Sprawdź nas też tutaj

Opublikowany

 

Zakończenie przez O.S.T.R.-a trylogii składającej się z trzech ostatnich, niezwykle popularnych albumów to moment, w którym raper, muzyk z zawodu i producent z zamiłowania postanowił sięgnąć do złotego okresu muzyki hip-hopowej. Przyszedł czas, by zaprezentować “Chevy Impala” – singiel i video będące ukłonem w stronę wszystkich miłośników klasycznych brzmień.

Muzycznie kawałek nawiązuje do klimatu Zachodniego Wybrzeża, które raperowi było bliskie od zawsze. Ostry razem ze swoją ekipą z Lowrider Club Polska z nostalgią wspomina ważne dla niego lata dziewięćdziesiąte i wczesne dwutysięczne, w których muzyki słuchało się jeszcze z kaset magnetofonowych. Przy okazji, z wrodzoną błyskotliwością, puentuje sytuację we współczesnym rapie zestawiając ją ze swoimi wspomnieniami.

Stawiamy sprawę jasno. W utworze “Chevy Impala” usłyszycie takiego Ostrego, na jakiego od dawna czekaliście i jakiego dawno nie słyszeliście – informuje Asfalt Records.

Za produkcję muzyczną utworu odpowiada Killing Skills, za gramofony DJ Haem. Autorem zdjęć do klipu jest Michał Kawecki, producentem Bartek Jankowski, a za współpracę reżyserską odpowiadają obaj panowie. Montaż i koloryzacja to dzieło Ziemowita Jaworskiego.

 
8 komentarzy
8 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
cydzy
2 lat temu

W końcu! Ogromny szacunek, oby cała płyta była ukłonem w stronę klasycznych brzmień

ProfesorNauk
2 lat temu

Rychu dwójka dzieci. OSTR też ma tam chyba dwójkę. A Tedas co? Flak obwiślak jebany? Stary gimbus impotent

Penisylina
2 lat temu
Reply to  ProfesorNauk

A czy każdy ma obowiązek zostania rodzicem?

ProfesorNauk
2 lat temu
Reply to  Penisylina

Każdy chłop ma obowiązek mieć sztuwnego chuja!!

Leopold
2 lat temu

A gdyby tak Jazzurekcja 2

cydży
2 lat temu

ten to juz dawno powinien dac sobie spokoj a on jeszcze pierdoli ze ktos czeka na tzw klasyczne pierdy, to zwykle jebane truskowe gowno ktore nakurwia od 20 lat

14:44 7
2 lat temu
Reply to  cydży

WOJTAS i LiROY DALi BY RADE

Popularne