Sprawdź nas też tutaj

Wideo

O.S.T.R. spotkał się z fanami

Album „Instrukcja obsługi świrów” jest już w sklepach.

Opublikowany

 

Z okazji premiery albumu „Instrukcja obsługi świrów” O.S.T.R. spotkał się ze słuchaczami w Asfalt Shopie w Warszawie. Spotkanie odbyło się z 21 na 22 lutego. – Z całego serca dziękuję wszystkim, którzy znaleźli chwilę czasu, żeby przyjść w nocy z czwartku na piątek specjalnie tylko po to, żeby móc się zobaczyć i uścisnąć sobie dłonie – mówi raper. Album ukazał się w piątek, 22 lutego.

Po ogromnym sukcesie albumu „W drodze po szczęście” łódzki raper wraca z nową płytą. Producentami muzycznymi płyty „Instrukcja Obsługi Świrów” są ponownie Killing Skills, czyli Chris Van Rootselaar, Jaap Wiewel i ostatni co do kolejności ale nie ostatni co do ważności – O.S.T.R. Na gramofonach udziela się DJ Haem, a wśród gości pojawia się między innymi Green oraz dawno nie słyszany Cadillac Dale. Obecnie jedynym udostępnionym utworem z płyty jest “Chevy Impala” muzycznie nawiązujący do zawsze bardzo bliskiego raperowi klimatu Zachodniego Wybrzeża.

 
12 komentarzy

12
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Naśladowca Odb

O.S.T.R fanował się ze spotkaniem

Odb

O.S.T.R.zy fani spotkali się

afera23

czołgista adam

beka z hipokryty

Słowo na Niedzielę

ale spaślak…on ma fanów? chyba tylko na mitingu AA. Abstynent reklamujący henessi xD Beka z niego i z tych, co go słuchają.

Mezo

A może ty się pochwal kogo sam słuchasz ???

Słowo na Niedzielę

No na pewno nie jestem na tyle przyjebany, by słuchać polskiego rapu na czele z tym hipokrytą.

Mezo

To po jaki chuj wchodzisz na portal (niby o rapie) i wyrażasz swoje opinie ??? Kurwa w CCC też się tak spierdalasz jak nie chcą ci kiełbasy sprzedać ??? Chuja nie nie mogę ogarną kurwa takich ludzi.

Słowo na Niedzielę

Mają mordy wytarte sloganami o zasadach, więc z takich ściemniających śmieci można się ponabijać, bo sami wystawiają temat.

00:12 i 17

Opublikowany 2 godziny temu Przez Redakcja

22:27 17

skarpetkazdrowanieuciskowa

OSTRZY SPOTKALI SIE Z FANEM I CHUJ CI W DUPE…

Killer

Komentarze na poziomie jebanego łba (prowo,beka,dla lajków?+5 do rapu.?)po chuj?luknąć,obczaić i dalej ale nie bo lepiej z siebie robić Kowbojaa pod.. glam analem.. który pierdolił i będzie pierdolił bajere pod „znawców”…krótko-kurwa kurwą pogania i kurwie wypomni w tym przypadku podkręci ferment.Czekam na odp.12 letnich cowboo

Pejson

ale ściśnij pizde małolat 🙂 jak taki kozak jesteś to dawaj kurwa adres i walimy się na pizdy, zobaczysz co to znaczy obrażać glamrapowiczów, jebać tę kurwę co Cię z dupy wysrała elo

Popularne