Sprawdź nas też tutaj

News

O.S.T.R. przedstawił nowy teledysk

Wideo do utworu “Monochrom”.

Opublikowany

 

ostr pistolet w głowę
fot. Oskar Szramka

Po bardzo dobrze przyjętym teledysku stworzonym do utworu O.S.T.R. pt. “E.K.O.” nadszedł czas, by odkryć kolejną kartę z ilustracją do albumu “Instrukcja Obsługi Świrów” na kanale YouTube Asfalt Records.

Dziś o 10:00 premiera teledysku O.S.T.R. do jednego z najczęściej słuchanego na platformach streamingowych numeru pt. “Monochrom” z gościnnym udziałem Greena. Producentami muzycznymi singla są ponownie Killing Skills, czyli Chris Van Rootselaar, Jaap Wiewel i ostatni co do kolejności ale nie ostatni co do ważności – O.S.T.R.. Za reżyserię oraz zdjęcia do klipu odpowiada Michał Kawęcki. Warto wspomnieć, że album “Instrukcja Obsługi Świrów od 27 tygodni utrzymuje się na OLiS, gdzie po ostatnim skoku do góry piastuje silną 12 pozycję.

 
15 komentarzy

15
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
MOSIEK KACZYŃSKI

„Najważniejszą postacią w historii antykultury jest austriacki komunista i psychoanalityk Wilhelm Reich – współpracownik, a potem zaciekły wróg twórcy psychoanalizy Zygmunta Freuda. Reich w 1927 r. opublikował książkę pt. „Funkcja orgazmu”, w 1929 r. „Materializm dialektyczny a psychoanaliza”, w 1933 r. „Psychologię społeczną faszyzmu”, a w 1936 r. „Seksualność w walce kulturowej” wydaną później pt. Rewolucja seksualna”. W książkach tych przedstawił teorię nazywaną później freudomarksizmem, zgodnie z którą tłumienie popędu seksualnego u dzieci prowadzi do powstawania patologicznej, podatnej na wpływy faszyzmu osobowości, a źródłem tej patologii jest wychowanie w rodzinie, autorytet rodziców i religijna moralność seksualna. Reich jako człowiek, a nie jako ideolog, był maniakiem seksualnym, seks był naprawdę jego obsesją a wyzwolenie człowieka spod władzy tradycyjnej moralności było naprawdę jego celem. Dlatego w jego ujęciu rewolucja seksualna była celem głównym, a rewolucja społeczna miała ją poprzedzać i jej służyć.”

Odb

O.S.T.R. przedstawił nowego chłopaka

facio od krabów

Leszczu cie już dawno wyjaśnił. Nie OSTRy.

ProfesoorNauk

Ja pierdole, Austria to chyba wystawiła jedenastkę z paraolimpiady. Tyle sytuacji i nie strzelić.. A wuja pewnie zadowolony i będzie pierdolił że dzięki zaangażowaniu i taktyce, zdobyli cenny punkt na trudnym terenie (grali w Warszawie jakby ktoś nie wyłapał ironii). Januszki w robocie dzisiaj mordy spuchnięte, oczka małe i smutni. Hahah chuj im w dupe naiwniakom i Wam też!

SmoczyHuj

Profesorku meczów reprezentacji nie należy oglądać, bo zasypiasz po 15 minutach i rano budzisz się z chujem w dupsku. Poczekaj tydzień, obejrzy Paris Saint-Germain – Real Madryt i się dobrze baw. Emocje i umiejętności gwarantowane, a nie jakaś jebana kopanina 11 pierdolonych oferm.

ProfesoorNauk

Chelsea gra teraz fajną piłe tylko że obrona dziurawa jak duet Bednarek, Pazdan.

SmoczyHuj

Grają żeby więcej strzelić niż stracić a z Mountem i Abrahamem czasami się udaje

ProfesoorNauk

Obydwaj, których wymieniłeś za sezon, dwa będą stanowić topke na swoich pozycjach. Widzisz huju? Jak się nie przypierdalasz 9 byle gówno to jestem w stanie powiedzieć że nawet porządny z Ciebie huj.

ProfesoorNauk

A co powiesz na temat Piątka? Obowiązkowa rozmowa z psychologiem klubowym? Klątwa no. 9 czy po prostu chujowo grający Milan?

SmoczyHuj

Niestety piłkarz jednego sezonu dla mnie. Już bardziej cenie Milika, który od paru lat trzyma określony poziom. Za rok kolejny sromotny wpierdol wyłapiemy.

Procwesor aka Smoczywuj

znowu piszesz sam do siebie chory pojebie ?

SmoczyHuj

Emdope wracaj na FP, nikt cie tu nie lubi kurwo jebana

Poszukuję

Poszukuję osób zawodowo zajmujących się pajacerką.
Zapewniamy bogate benefity, w tym ciepłe, nadziewane kule.
Osoby zainteresowane proszę o wpisywanie w komentarzach hasła „brudna knaga”.
Powtarzam… wpisywać w komentarzach hasło „brudna knaga”.
Do najbardziej żywotnych użytkowników odezwiemy się wkrótce.

Napewno nie twoja stara

Kurwa tydzień przed premierą ten news jeszcze wstawić
Glamrap się skończył już dawno nawet komentarze się spedaliły

krzysztof kononowicz z domu pilsudski

nie ogladaj zadzwon 692!702!122

Popularne