Sprawdź nas też tutaj

News

Nowy program muzyczny Polsatu

W jury zasiądzie… 100 osób.

Opublikowany

 

Program "All Together Now" / fot. kadr z wideo

Po zaledwie jednej serii reaktywowanego w 2017 roku „Idola” Polsat zawiesił jego emisję. W zamian za to stacja zamierza tej jesieni zaprezentować całkiem nowy muzyczny format. „Śpiewajmy razem. All Together Now” to polska wersja brytyjskiego programu, który pojawił się w stacji BBC na początku roku.


Udział w muzycznym show może wziąć każdy – soliści, grupy i duety. Występy będą ocenianie przez 100 osobowe jury w skład, którego wchodzą też znani muzycy. W Polsacie uczestników będą oceniać m.in. Krzysztof „Jary” Jaryczewski, Dariusz Kordek, Madox, Saszan i Ramona Rey, Michał Stawiński, Tabb i Conrado Yanez. Kapitanem jurorów została Ewa Farna, a prowadzącym Igor Kwiatkowski, do niedawna członek kabaretu Paranienormalni.

Program polega na tym, żeby swoim występem zachęcić do wspólnego śpiewania jak największą liczbę jurorów. Im więcej jurorów przyłączy się do zabawy, tym większy wynik uzyska uczestnik. Sezon będzie składał się z 8 odcinków. Każdego tygodnia do finału przejdzie dwóch wokalistów z największą ilością punktów. W wielkim finale zawalczą o nagrodę pieniężną.W wielu polskich miastach odbywają się już pierwsze castingi. Emisja programu odbędzie się na jesieni w Polsacie.

Koniec „Idola”

Wiosną 2017 roku Polsat reaktywował program „Idol”. Powrót po 12 latach nie okazał się trafiony i nie podniósł oglądalności stacji. Nowego „Idola” oglądało średnio  1,40 mln osób, co plasowało stację na trzecim miejscu na rynku telewizyjnym (z TVP2 i TVN-em). – Wiadomo, że gdyby ten program był hitem to jego kolejne edycje byłyby realizowane jedna po drugiej bez żadnych przerw. Nowy „Idol” nie spełnił oczekiwań Polsatu i nikt już nie chce w niego inwestować. Zamiast niego stacja woli realizować sprawdzone programy, które mimo, że są już emitowane do znudzenia, mają o niebo większą oglądalność od „Idola” – mówiły osoby pracujące przy produkcji show w rozmowie z Faktem. Przypomnijmy, że w jury odświeżonego programu zasiedli Ewa Farna, Elżbieta Zapendowska, Wojciech Łuszczykiewicz i Janusz Panasewicz.

 
5 komentarzy
5 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
lol
4 lat temu

następne rakowisko to wiadomo, ale co kurwa glamRAP ma z tym wspólnego? XD

brd scr w grudniu wiadomo
4 lat temu

napisałbym, że to (…) tekst, ale wtedy usuniecie mój post, więc może klasycznie

SPRZEDALIŚCIE SIĘ WY KURWY JEBANE

cydży
4 lat temu

no wlasnie glamrap nakurwia newsy godne gustom polaczkow , to co tam bedzie grane niczym nie rozni sie od waszych zjebanych popidoli jak zabson, multi, hemingej, hinol, peja czy tede

djdecks
4 lat temu

jedyna znana osoba z listy, ktora jest kojarzona w dzisiejszych czasach to polsko-czeski wieprz.

TrusekTrapowy
4 lat temu

Na taki rap czekałem… rozumiem, że rap się trochę spedalił ale Wy też?

Popularne