teledysk
O.S.T.R. wspiera Wigora z Mor W.A.
Premiera nowej solowej płyty reprezentanta Mor W.A.

5 czerwca ukazała się wyczekiwana solowa płyta Wigora ze składu Mor W.A. Album „1978” trafił już do sklepów muzycznych i na platformy streamingowe, a w sieci ukazał się najnowszy klip promujący ten materiał. W singlu „Motyw przewodni” wystąpili gościnnie O.S.T.R. i DJ FALCON1.
”Motyw przewodni” to szósty singiel ze świeżo-wydanego albumu „1978”. Wieloletnia znajomość Wigora i O.S.T.R.-a, przerodziła się we wspólny numer, opowiadający o trudnych doświadczeniach z przeszłości, które umocniły obu raperów i dały cenne lekcje na przyszłość. Produkcją utworu zajął się Szczur JWP.O cuty zadbał DJ FALCON1, a za video odpowiada Sabatshorts (Pompidou.Film).
Preorderowa wersja albumu Wigora jest ściśle limitowana i nie będzie wznawiana. W momencie premiery bogatsze wydanie 2CD jest już dostępne tylko na Preorder.pl, a także stacjonarnie i online na Asfaltshop.pl, Hempszop.pl i w Serum Sklepie. W regularnej sprzedaży empikowej dostępna jest standardowa wersja 1CD.
Nowy materiał Wigora ukazał się nakładem labelu Dope Ride. Poza kolegami z macierzystej formacji Mor W.A. usłyszymy na nim takich artystów, jak: O.S.T.R., Peja, Ero JWP, Grizzlee, Miodu, KaeN, Lukasyno czy Rest i Kafar z Dixon37. Projektem okładki i oprawy graficznej „1978” zajął się znany i ceniony grafik Grzegorz „Forin” Piwnicki, zaś zdjęcia okładkowe zrobił Kamil Nastyk..
Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl


Feno wraca z nowym singlem „Wodzi mnie za nos” – surowym i bezkompromisowym numerem, który łączy ostrą jak brzytwa lirykę z osobistym storytellingiem.
To opowieść o walce z uzależnieniem, życiu na granicy bankructwa i totalnym oddaniu pasji. Bez filtrów, za to z masą panczlajnów i egotopu, który elektryzuje.
Brzmieniowo – surowo, duszno, brudno. Lirycznie – mocno, szczerze i z potężną charyzmą.
To kolejny manifest neopunku i popu transgresyjnego, kierunków, które Feno tworzy na własnych zasadach.

Destro ponownie zmienia nastrój, prezentując utwór „Lumos”. To letni, rapowy lovesong na klimatycznej, gitarowej produkcji Oera – legendarnego producenta, znanego między innymi ze współpracy z Biszem czy Paluchem.
Destro to 24-letni raper z Gniezna, który dzięki charyzmie i wyrazistemu stylowi wygrał pierwszy sezon programu Rap Generation. Po emocjonalnym „Radku (intro)” i agresywnym „Więcej audiotuna”, artysta prezentuje trzeci singiel – „Lumos”. Tym razem stawia na lżejszy klimat, nie rezygnując przy tym z rapowej tożsamości. Wakacyjna produkcja Oera to tło dla lovesongu z charakterem – łączącego chwytliwość, emocję i szorstki pazur.
teledysk
Puchacz Śnieżny „WiFi” – bezkompromisowy numer z EP-ki „Chemsex”
„Tu czułość miesza się z dominacją, a związek to coupé – dwa miejsca, żadnych zasad”.

Puchacz Śnieżny atakuje kolejnym bezkompromisowym numerem „WiFi”.
Kawałek zwiastuje mini album „Chemsex”, który zagłębia się w tematykę współczesnych relacji damsko-męskich. Każdy z numerów inspirowany jest prawdziwymi historiami, ukazującymi, jak dzisiejsze społeczeństwo coraz częściej sięga po substancje psychoaktywne w celu pogłębienia doznań intymnych i emocjonalnych.
Cała EP-ka „Chemsex” ma być muzycznym lustrem, w którym odbijają się złożone emocje i mechanizmy ucieczki, często skrywane pod pozorami wolności i hedonizmu. To projekt, który porusza i nie pozostawia słuchacza obojętnym.
teledysk
Paluch: „Jak szukasz disco-polo, to omijaj nas z daleka”
Paluch dawno nie rapował pod taki bit. „VIP Pass” z udziałem gościa.

„To numer o naszym życiu” – informuje Paluch, publikując kawałek „VIP Pass” z gościnnym udziałem Nicole Tymcio.
Singiel na bicie Oera zwiastuje nowy mini-album poznańskiego rapera, którego premiera odbędzie się za tydzień.
„MAPA” to kolejny eksperyment muzyczny Palucha, który potwierdza, że odnajduje się w każdym klimacie. Tym razem za produkcję całego materiału odpowiada bydgoski producent OER, znany ze współpracy z Biszem czy z duetu Hrypa.
Album w całości opiera się o brzmienia z Wielkiej Brytanii Drum&Bass, 2step, UK garage.
– Mieszanka klimatów od stylowych letniaków po klubowy wpie**dol.
Pezet, Miły ATZ czy Gibbs wśród gości
Gościnnie mini-album zasilą Pezet, Gibbs, BRK oraz jeden z głównych promotorów tego stylu w Polsce – Miły ATZ. W numerze „VIP PASS” usłyszymy Nicole Tymcio.
Paluch & Oer „MAPA” – tracklista
- Mapa ft. DJ Taek
- Malinowa Mamba ft. Pezet
- Moment
- 36,6 ft. Gibbs
- Podaj pena ft. Miły Atz, DJ Wiśnia
- Zgoda ft. BRK
- VIP PASS ft. Nicole Tymcio
teledysk
Modelki „Czego chcesz” – energetyczna nowość od największego polskiego girlsbandu
„Motorsportowy, brudny charakter”.

“CZEGO CHCESZ?” pobudza niczym zastrzyk adrenaliny towarzyszący na przykład wyścigom samochodowym. Jest to doskonały dodatek do wcześniejszych tanecznych utworów od Modelek, który sprawdzi się nie tylko podczas ich letnich koncertów, ale także na parkietach klubów. Charakter utworu doskonale uzupełnia teledysk – pełen energii, stylowych ujęć dziewczyn i sportowych aut inspirowanych streetracingiem.
– Przy tym numerze założyliśmy sobie, że będzie on miał motorsportowy, brudny charakter, więc postanowiłem dodać trochę analogowych smaczków. Bas to regularnie grający pattern z legendarnego syntezatora Juno 60. Pojawiają się też melodie, w których zdecydowałem się na leady z odstrojonymi oscylatorami. Chciałem połączyć brzmienie lat 80.-90. z nowoczesnym housowym brzmieniem więc do nowoczesnego brzmienia partii bębnów dodałem werbel, który ma nawiązywać do klasycznego i charakterystycznego LinnDrum znanego z największych hitów tamtych lat – opowiada Vłodarski o produkcji najnowszego singlu.
Z okazji premiery nowego singla MODELKI zdecydowały się ruszyć w trasę Meet & Greet po Warszawie. Na ogłoszonych wcześniej przystankach fani zespołu mieli okazję spotkać się z dziewczynami i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia.
Akcja spotkała się z wielkim entuzjazmem, a na każdym przystanku ustawiały się długie kolejki największych fanów. Finałem spotkania była wspólna premiera, która odbyła się punkt o północy przed Pałacem Kultury i Nauki.
-
News3 dni temu
Bas Tajpan nie żyje
-
News21 godzin temu
Dawidzior wyszedł po 9 latach z więzienia
-
News2 dni temu
Czy Tede odpowie na zaczepkę Mesa?
-
News4 dni temu
Sitek przespał karierę? „Myślałem, że jestem nie do zastąpienia”
-
News1 dzień temu
„Josef Bratan przyjechał pod dom i przeprosił” – ujawnia matka Sandry, która wyrzekła się córki
-
News3 dni temu
Alberto zatrzymany przez policję
-
News2 dni temu
Nie żyje mama KęKę
-
News5 dni temu
Paluch robi ciągle to samo? Raper punktuje krytyków