Sprawdź nas też tutaj

News

O.S.T.R. „Diaporama” – pierwsza solowa płyta od 3 lat

Pierwszy singiel trafił do sieci.

Opublikowany

 

Wielki powrót O.S.T.R. po 3 latach nieobecności. Utwór “Flam”, który właśnie pojawił się w sieci, zwiastuje nowy album artysty „Diaporama”, który ukaże się już 12 kwietnia.

O.S.T.R. „Diaporama”

Przez 20 lat kariery O.S.T.R. przyzwyczaił słuchaczy do regularnego wydawania albumów co rok. W latach 2020-2022 Artysta zrobił sobie pierwszą wydawniczą przerwę, rozpalając apetyty słuchaczy do granic możliwości. Śmiemy twierdzić, że „Diaporama” to najbardziej wyczekiwany album hip-hopowy tego roku.

Album został w przeważającej większości wyprodukowany przez O.S.T.R.. Czas przerwy Artysta wykorzystał na poszukiwanie aktualnych, świeżych brzmień, podróżując w tym celu po całej Europie, a także po USA. Efektem czego było nawiązanie współpracy artystycznej z brytyjskim producentem Carnsem Hillem – prekursorem gatunku UK drill i producentem m.in. Skepta. Hill wyprodukował jeden utwór na DIAPORAMĘ, w którym gościnnie na majku usłyszymy kilku brytyjskich wykonawców.Pierwszy singiel „Flam”

Utwór FLAM, który dziś ma swoją premierę, uchyla rąbka tajemnicy co do charakteru muzycznego całego albumu. DIAPORAMA to płyta, którą brzmieniowo i tematycznie umieścilibyśmy pomiędzy “Ja tu tylko sprzątam” oraz “O.C.B.”. Singiel FLAM jest ironiczną opowieścią o tym jak O.S.T.R. był wielokrotnie w latach młodości skreślany przez kolejnych nauczycieli czy wykładowców uniwersyteckich i skazywany na przysłowiowe “kopanie rowów”. Muzykę do utworu stworzył O.S.T.R., mix i mastering wykonał DJ Haem, a klip jest dziełem Huberta Błaszczyka z Connect The Dots!

Pełna tracklista, goście oraz kolejne single pojawią się wkrótce.

 
26 komentarzy
26 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
HADES
4 dni temu

Hajs Zeusowi oddaj

Klej do papieru
4 dni temu
Reply to  HADES

Nie za dużo wymagasz do łódzkiego żyda?

HADES
4 dni temu

Nie, tu tylko przypominam.
Wymagam natomiast żeby już przestał pie.dolić smuty, odkurzył wreszcie MPC i przypomniał sobie jak się robi porządne bity, a potem przypomniał sobie, że zanim stracił pazur razem z płucem to potrafił nagrywać klasyki.

Kacper H-I-V
2 dni temu
Reply to  HADES

Idealne podsumowanie

Klej do papieru
4 dni temu

Następny farmazon, szkoła muzyczna, wyjazdy do Kanady, do Anglii, nauka gry na skrzypkach, semickie korzenie, a lansuje się na dzieciaka bez perspektyw co miał kopać rowy. Rowy to miał kopać Peja, czy Popek, a tym miałeś na skrzypkach rzępolić Ty populistyczny farmazonie.

Czas
4 dni temu

Kim on właściwie byl w młodości bo na Teofilowie „C” to takie osiedle w Łodzi z którego on pochodzi nikt go tam nie zna i nie za bardzo go kojarzy. Jak poszedl do liceum to dopiero tam poznał pierwszych kolegów z innych osiedli no ale przed liceum co bylo?Siedzenie w domu z mamusia jeżdżenie na dodatkowe zajęcia po szkole skad on się wziął. Z mordy zawsze byl lamusem i to gadanie ze jest z Bałut a pochodzi z teofilowa i to „C” co jest juz prawie końcem Łodzi.

ŁDZ
4 dni temu
Reply to  Czas

Teofilów to Bałuty kretynie.

Teo Gang
4 dni temu
Reply to  ŁDZ

Dokładnie. Teofilów to jedno z osiedli dzielnicy Bałuty.
To raz, a dwa, Ostry nie był z „C” tylko z Rogatek, tak zwanego „D”.
Reszta się zgadza xD

Czas
4 dni temu
Reply to  ŁDZ

Teofilow to Bałuty zgadza się tak samo Radogoszcz Wsch. czy Zach. To tez Bałuty tak jak Retkinia czy Koziny to Polesie ale nie znam ani jednej osoby z retkini czy z Kozin co mowi o sobie jestem z Polesia . Jak pytam kogoś kto mieszka na Teo skad jest to mowi ze z Teo. A jak ci ktos mowi w Łodzi ze jest z Bałut to ostatnia rzecz o jakiej myślisz to ze gosc ma na myśli Teofilow czy Radogoscz. Wiec kto tu jest kretynem?

Kochan
4 dni temu
Reply to  Czas

W sumie racja, ludzie z teo raczej mówią, że są z teo, a jak ktoś mówi, że z bałut to ma raczej na myśli stare bałuty

Qwerty
4 dni temu
Reply to  Czas

Teofilów to też Baluty

Kobra
4 dni temu

no wielu nabrał ze jest wielkim bałuciarzem heh od wczesnych lat 2000 milioner

KRK
3 dni temu

Farmazon, serio?! Ma przepraszać, że pochodzi z „dobrego” domu i się kształcił? Swego czasu najlepiej na wolno w kraju potrafił sklejać, jego teksty są po prostu mądre, pełne metafor, nawija z sensem, robi bity i gra na instrumentach.

DJ Decks
1 dzień temu
Reply to  KRK

Ma przepraszać, że robi z siebie jakiegoś slumdoga ze slumsów

dwarazy3
7 godzin temu
Reply to  KRK

Farmazon bo robił się na ulicę jak połowa branży a jak widać sporo z nich to były prawdziwe banany albo przynajmniej dzieci ustabilizowanej klasy średniej z wielkimi perspektywami na dobre życie.

Nie wystarczy wyjść na ulicę żeby z niej być, proste, patrz życiorys Sokoła.

Samanta
4 dni temu

Łak od zawsze

Jan
4 dni temu

Słabizna. Zero progresu przez tyle lat. Szkoda, że się marnuje i odcina kupony. A może brak hajsu się kłania???

jak to?
4 dni temu

to on nie umarł na raka? lol

Kobra
4 dni temu

haha pamiętacie awanturę jego żony z flaszką w ręku jak wbijała się do klubu jahahah

Albert
4 dni temu

Jestem fanem, ale kawalek slaby.

Kobra
4 dni temu

40 letni korwinista od wczesnych 2000 milioner… heh będzie pouczał i opowiadał o ładowaniu chłopie to nie chodzi o agendę tylko jak oceany się ociepla za bardzo to algi zdechna i się podusimy

SKÓRWYSYN JĖBANY® Beka z Boomerów
3 dni temu

CHÓJ MNIE TO PlERDOLl XD

Ludzik od śpiocha
2 dni temu

Nie słuchałem dawno,co tam,co tam w wielkim świecie i internecie,sowa Zosia robi mi sranie

Jakub Fanatyk Rapu
4 dni temu

Wreszcie o rapie. Powrót na który niestety nie zasługujemy jako słuchacze rapu. Karmieni auto tune, oraz wackami co nie umieją nawet złożyć prostych wersów. Ale O.S.T.R. ich pozamiata i zapedzi na kasę do Lidla, czy Polo Market…

HWDP
4 dni temu

ABSOLWENT KURSU RAPU?

Profesor_Nauk
4 dni temu

Chói mnie to pierd oli.

Popularne