Sprawdź nas też tutaj

News

Nowy raper w szeregach Step Records

Do wytwórni dołączył reprezentant ulicznego brzmienia.

Opublikowany

 

Epis Dym KNF w bluzie pitbull
Epis DYM KNF

To już oficjalne – Epis Dym KNF, reprezentant ulicznego nurtu rapu z dużą dawką motywującego przekazu, dołącza do Step Records. Pochodzący z Bytomia raper od ubiegłego roku wypuszczał swoje single za pośrednictwem kanału YouTube wytwórni,  a najpopularniejszy z nich, czyli utwór „NGU”, przekroczył już barierę 1 miliona odtworzeń. Fani zachrypniętego wokalu Episa i mocarnych bitów mogą spodziewać się albumu „Chronos” jeszcze w tym roku.

Posłuchajcie albumu „Atlas”

„Atlas”, czyli drugi solowy album reprezentanta bytomskiego składu DYM KNF – Episa, zabiera nas w podróż po autentycznych przeżyciach samego autora płyty. Przekaz EPISA zbudowany jest w 101 procentach na jego życiowym doświadczeniu, sytuacjach i towarzyszących mu emocjach. Krążek nawiązuje do wspomnień, dawnych wydarzeń, jego rodzinnej sytuacji oraz czasów teraźniejszych.

Utożsamiany z motywacyjnym podejściem do codziennego życia, charakterystycznym wokalem i energicznymi produkcjami muzycznymi, Epis tworzy unikalny klimat uliczno-motywacyjny.

Przodującym producentem całego projektu jest Phono CoZabit, którego wsparli: Wizier, Danex i Sokollo. Gościnnymi zwrotkami album wzbogaciła cała ekipa DYM KNF oraz Dedis, Mara MDM, Obserwator Świata Faktów i Marlena Patynko. Gramofonami swoje kwestie dołożył BeDeZet(BDZ).

 
10 komentarzy

10
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
KUBAY

kolejny uliczny wojownik?

ggggggggggggggggg6

lepszy uliczny wojownik niz kolejny gejraper elo mordo

KUBAY

Elo mordo pdw

Pan Czapa

Kto kurwa?

Krzysztof Kononowicz

Lepiej niż zabson

MałaCandy

Fajna stylówka 🙂

cydży

Widac ze ryj madroscia nie skalany.

HIP-HOP FAKTY

FAKT #18 W STEPIE NAGRYWANE SĄ JEDYNIE PATORAPSY

miklas

step moze tym razem sie uda

asdas

Popularne