Sprawdź nas też tutaj

News

O.S.T.R. przedstawił nowy teledysk

Wideo do utworu “Monochrom”.

Opublikowany

 

ostr pistolet w głowę
fot. Oskar Szramka

Po bardzo dobrze przyjętym teledysku stworzonym do utworu O.S.T.R. pt. “E.K.O.” nadszedł czas, by odkryć kolejną kartę z ilustracją do albumu “Instrukcja Obsługi Świrów” na kanale YouTube Asfalt Records.

Dziś o 10:00 premiera teledysku O.S.T.R. do jednego z najczęściej słuchanego na platformach streamingowych numeru pt. “Monochrom” z gościnnym udziałem Greena. Producentami muzycznymi singla są ponownie Killing Skills, czyli Chris Van Rootselaar, Jaap Wiewel i ostatni co do kolejności ale nie ostatni co do ważności – O.S.T.R.. Za reżyserię oraz zdjęcia do klipu odpowiada Michał Kawęcki. Warto wspomnieć, że album “Instrukcja Obsługi Świrów od 27 tygodni utrzymuje się na OLiS, gdzie po ostatnim skoku do góry piastuje silną 12 pozycję.

11 komentarzy
11 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
MOSIEK KACZYŃSKI
2 lat temu

„Najważniejszą postacią w historii antykultury jest austriacki komunista i psychoanalityk Wilhelm Reich – współpracownik, a potem zaciekły wróg twórcy psychoanalizy Zygmunta Freuda. Reich w 1927 r. opublikował książkę pt. „Funkcja orgazmu”, w 1929 r. „Materializm dialektyczny a psychoanaliza”, w 1933 r. „Psychologię społeczną faszyzmu”, a w 1936 r. „Seksualność w walce kulturowej” wydaną później pt. Rewolucja seksualna”. W książkach tych przedstawił teorię nazywaną później freudomarksizmem, zgodnie z którą tłumienie popędu seksualnego u dzieci prowadzi do powstawania patologicznej, podatnej na wpływy faszyzmu osobowości, a źródłem tej patologii jest wychowanie w rodzinie, autorytet rodziców i religijna moralność seksualna. Reich jako człowiek, a nie jako ideolog, był maniakiem seksualnym, seks był naprawdę jego obsesją a wyzwolenie człowieka spod władzy tradycyjnej moralności było naprawdę jego celem. Dlatego w jego ujęciu rewolucja seksualna była celem głównym, a rewolucja społeczna miała ją poprzedzać i jej służyć.”

Odb
2 lat temu

O.S.T.R. przedstawił nowego chłopaka

facio od krabów
2 lat temu

Leszczu cie już dawno wyjaśnił. Nie OSTRy.

Napewno nie twoja stara
2 lat temu

Kurwa tydzień przed premierą ten news jeszcze wstawić
Glamrap się skończył już dawno nawet komentarze się spedaliły

krzysztof kononowicz z domu pilsudski
2 lat temu

nie ogladaj zadzwon 692!702!122

Popularne