Sprawdź nas też tutaj

News

O.S.T.R. organizuje domówkę z legendami sceny

Powrót do korzeni z nowym cyklem imprez.

Opublikowany

 

fot. Anita Ostrowska

Po etapie #120minutzzycia” i trasie podsumowującej 20 lat twórczości O.S.T.R. przechodzimy płynnie do nowej inicjatywy – 120 RAP FEST. To tutaj spotkają się koncertowe legendy, fani, freestyle’owcy, nie tyle, aby wspominać, tylko przeżyć to jeszcze raz…

O.S.T.R. przed debiutem fonograficznym w 2000 roku był znany w środowisku głównie jako freestylowiec i host wielu rapowych imprez, w tym Yo! MTV Raps. Po ponad 20 latach O.S.T.R., jako legenda polskiej sceny hip-hopowej wraca do korzeni!

Ponownie w Łodzi, na ziemi ojczystej artysty, tam gdzie jego serce i świat, jego ulice – O.S.T.R. zaprasza na koncertową domówkę do siebie, skrzykuje przyjaciół i rozkręca festiwalowe wydarzenie roku jako gospodarz, host i pomysłodawca.



Line up będzie historyczny, napakowany pionierami polskiej sceny hip-hopowej. Każdy z zaproszonych artystów zaprezentuje własny materiał koncertowy z lat 90/2000.

To będzie jedyne takie doświadczenie – muzyka, street art, nawijki, początki, pionierski duch, kiedy wszystko się tworzyło i budowało. Wracamy do lat 90-tych, do kaseciaków, do crusingu po ulicach, wymieniania się kasetami VHS, boom-boxowego grania, tagowania i słów o mocy zmieniającej życie.

Kto przeżył ten czas, ten wie, kto nie przeżył, ten doświadczy… Na start ogłoszono dwie legendy: Grammatik i Fisz/Emade.

Grammatik to legendarny warszawski zespół, założony w 1997 roku przez Eldo i Jotuze. Spodziewajcie się wersów ze „Świateł miasta”, „Friko” czy “Nie ma skróconych dróg”. W przypadku Fisz/Emade stawiamy wyłącznie na dwie pierwsze płyty duetu – „Polepione dźwięki” i „Na wylot”, wydane przez Asfalt Records. To te czasy, kiedy ich historia mocno przeplatała się z O.S.T.R.

  • Miejsce: Łódź / Atlas Arena
  • Data: 22.04.2023 – save the date!
  • Bilety w przedsprzedaży – pula Early Bird: Biletomat.pl

 


37 komentarzy
37 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Koprobo1488
3 miesięcy temu

Kupię 10 biletów, jeżeli w trakcie występu Eldo wykona swój freestyle. Kupię jeszcze 5, jeżeli sprowadzą Reda żeby zawołał ŁOOOOO

hh ghhhhr
3 miesięcy temu
Reply to  Koprobo1488

jeszcze bumbap od peji i jest najlepszy koncert w historii

Odb
3 miesięcy temu
Reply to  Koprobo1488

T.Ę.P.Y. organizuje gangbang z dukaczami pod sceną

Profesor_Nauk
3 miesięcy temu
Reply to  Koprobo1488

Siemano! Lepiej wpisz w wyszukiwarkę rapowo . pl i ciesz się rapowym portalem bez cenzury. Jedynie gifów brak ale przynajmniej nie musisz cenzurować jak piszesz np. ku tas.A tak w ogóle to je bać was!

R3X
3 miesięcy temu
Reply to  Koprobo1488

Warto przypomnieć, że w tym samym programie Cokół splagiatował numer Nasa – What goes around (plyta Stillmatic). Oprócz tego samego bitu skopiował prakycznie tekst. „To jest chore” = „ayo its poison”

Kilka lat wstecz nieźle nawijający gorzki został zmieszany z błotem za nagranie pod instrumental Group Home – Living proof

Its Tricky
3 miesięcy temu
Reply to  Koprobo1488

W końcu coś o rapie.

Korzystają z okazji prawilnie przypominam, że Run DMC, to była złota era prawdziwego rapu

Tekla
3 miesięcy temu
Reply to  Koprobo1488

800702222

LINIA JEST BEZPŁATNA, A POMOC PSYCHOLOGA DOSTĘPNA JEST 24 GODZINY PRZEZ 7 DNI W TYGODNIU

W wyznaczonych godzinach w Centrum pełnią dyżury także specjaliści: psychiatra, prawnik, pracownik socjalny, terapeuta uzależnień, asystent zdrowienia, seksuolog.

centrumwsparcia.pl

marko
3 miesięcy temu
Reply to  Koprobo1488

Hahahaha dobre koprobo dobre

Eldo
3 miesięcy temu
Reply to  Koprobo1488

A jak załatwię Tupaca na to wydarzenie to ile kupisz biletów?

Eldo
3 miesięcy temu

Potwierdzam swój udział i mój legendarny freestyle.
.
Dla przypomnienia –
.
Zobacz, Eldoka na wolno, Masz tutaj przed sobą moją myśl uwolnioną, Gotów do walki jak Lobo i tak jak CopRobo oczyszczam miasto ze… (flrt) z pustą głową. A więc zobacz, jak na wolno Eldo jedzie, cały świat pada tutaj na kolana? Zobacz, Eldo cały czas się stara, no bo Obrońcy Tytułu zniszczą każdego, kto fika z pustą głową. Zniszczę wszystkich, zobaczysz, Eldo miasto wyczyści z tych, którzy są nie nicest, ale worst, Leżą na podłodze, zobacz, Eldoka zniszczy, przejdzie po nich jak tak jak walec, Zniszczę, zostawię cię sępom, Eldo Prezidento! Zobacz, tak jak na Kubie Fidel Castro nigdy nie skończę, bo cały czas mikrofon włączę, Nikt mi go nie odetnie. Zobacz, Eldoka, więc zobacz, teraz sprawdź tu, w programie skład Erdo i Red, Zobacz więc, na wolnych majkach nigdy to nie kończy się, a Eldo pozdrawia wszystkich, peace yo. (Łooo)

Red
3 miesięcy temu
Reply to  Eldo

Łooooo!

Turk
3 miesięcy temu
Reply to  Eldo

Pozdrawiam Cię uszaty. Dzięki za komentarz i potwierdzenie.

becol
3 miesięcy temu

O.S.T.R. to dobry raper freestylelowiec i Legenda bardzo go lubię doceniam pozdo mordo 🙂

BeImondo Informator
3 miesięcy temu

Domówka na którą trzeba kupić bilet trzeba było zrobić jak w stanach impreza w parku wjazd za free zrob coś dla łodziaków szczególnie w takich trudnych dla wielu czasach.

Profesor_Nauk
3 miesięcy temu

Impreza w parku w środku zimy. W dodatku Łodzi xddd To chyba impreza w stylu walenie bomby na czterech pod drzewem. Czyli costco by ci pasowało prawdopodobnie, szczególnie jeśli za darmo. Poza tym OSTR nie jest z Bałut tylko z Teofilowa.

Student Życia
3 miesięcy temu
Reply to  Profesor_Nauk

Teofilów to Bałuty, mądralo.

Imię
3 miesięcy temu
Reply to  Student Życia

Retkinia to Polesie ale nikt z Retkini nie mowi ze jest z Polesia tylko ze z Retkini.
Radogoszcz to Bałuty ta sama historia nie znam nikogo z Teofolowa co mowi ze jest z Bałut bo jak ktoś mowi ze jest z Bałut to pierwsze co na myśl przychodzi to okolice rynku Bałuckiego.

Imię
3 miesięcy temu
Reply to  Profesor_Nauk

Impreza jest pod koniec kwietnia

Mokebe
3 miesięcy temu

zaprosi Cwe.ltino ? #stulejka_genetyczna ? kupujcie ciuchy tylko od Kut.asury !

Legendarny kaczy chód FajFuso
3 miesięcy temu

Legendami sceny? To niech jeszcze zaprosi Żuroma

erdo w rowerze błażeja
3 miesięcy temu

i Suję THS Klika.
emano eloszka.

Rafalala
3 miesięcy temu

A wanne masz?

Koko
3 miesięcy temu

Beka….ulicznik wraca do korzeni na blokach że starą szkołą. Rap to takie pier8olenie o farmazonach.

Adolf Hitler
3 miesięcy temu

rare artykuł o rapie na glamrapie

Pornography znawca oraz zapaleniec
3 miesięcy temu

Nie słucham rapu już! Hemp Gru oraz Popek kiedyś.

kwasniewski_KUCZMA_W_BAGOLU
3 miesięcy temu

ta korwina zaproś i pierdziel te bzdety zakłamany milionerze

Capitalism is business
3 miesięcy temu

Szybki Freestyle ona ma!

Frugo
3 miesięcy temu

Jade w ciemno

Pan Yapa
3 miesięcy temu

A ja też chce wystąpić na tym wydarzeniu! W końcu ja też jestem legendą!

fakty
3 miesięcy temu

SMARKI SMARK

pierd0lisz
3 miesięcy temu

Wymienianie się kasetami VHS? Ty wiesz w ogóle o czym p.i.e.r.d.o.l.i.s.z w tym artykule?

Wiesiek Hardkor
3 miesięcy temu

Czyli musze zabrac ze soba karton starych kaset zebysmy mogli sie wymienic?

Popularne