Sprawdź nas też tutaj

News

O.S.T.R. publikuje drugi rozdział filmu „Gniew”

W produkcji biorą udział m.in. Eryk Lubos i Tomasz Włosok.

Opublikowany

 

Zgodnie z zapowiedzią, Asfalt prezentuje kolejny rozdział filmu “GNIEW”. Ilustracja jest drugą z trzech zaplanowanych odsłon tego profesjonalnego projektu filmowego O.S.T.R. i Asfalt Records.

Za powstanie obrazu, który będzie zarazem fabularną całością jak i jednym wielkim teledyskiem do wszystkich utworów z płyty O.S.T.R. odpowiedzialna jest ekipa 9LITER FILMY. W główne role aktorskie wcielili się znani aktorzy: Eliza Rycembel (nominowane do Oskara “Boże Ciało”, ostatnio nagrodzona także Orłem – Polską Nagrodą Filmową za rolę drugoplanową w tym filmie), Eryk Lubos (Ślepnąc od świateł”, „Drogówka”, „Psy 3”), Tomasz Włosok (“Jak zostałem gangsterem”, “Boże Ciało”)

Wyprodukowany przez Asfalt Records film promujący „GNIEW” w reżyserii Błażeja Jankowiaka to projekt 9LITER FILMY zrealizowany na podstawie autorskiego scenariusza reżysera. Łącznie film będzie trwał kilkadziesiąt minut (każdy z rozdziałów po kilkanaście minut). To zarazem film fabularny jak i kilkanaście teledysków do nowych utworów Ostrego. Klipy są ze sobą połączone osią fabularną, która przedstawia losy głównych bohaterów, ale zarazem jest pełna odrealnionych, symbolicznych scen, przedstawiających ich wewnętrzne starcia z podświadomością.

„GNIEW na materializm, sztuczne piękno i wszechobecną walkę o adorację. Udajemy kogoś, kim nie jesteśmy. Prowadzimy podwójne życie. Niby żyjemy w społeczeństwie, a tworzymy wirtualne społeczności. Samotni, napawamy się cudzym nieszczęściem, jakby niepowodzenie było dla nas pożywieniem, dowodem na to, że wszystko, co złe należy się każdemu po równo. GNIEW na lęk i przymykanie oczu na to, co dzieje się za ścianą. GNIEW na przedkładanie swojego dobra nad dobro innych i na radość czerpaną z cudzego upadku. Nie godzę się na taką rzeczywistość. Nie godzę się z polityczną poprawnością, z wmawianiem, że wszyscy muszą być piękni i udawać kogoś, kim nie są. Nie godzę się na to. Nie godzę się na to i mam wobec tego GNIEW.” – O.S.T.R.

 
10 komentarzy
10 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Goldstein
11 miesięcy temu

O.S.T.R. to ten wkurwiający raper, który rozżala się nad sobą bo kiedyś tak dużo jarał, że mu pękło płuco, jak można tyle kurwa palić?!

Odb
11 miesięcy temu
Reply to  Goldstein

O.S.T.R. publikuje drugą łazienkę i zlew

Zesrałem się
11 miesięcy temu

Mam problem, jechalem tramwajem i kichlem no i ubabralem gacie nutella. Co mam robic?

Ja nie jadam kupy ale wiem kto może Ci pomóc
11 miesięcy temu
Reply to  Zesrałem się

Napisać o tym na glamrapie. Jest tutaj paru kałojadów którzy z miłą chęcią wyłożą Ci gacie i bedą jak nowe. Spytaj się największych kałojadów na tym forum czyli WnukaTedego i tego psiego dzyndzla co się ProfesorNauk nazywa.

Ja nie jadam kupy ale wiem kto może Ci pomóc
11 miesięcy temu

Wyliżą

Clyde Drexler
11 miesięcy temu

GOLDSTEIN ze starą ruchają się na centralnym.a odb posuwa jego starego.Patola w chuj.

Goldstein
11 miesięcy temu
Reply to  Clyde Drexler

TPS, TPS jebał cię pies

pacino aldente
11 miesięcy temu

ostr publikuje swoje wysrywy po epizodzie depresyjno-maniakalnym

Prawda
11 miesięcy temu

13:09 17

Opublikowany 5 godzin temu 8 marca 2020 Przez Redakcja

odb
11 miesięcy temu

O.S.T.R. publikuje drugi rozdział filmu „Gąbka”

Popularne