Sprawdź nas też tutaj

News

O.S.T.R. gra „Kochana Polsko” i przemawia z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości

„Odczuwam niezmierną dumę z pochodzenia”.

Opublikowany

 

OSTR
O.S.T.R.

Wczoraj, 11 listopada O.S.T.R. wystąpił na Dziedzińcu Uniwersytetu Warszawskiego. Raper zagrał m.in. utwór „Kochana Polsko” oraz wygłosił emocjonalne przemówienie z okazji odzyskania przez Polskę niepodległości.

Zróbcie wielki hałas dla naszego pięknego kraju! Muszę Wam powiedzieć, że odczuwam niezmierną dumę z pochodzenia, z biało-czerwonych barw, przede wszystkim też z tego, że nie jesteśmy jakimś tam sobie narodem, który żył sobie spokojnie tylko musieliśmy o wszystko walczyć. To, co zrobili dla nas nasi pradziadkowie, dziadkowie, rodzice to jest coś wielkiego! – powiedział raper ze sceny.

Koncert odbył się w ramach akcji „Druga Strona Ulicy”. Finał inicjatywy odbędzie się już 18.11. na darmowym koncercie w warszawskim klubie Poziomy. Wystąpią Hemp Gru, Peja, Waldemar Kasta oraz uczestnicy warsztatów.

 
5 komentarzy

5
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
wi fiii

props Ostrowski

massivewp

Od początku celem tego kanału jest, aby zapoznać widzów z battle rapem na świecie – głównie tym z Rosji i USA. Jednak na przestrzeni lat istnienia światowych lig powstawało wiele wariacji i odłamów battli (tak jak chociaż ostatnio dodany „battle na komplementy”).

Dzisiaj mam dla was coś specjalnego. Odmianę rosyjskiej ligi VERSUS – BPM.

(BPM – beats per minutes, uderzenia na minutę)

Pojedynki ligi VERSUS BPM charakteryzują się walkami zazwyczaj znanych już battlerów pod bity, często grime’owe. Battle te ze względu na podkład muzyczny przypominają zawody wolnostylowe, ale tutaj również jak i w reszcie battle rapu, skrupulatny tekst jest przygotowany wcześniej, co pozwala na stworzenie kozackiego widowiska i umożliwienie zjawiskowej rywalizacji z żywiołową pętlą w tle, pozwalając na rozmaite popisywanie się wymyślnym flow.

Zobaczcie sami jak robią to Drago i Alphavite!

https://youtu.be/f0y1rHHoQjY

Dorian

przecież tekst tej piosenki to jeden wielki bezsensowny bełkot i kupa żenujących truizmów nie trzymających się całości.

OSTR <3

JEBAC STAREGO DZIADA OSTROWSKIEGO Z FLAKIEM, POWINIEN MIEC SZTYWNEGO CHUJA NIECH GINIE DZIADYGA JEBANY

jajajaja

Populista xD

Popularne