Sprawdź nas też tutaj

News

Nowy kawałek Travisa Scotta – „Highest In The Room”

Utwór pojawił się w kampanii reklamowej kosmetyków Kylie Jenner.

Opublikowany

 

Świetnie znany wszystkim maniakom nowoczesnego podejścia do rapu Travis Scott zaprezentował nowy kawałek „Highest In The Room”. Fani artysty z Houston początkowo mogli usłyszeć utwór wyłącznie w kampanii reklamowej kosmetyków Kylie Jenner i na kilku koncertach, w tym podczas jego wizyty na Openerze. To psychodeliczna melodia, która została okraszona genialnym teledyskiem stworzonym przez Dave’a Mayersa, który współpracował z samym La Flamem. Dave to człowiek, który był odpowiedzialny za obrazki do „Sicko Mode”, ale także za klipy Jaya-Z, Britney Spears, Lil Wayne’a, Kendricka Lamara, P!nk czy Justina TImberlake”a.

W ciągu pierwszych kilku godzin od premiery teledysk został odtworzony ponad 1.5 miliona razy. To pierwsza oficjalny track Travisa od wydania krążka „Astroworld”, który w Polsce pokrył się złotem. Do tej pory dwa single, które z niego pochodzą – „Sicko Mode” i „Butterfly Effect”, zostały nagrodzone także platynowym wyróżnieniem. Czy „Highest In The Room” im dorówna?

Travis Scott został także nominowany do nagrody MTV European Music Award w kategorii Best Hip-Hop i Best Live. Już 3 listopada będziemy mogli się przekonać, czy udało mu się pokonać konkurencje.

 
7 komentarzy

7
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Piotry

No i chuj z tym. Jeden z bardziej przereklamowanych czarnuchow

Travis Szrott

chujnia na resorach

Travis Kmiott

Dokładnie

jdjsjzjjzj

Trapowa pedaliada dla cyżyda i białych czarnuchów.

Odb

Nowy strapon Travis Scotta „Highest Strapon In the Ass”

cydży

Znowu mi się będzie śniła czarna kutanga przez całą noc. Kocham Cię Travis :**** Propsy w chuj

cydży

Takie same wędzidła wkładam matce ProfesoorNauk do ryja gdy ją rucham. Pis joł

Popularne