkcję i zamykając ją w spójną mixtape’ową klamrę.

 
18 komentarzy

18
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
REAL

REAL HIP HIP 🙂

w kurwe

Miszczowie, i nic nie trzeba dodawać.

edziopedzio

Róbcie screeny, pokażecie kiedyś wnukom że na glamrapie był kiedyś post o rapie

edziopedzio

przepraszam za to powtórzenie ale to z podniecenia XD

Oyche Doniz

jutro wizyta w Serum

Rafalala

Chyba w wannie.

EJ TY KOLO.

CO ZA ŻENADA. NA BUCKSHOTA ZABRAKŁO SIANA TO WZIĘKI TYPA CO MIAŁ MOŻE Z 5 WERSÓW W KARIERZE. ALE ŻE Z BLACKMOON TO NAWET KIEROWCE BY WZIĘLI CO ICH WOZIŁ W TRASY. WSTYD KURWA.

wow wow wow

Ależ to dobre.

Łonowy Barber

dziś masa ludzi / młodych ludzi również robi hajs a Ci nieogarnieci nie maja pieniędzy i się wyżywają że ktoś jest bananowcem.
Chcesz mieć pieniądze? Rusz dupę zamiast disować kogoś kto je ma. Jest XXI wiek hajs leży na ulicy albo w internecie ale trzeba mieć coś pod kopułą żeby to rozkminić. Jak ktoś jest lewy to wszystko mu będzie przeszkadzać.
Abstrahuje to od pokolenia naszych rodziców, którzy mieli inną edukacje, wychowani często w innym systemie, im może być gorzej ale też nie koniecznie.

EJ TY KOLO!

TY SAM KURWA LEŻYSZ KURWA NA ULICY PIERDOLONY POLACZKU NIE PIERDOL GŁUPOT PRZEJABAŁEM W CHUJ PIENIĘDZY NAWET MOŻE NIGDY W ŻYCIU TYLE NIE ZAROBISZ A JAKOŚ KURWA BRZYDZĘ SIĘ TYM KRAJEM I LUDŹMI TUTAJ MIESZKAJĄCYMI???I CO MI POWIESZ?

Oyche Doniz

93,50 to nie jest w chuj pieniędzy

EJ TY KOLO!

CHCIAŁEM JESZCZE DODAĆ ŻE JA LEZE POD OJCAMI JAK NA MNIE SRAJĄ. I OD CZASU DO CZASU JAK WUJKI PRZYJADĄ TO LEŻE POD NIMI. GENERALNIE TO ZAWSZE LEŻĘ POD KIMŚ BO JESTEM TOALETĄ, SPLUWACZKĄ I RYNSZTOKIEM.

EJ TY KOLO!

KURWA!!!!!! JESZCZE NIGDY NIE NAJADŁEM SIĘ TYLE WSTYDU!!!!! WYOBRAŹCIE SOBIE, ŻE WCZORAJ, PIERWSZY RAZ SPRÓBOWAŁEM SEKSU Z MOICH PSEM FAFIKIEM. TAK NA MARGINESIE, FAFIK JEST DUŻYM LABRADOREM O JASNYM UMASZCZENIU. NO I TERAZ NAJLEPSZE – PRZY PRÓBIE POKRYCIA FAFIK ZAKLESZCZYŁ SIĘ SWOJĄ KUŚKĄ W MOIM ODBYCIE. STARY MUSIAŁ WEZWAĆ POGOTOWIE I TAK ZŁĄCZONYCH PRZETRANSPORTOWALI NAS DO SZPITALA. KURWA! JESZCZE DO TERAZ CZUJĘ NA SOBIE DRWIĄCE SPOJRZENIA LEKARZY.

jacula tdfide

przeciez ten bambo nagra sie kazdemu za kilka stowek.

a te gimby lat 40 sa zalosne.

Odb

Nowojorski szimejl u JWP/BC

żENADA

legenda o której nikt nie słyszał

orlandonibyszalony

Chuja się znasz, chciałeś błysnąć, ale nie wyszło. Wypierdalaj

MANIO780 ULANY CIUL ELO!!!

NO DOBRZE NAPISAŁ TO NIGDY NIE BYŁA LEGENDA,SZACUNEK MIMO TO.

Popularne