Sprawdź nas też tutaj

News

O.S.T.R. & Hades wydają płytę „HAO2” – preorder i singiel

Posłuchajcie „Illuminati”.

Opublikowany

 

Pamiętacie “Psychologię tłumu” albo “Czas dużych przemian”? Tak, HAOS oficjalnie powraca i to w jakim stylu! O.S.T.R. i Hades nie próżnowali podczas lockdownu i już na początku grudnia wydają swój drugi, wspólny album.

O powrocie kultowego wydawnictwa z 2013 roku mówiło się od dawna. Wyczekiwania i spekulacje dodatkowo podsycały krótkie, tajemnicze zapowiedzi. Pierwszym singlem z “HAO2” jest utwór “Illuminati” – błyskotliwa i ironiczna obserwacja społecznego uzależnienia od nadmiaru informacji i mediów. Kompozycji towarzyszy teledysk autorstwa Kacpra Nowotniaka i Piotra Kocanowskiego, który już teraz można obejrzeć na kanale YouTube Asfalt Records.

“HAO2” to zbiór 15 opowieści z życia powstałych w trakcie pandemicznego roku 2020. Album po części utrzymany jest w postapokaliptycznej atmosferze, pełnej niepewności, lecz nie brakuje na nim także numerów luźniejszych, dających nadzieję na lepsze jutro. “HAO2” to album współczesny, selekcja utworów trwała w zasadzie do ostatniej chwili, gdyż O.S.T.R. i Hades nagrali ich w sumie ponad 40. Trudność wyboru wymusiła na autorach decyzję o dołożeniu do albumu dodatkowej epki, z numerami, których po prostu nie można było nie opublikować. “HAO2” nie jest tylko powrotem kultowej kooperacji, to przede wszystkim odpowiedź na współczesny świat, to projekt “ku pokrzepieniu serc”.

Okładka

Drugi długogrający album duetu O.S.T.R. & Hades ukaże się 4 grudnia. Razem z premierą utworu i teledysku, w Asfalt Shop ruszyła przedsprzedaż limitowanej edycji specjalnej albumu “HAO2” LPCD, którego kompleksowej realizacji wizualnej podjęli się Tomasz Zasada i Maciej Pestka. Do przedsprzedaży trafiła też specjalna, winylowa edycja pierwszego “HAOS”. Również, tylko w przedsprzedaży i tylko w asfaltshop.pl gratis od artystów – bonusowy krążek “EP”.

Warto zaznaczyć, że przedsprzedaż limitowanego LP + 2CD trwa tylko do 30 października, do godziny 12:00. Tego samego dnia rozpocznie się przedsprzedaż standardowego wydania 1CD. Dla osób nieposiadających gramofonu przygotowaliśmy rozszerzoną ofertę zakupu sprzętu – przy zakupie z “HAO2” dodatkowy rabat 15%.

33 komentarze
33 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Clive Bombardier
1 rok temu

Jeśli chodzi o hades to tylko:Hades (mit. grecka) – bóg świata podziemnego, syn Kronosa i Rei, brat Posejdona, Zeusa, Demeter, Hestii oraz Hery. Hades rządził krainą zmarłych – Podziemiami

Jebać NWO
1 rok temu

Wymieszali poważną prawdę z głupimi sloganami i zabobonami, w ten sposób ich fani dalej nie skumają co jest pięć, może garstka już wie/zrozumie, a ludzie świadomie myślący czyli również garstka tych fanów i całość antyfanów/ludzi nie zaznajomionych z ich twórczością/tym kawałkiem będzie musiała udowadniać, że 10% teorii(prawdy) z tego kawałka to fakty i to się dzieje tu i teraz…Illuminatti ISTNIEJE KURWA!! Wake up! Pozdrawiam tych co muszą nosić ten krzyż, wiecie o co cho i mam nadzieję, że lepsze czasy dla nas ludzi nadejdą, chociaż szans praktycznie nie ma!! J-E-B-A-Ć w dupę the richest families and new world order!!!

Daniel zwierzyński
1 rok temu

Lipa jak skurwysyn

Odb
1 rok temu

T.Ę.P.Y & Sedes wydają sextejpę „ANA2” – preorder i trailer

Słąbe
1 rok temu

Słabe jak mrożona pizza którą trzeba odgrzewać

pizza tylko z pizzeri tylko

Madzia Gejsler
1 rok temu
Reply to  Słąbe

Chuja się znasz. Najlepsza pizza to pizza mrożona nieodgrzewana.

##################################################
1 rok temu

Ta Dziwka co Płyneła na Titanicu to puściła się z nieznajomym po chwili znajomości a na statku był mąz i potem męzowi śmiała się jeszcze prosto w ryj

Typowa POlka

skoro nie kochała męża to po co wychodziła za mąż za niego a tak był bogaty a przecież ta dziwka nie mogła skończyć pod mostem …

Takie są właśnie kobiety nie kocha cie ale nie ma innego wyjścia bo przecież nie będzie mieszkać pod mostem wyjdzie za mąż i będzie latami zdradzała na boku DZIWKA

%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%
1 rok temu

POlka Bez wartości bez godności ….

Typowa POlka daje dupy na imprezie na domówce z oskarkiem i patryczkiem na 2 baty potem następny tydzień weekend robi loda w klubie na wakacjach w hiszpani daje dupy Alvaro z Madrytu a na wakacjach a na wyjeżdzie z koleżanką do Londynu daje dupy DJ z Londynu Harry a w następny czwartek mówi do Piotrka że trzeba na nią zaslużyć i zabiegać i że nie jest łatwa jak inne

a na końcu jeszcze ci powie -NIE MASZ PRAWA MNIE OCENIAĆ- haha

POlka Suka DZIWKA FAŁSZYWA Parszywa

TitanicPojebanaAkcja
1 rok temu

Dlaczego Titanica poszedł na dno ???? Serio kurwa nie zauważyli Góry Lodowej ???? A może mieli nie zauważyć ???

Co o tym myślicie ???

Czekam na ciekawe komentarze

Codeina
1 rok temu

Lady Pank ich zatopili, bo chcieli mieć temat na nowy, chwytliwy kawałek. 2 dni po katastrofie Titanica wszystkie rozgłośnie w kraju grały „Zostawcie Titanica”. Przypadek? Nie sądzę. Najbardziej mi szkoda, że Leonardo się tam utopił, to był dobry malarz

Cyjanek
1 rok temu
Reply to  Codeina

Namalowal jej pochwe

Vinci
1 rok temu
Reply to  Codeina

A czemu się utopił? Bo Kate winslet jest w 2% POlką. Już rozumiecie? POlki potrafią zniszczyć wszystko, nawet taki piękny film.

Quelle
1 rok temu

W dupe sobie wsadz te dwa Paluchy a potem pięsc!

GRUPA CHROSZCZAŃSKA
1 rok temu

TO MA BYĆ PIĘTNOWANIE „TEORII SPISKOWYCH” CZY O CO TYM DWÓM POPULISTOM CHODZI?

Benek
1 rok temu

Mordo załóż fanpage na fejsie, codziennie jakaś historia o polkach, bedzie w chuj fanów

SŁAWOMIR gwiazda Rock Polo
1 rok temu

Cześć, tu Sławomir

Prezes vel karakan
1 rok temu

Slawus kiedy jakiegoś chwytliwego gniota puścisz? Java mi się żali że nie ma co puszcZac w tvpis

Fran Chuck
1 rok temu

Męcze sie gdy słucham ostrego. Od OCB żadna płyta już mi nie podeszła, pojedyncze numeru może z „życie po śmierci”. Z resztà jak slucham ostrego to mam wrażenie że męczy sie ale pisze bo musi mieć z czego żyć. No cóż, To dla niego praca więc spoko.

polski rap to kupa
1 rok temu

OSTRY AKA HIPOKRYTA I POPULISTA TO JUŻ DAWNO SIE SKONCZYŁ.

haha
1 rok temu

niech z paluchem nagra płytę haha pt Ocean Popolizmów Dwoje Hipokrytów

BeImondo Informator
1 rok temu

Nigdy się zaczął w Łodzi każdy z niego beke zawsze mial. Wychował się na osiedlu Teofilow C które znajduje się na zadupiu Łodzi a pierdoli ze z Balut jest.

syn bogdana andrzej
1 rok temu

Teofilów jest częścią Bałut odbycie

Warga Sromowska
1 rok temu

O.N.A.N.I.S.T.R & Sedes wysrają pytę „HOMO2” – preejakulat i singiel sex

O.S.T.R - JSM
1 rok temu

Dowodów na to, że za Jezusem stoją Repti,. czyli Reptilianie jest wiele. Zacznijmy od pierwszego. Wszystkie religie są stworzone przez Repti. Tam wszędzie są symbole gadów, węźów i te wszystkie religie nsą fikcją. Jezus jest postacią religijną, jest filarem chrześcijaństwa, jednej z największych religii. Więc jaki jest z tego wniosek? Jezus jest Repti, czyli Jezus był Reptilianinem. Dowód drugi – wszystkie religie nauczają fikcji. Jezus jest postacią religijną, więc wniosek tego jest taki, że Jezus jest fikcją a ewangelie są fikcją literacką. Dowód numer 3. Reptilianie słyną z tego, że bardzo lubią ludzką krew i ludzkie mięso, to im daje życie wieczne, tzn. innymi słowy długowieczne. Jezus nawołuje do picia ludzkiej krwi, do jedzenia ludzkiego mięsa. Na czarnych mszach katolickich praktykowane jest właśnie picie ludzkiej krwi, symboliczne i jedzenie ludzkiego mięsa. Więc jaki jest z tego wniosek? Jezus był reptilianiem, ponieważ Jezu uczył właśnie reptiliańskich zachowań.

Gadzina z Tatr
1 rok temu
Reply to  O.S.T.R - JSM

Brzmi jak totalnie odjechana fikcja, ale jakby ktoś 15 lat temu powiedział, że raperzy będą ruchać się w wannach z transwestytami to też bym pomyślał, że to jakiś żart. Jednak najcięższe fantazje często stają się rzeczywistością. Jakoś to się składa w sumie w całość.. hostia to ciało, wino jako krew, wąż w edenie namawia Ewę do grzechu i takie tam. Generalnie wszystkie religie to gówno dla debili i z tym się zgodzę. Ale wg tej teorii reptaliańskiej to kim oni niby są, bogami, szatanami czy o huj w tym chodzi?

Jebać NWO
1 rok temu
Reply to  Gadzina z Tatr

Są inną rasą, my zostaliśmy stworzeni poprzez krzyżówki i manipulację DNA. Jednak jeśli chodzi o to jaki jest ich konkretny cel( prócz tego, że chcą nas zdepopulować i nami rządzić w 100%) to daleka droga( a może wcale nie…) do rozwiązania zagadki, 90% ludzkości tego nie pojmie, z przyczyn nam dobrze znanych, dezinformacja i zaklamywanie praktycznie każdej treści poprzez wszystkie media itp. jest potężnym narzędziem w rękach ludzkich kurew( pionki w rządach, kościołach itd.). Ludzi, którzy stracili duszę, lub chcą walczyć, ale się boją, bo są zastraszani. I tak dalej………………Pizda ogólnoświatowa jak dla mnie na ten moment, być może( chociaż ja jestem pewny) zobaczymy do kilku lat w przód, rzeczy, które widzieliśmy na filmach i będą to zjawiska, których nasze głowy nie ogarną. Dodatkowo w miedzy czasie nasza świadomość zostanie zmodyfikowana, przez co zupełnie nie będziemy rozumowania świadomie, będziemy mieć przed oczami tylko zjawiska, które ktoś nam narzuci..Long story in my opinion. Życzę wszystkim, którym zależy, aby ułożyli puzzle, a dzieci, które się oburzą zaraz zachęcam do układania puzzli, najlepiej z jakimś ciekawym motywem;) Pozdro!

CERSANIT
1 rok temu
Reply to  O.S.T.R - JSM

Rozumowanie ambitnego dziewieciolatka typu kaczka unosi sie na wodzie, drewno unosi sie na wodzie. Czyli kaczka jest z drewna. Dear god.

Lolek
1 rok temu

Co oni Hemp Gru dissują?

AntyTede
1 rok temu
Kutwyyyy
1 rok temu

Każdy wie jaka ta płyta będzie

MarikaKis
1 rok temu

Szukam miłego i kulturalnego faceta na sex spotkania lub stały zwiazek.
Mam na imię Monia lat 24, wzrost 169cm,

wiecej moich nagich fotek i kontakt do mnie tu- htttp://frircikvip.com.pl
i wyszukaj mnie po niku: MarikaXX napisz do mnie i spotkajmy sie!

Prawda
1 rok temu

Opublikowany 5 dni temu 23 października 2020 Przez Redakcja

05:40 7

Blizniak01
1 rok temu

Zamówione!

Popularne