GLAMRAP POLECA: Hip Hop Festival w Poznaniu. Kup bilety już teraz!

Sprawdź nas też tutaj

teledysk

O.S.T.R. i Sarius życzą wszystkiego najlepszego

Asfalt Records zaprasza na Diaporama Tour.

Opublikowany

 

ostr sarius

Na kanale Asfalt Records pojawił się klip do wspólnego utworu O.S.T.R. i Sariusa „Wszystiego najlepszego”. Z tej okazji Asfalt Records wraz z L2L zapraszają na Diaporama Tour – specjalną, kameralną trasę koncertową opartą na utworach z najnowszej płyty Ostrego, z udziałem znakomitych rapowych gości.

– W najbliższych dniach będziemy stopniowo odkrywać karty. Na początek trzy miasta: Poznań, Gdańsk oraz Kraków. Pozostałe miejsca, podobnie jak listę gości ogłosimy wkrótce. Bilety na wydarzenia dostępne są na Biletomat.pl

Klip został nakręcony przez ekipy Connect The Dots i ThunderCut.

Album „Diaporama” miał premierę 12 kwietnia 2023 roku. Płyta zdobyła bardzo dobre recenzje wśród słuchaczy. Gościnnie na albumie pojawili się m.in. Gibbs, Sarius, Mor W.A. czy Green.

Materiał został w przeważającej większości wyprodukowany przez O.S.T.R.. Prawie trzyletni czas przerwy wydawniczej Artysta wykorzystał na poszukiwanie aktualnych, świeżych brzmień, podróżując w tym celu po całej Europie, a także po USA. Efektem czego było nawiązanie współpracy artystycznej z brytyjskim producentem Carnsem Hillem – prekursorem gatunku UK drill i producentem m.in. Skepta. Hill wyprodukował jeden utwór na DIAPORAMĘ, w którym gościnnie na majku usłyszymy kilku brytyjskich wykonawców.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

13 komentarzy
Subscribe
Powiadom o
13 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Pan ek
1 miesiąc temu

DWA ŁAKI

Versus
1 miesiąc temu
Reply to  Pan ek

Chciałbyś choć w 10 % być takim „łakiem” jak Ostry, więc nie zawrzyj paszczę i nie kompromituj się.

Versus
1 miesiąc temu
Reply to  Versus

Jedno „nie” za dużo, ukłony dla prof. Miodka!

Mister Cool and awesome mate dude
1 miesiąc temu

Kochana Polsko słuchałem sporo tego utworu! Dobry kawałek to jest!

Mister Cool and awesome mate dude
1 miesiąc temu

Flow szybki to mają Twista oraz The Realest!

jorgen
1 miesiąc temu

wypisywać szybkich raperów z ameryczki, mniej znanych:
no clue, vin jay, dizzy wright, NF

Mister Cool and awesome mate dude
1 miesiąc temu

Flaczki wołowe mam po warszawsku zamrożone oraz pierogi w zamrażalniku, które ugotuję w wądzie posolonej, czyli we wrządku by wypłenęły one na górę (powierzchnię) w garnku.

Młody pszczelarz
1 miesiąc temu

Przerazajace ze ludzie tak pozujący do zdjęcia sprzedają swoją tzw twórczość

Zbyszko 3 k0tasy
1 miesiąc temu

ZBIGNIEW KUCHARSKI ZNANY POLSKI PEDA.L I EKSHIBICJONISTA MA DZIS URODZINY
STOO LAT STOOO LAT
NIEEECH CIAGNIE WSZYSTKIM NAM
OBCIAGNALNYM TEMU ZBYSZKOWI
BTW
OBCIAGNALBYM TEMU SARIUSOWI
OBCIAGNALNBYM TEMU OSTREMU

Π
1 miesiąc temu

Dobra teraz coś #!$%?.

Była u nas wczoraj koleżanka różowej na piwo, taka typowa tinderowka. Spotyka się tylko z bogatymi facetami, żeby zabierali ja do drogich restauracji i kupowali jej jakieś drobne prezenty, kiedyś chciała robić karierę na OF ale chyba nie wyszło.

Znalazła nowego faceta w który jest dla niej „idealny” czyli ma kasę i żeby go zatrzymać postanowiła uwaga dodać krwi z miesiączki do jego jedzenia. Trochę zacząłem żartować (bo myślałem że się wygłupia) i się spłoszyła więc nie wypytałem czy to czarna magia czy o uj w tym chodzi.

Teraz podejrzliwie patrzę na swoją różowa bo to w końcu była JEJ koleżanka

Mister Cool and awesome mate dude
1 miesiąc temu
Reply to  Π

Wąchajcie nie wyprane majteczki dziewczyn iraz kobiet, które je Wam podrzucają na podnietę I zanętę oraz zachętę!

Taka praWFDa
1 miesiąc temu

Prawie każdy człowiek w historii chciałby uprawiać seks jak najczęściej, jak najintensywniej i z jak największą liczbą osób, a potem związać się z kimś „czystym, wiernym i kochanym” i założyć rodzinę.

Internet oraz „światowa wioska” przez którą nadwyżka mężczyzn* w niektórych regionach przekracza 300% sprawiły, że na takie życie mogą pozwolić sobie wyłącznie kobiety – i coraz więcej z nich z tego korzysta.

Wystarczy „puścić hamulce” na kilka miesięcy, żyjąc w jakimś większym mieście i spokojnie można dobić do 3 cyfr na liczniku… A gdy zabawa się znudzi, znaleźć sobie jakiegoś „miłego” chłopaka, z którym można założyć rodzinę…

Pytanie jak z tym walczyć? Bo walczyć trzeba – takie „puszczenie hamulców” to ogromne ryzyko licznych chorób wenerycznych, psychicznych oraz samotnego macierzyństwa… A nie da się zbudować społeczeństwa z chorych psychicznie samotnych matek i samotnych kawalerów nie widzących większego sensu w samotnym życiu.

Zapraszam do dyskusji.

Taka praWFDa
1 miesiąc temu
Reply to  Taka praWFDa

*globalna wioska to:
-przyjmowanie w UE głównie mężczyzn z Afryki i Azji (dla niektórych krajów jest to 80-90% mężczyzn rok w rok)
-wyjazd młodych kobiet z małych i średnich wiosek i miast do największych ośrodków miejskich, nierzadko poza granice kraju w ramach Erasmusów i innych podobnych programów;

teledysk

Avi, Magiera i ich „Grand Prix”

„To do nas należą te dni, wiemy jak to jest nic nie mieć”.

Opublikowany

 

Przez

avi

– Nie bój się działać pod prąd i sięgaj po najwyższe cele – mówi Avi i publikuje nowy singiel „Grand Prix”, którego produkcją zajął się Magiera.

„Grand Prix” to utwór i teledysk stworzony z okazji 75 lat marki Puma. Raper stworzył singiel nawiązujący do wartości i charakteru marki oraz postaci z nią związanych. Numer został wyprodukowany przez Magierę.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

teledysk

Łona, Konieczny i Krupa z singlem „Biegnij!”

Trio promuje płytę „Taxi”.

Opublikowany

 

Przez

fot. Krzysztof Kiziewicz

„Biegnij!” to kolejny singiel tria Łona x Konieczny x Krupa, promujący nadchodzący album „TAXI”. I nie jest to — wbrew tytułowi — piosenka o skłonności taksówkarzy do joggingu, ale pełna nagłych zwrotów akcji opowieść o sytuacjach, w których kierowca najchętniej uciekłby przed klientem.

– Mój przyjaciel Roxi, który przejeździł parę ładnych lat na taryfie, opowiedział mi kiedyś jak wygląda sylwestrowa noc z punktu widzenia taksówkarza. Okazuje się, że jest dokładnie jak w dobrym horrorze: zaczyna się sielankowo, a potem ni stąd, ni zowąd wszyscy zaczynają cię gonić. Z grubsza o tym jest „Biegnij!” – opowiada o nowym singlu Łona.

Trio promuje najnowszy singiel relacją z występu na żywo zarejestrowaną w legendarnym taksówkarskim spocie, czyli poznańskim „Barze u Gosi”. Koncert miał miejsce w ramach festiwalu sztuk społecznych Off Opera 2023 organizowanego przez SMAK — Stowarzyszenie Młodych Animatorów Kultury. Video jest czwartą częścią wizualnej serii promującej nadchodzące wydawnictwo.

Równocześnie z singlem trio ogłasza rozpoczęcie jesiennej trasy koncertowej. Łony, Koniecznego i Krupy będzie można posłuchać na żywo w: Katowicach (26.10), Toruniu (2.11), Gdańsku (3.11), Warszawie (16.11), Krakowie (19.11) i Wrocławiu (15.12). Bilety do nabycia na ​Going.

„TAXI” to rezultat współpracy szczecińskiego rapera z muzykami ze składu Siema Ziemia: Andrzejem Koniecznym i Kacprem Krupą. To album koncepcyjny: z rozmów prowadzonych z taksówkarzami i taksówkarkami przez Łonę i Zuzę Głowacką (producentkę wykonawczą albumu) twórcy utkali oni album „TAXI” — uniwersalną, a przy tym osobistą wypowiedź o współczesności, muzycznie zaczepioną między hip-hopem, jazzem i elektroniką.

Album „TAXI” można nabyć na stronie Def Jam Recording Poland i sklep.dobrzewiesz.net. W limitowanej edycji albumu znajdziemy m.in. samochodowe dodatki oraz książeczkę, w której Zuzanna Głowacka i Łona dzielą się kulisami rozmów z taksówkarkami i taksówkarzami. Oprócz tego rozszerzone wydanie zawiera trzy dodatkowe utwory: wyjątkowe remiksy oraz piosenkę „Aorta” z tekstem Jacka Budynia Szymkiewicza — zmarłego w ubiegłym roku wokalisty szczecińskiej grupy Pogodno.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

teledysk

Filipek nadaje z Grecji

“[…] Chociaż nie znam się na byciu dobrym, tak jak Ty”.

Opublikowany

 

Przez

Fot. Nikodem Hawrylak (@madson)

Po kilkumiesięcznej przerwie Filipek prezentuje słuchaczom kolejny kawałek z nadchodzącego albumu.

“Tak jak Ty” to energiczny singiel, za produkcję którego odpowiada Tribbs. Teledysk nakręcony podczas pobytu rapera w Grecji nie pozwoli nam szybko zapomnieć o lecie.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

teledysk

Kazior publikuje zza krat klip z udziałem Saida Magomeda

„Jestem głodny zwycięstwa, mam krew na rękach”.

Opublikowany

 

Przez

„Sa vash” to kolejny singiel z nadchodzącego albumu „No face, no case” Kaziora, którego premiera została przesunięta na 27 października. W klipie pojawił się zawodnik MMA – Said Magomed.

„Głowa do góry, kiedy idę do klatki” nawija Kazior w najnowszym singlu zatytułowanym „Sa vash”. Raper w ostatnim czasie borykał się z problemami, a aktualnie przebywa w berlińskim areszcie. Z uwagi na to, premiera jego płyty, która zaplanowana była na 23 września, została przesunięta na 27 października. Nie pokrzyżowało to jednak jego planów i GM2L opublikowało w piątek utwór „Sa vash” w serwisach streamingowych, który został dopełniony klipem. Pre-order w dalszym ciągu dostępny jest do zamawiania na stronie GM2L, także w zestawie m.in. z wagą cyfrową.

W teledysku wzięli udział zawodnicy Rzeszowskiego Klubu Sportów Walki, a wśród nich Said Magomed, który już 30 września podczas gali Babilon MMA 39, podejmie rękawice w walce z Fabiano Silvą. Tytuł najnowszego singla oznacza tyle, co „wojownik”, a obecny w klipie wilk symbolizuje pseudonim Saida-magomeda Abdulkadirova. „Sa vash” zostało zrealizowane w motywacyjnym klimacie, połączonym z charakterystycznym dla Kaziora, ulicznym sznytem.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

teledysk

Alberto łączy siły z zawodnikiem QueQuality

Posłuchajcie „Dawaj ten sos”.

Opublikowany

 

Reprezentant QueQuality, autor bardzo popularnego singla „Dres”, serwuje fanom swój najnowszy banger „Dawaj ten sos” nagrany we współpracy z Alberto. Sprawdźcie koniecznie ten niezwykle energiczny numer wyprodukowany przez Premixma oraz SlvR’a.

Co ciekawe, na social mediach Miszela możecie zobaczyć prace w studio zorganizowanym na wyspie Bali – możemy się zatem spodziewać iż „Dawaj ten sos” to nie ostatni ruch rapera w najbliższym czasie. Karawana jedzie dalej!


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

teledysk

Agia „Każda postać” – raperka promuje nową płytę

„Tu wielu z nas ginie przez system”.

Opublikowany

 

agia

Agia kontynuuje promocję tegorocznej płyty „Prawda boli”. Do sieci trafił teledysk do kawałka „Każda postać” produkcji StreetSound.

Przy albumie „Prawda boli” Agia mogła liczyć na współpracę z doświadczonymi artystami Tafel JTS i Streetsound. – Widząc mój potencjał do rapowania postanowili mnie podnieść z dna i wręcz „zmusić” do powrotu do rapu. Pisząc teksty skupiałam się głównie na swoich błędach, porażkach i czynnikach, które wpływały na moje niepowodzenia. Wiedząc, jak wiele jest takich zagubionych osób jak ja, chciałam przekazać słuchaczom parę nieoczywistych złotych myśli z autopsji, na które warto zwrócić uwagę. Jako, że płyta powstała w Londynie, a produkcją muzyczną zajęli się StreetSound & Tafel JTS, przenieśli oni tutejszy vibe i inspirowali się tutejszym brzmieniem, takim jak drill i grime. Ja również świetnie odnalazłam się w nowych stylach i tempach, ale nie zapomnieliśmy o fanach odlschoolu i oni również znajdą na płycie coś dla siebie – mówi Agia.

Tegoroczna płyta Agi „Prawda boli” wciąż jest dostępna na stronie prawdaboli.com. Premiera albumu odbyła się 6 stycznia 2023 roku.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

Popularne

Copyright © Łukasz Kazek dla GlamRap.pl 2011-2023.
(Ta strona może używać Cookies, przeglądanie jej to zgoda na ich używanie.)