Sprawdź nas też tutaj

News

O.S.T.R. z apelem do fanów

„Nigdy nie przypuszczałem, że kiedykolwiek będę nagrywał taki filmik”.

Opublikowany

 

fot. Oskar Szramka

W miniony weekend O.S.T.R. miał promować w warszawskiej Progresji swój nowy album „Gniew”. Niestety, z powodu koronawirusa jego koncert został odwołany, podobnie jak kilka kolejnych. Zgodnie z zaleceniami władz raper zamierza zostać w domu i do tego samego zachęca swoich odbiorców.

Niestety nigdy nie przypuszczałem, że kiedykolwiek będę nagrywał taki filmik, który w zasadzie jest apelem, ale mam do was wielką prośbę – zostańcie w domu, dbajcie o swoje zdrowie, dbajcie o zdrowie swoich bliskich. Przede wszystkim o waszych rodziców, dziadków, żeby nie wychodzili na dwór, by unikali kontaktu z innymi, dopóki ten wirus szaleje, ponieważ oni są w grupie ryzyka i na nich ta choroba może odbić się najbardziej. Życzę wam zdrówka, szczęścia, pomyślności i przede wszystkim cierpliwości. Czytajmy książki, grajmy na PlayStation, oglądajmy filmy, ale róbmy to w domu. Mam nadzieję, że wkrótce zobaczymy się na trasie. – mówi w opublikowanym na Instastories nagraniu artysta.

 
10 komentarzy

10
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
skarpetkazdrowanieuciskowa

SAME OMNIBUSY KUUUURWA…. DZIEKI STARY… NORMALNIE POWIENIENES DOSTAC ETAT W SLUZBIE ZDROWIA… DZIEKI JESZCZE RAZ… TERAZ JUZ WIEM…

EJ TY KOLO!

TAK JEST ZA LAJKA BYS WSKOCZYL DO REKLAMY MC DONALDA PRZYGŁUPIE JEDEN Z DRUGIM

ja jebe

po pierwsze,

nikt nie pyta cie o zdanie. Dlaczego kazda kurwa ktora ma ponad 1000 followersow mysli, ze ludzie czekaja na ich opinie?

po drugie

My jako reprezentanci Glamrap apelujemy do ciebie Adamie abys zakonczyl te swoja zenujaca i splamiona komercja kariere i przestal nagrywac gnioty o niczym.
Do tego apelujemy abys przestal by totalnym hipokrytom i przestal krytykowac pieniazki ktore tak bardzo kochasz bo wiemy ze uwielbiasz sponsoring jak kazda kurwa.

Twoja stara

Aleś dojebal. Nie masz nic mądrego do powiedzenia to sklej wary i słuchaj sobie dalej gimnazjum

ja jebe

ADAM SKONCZ

Odb

O. S. T. R. z wannami do fanów.

Przegryw na logoucie

„Kiedy boisz się wyjść z domu w strachu o zdrowie, zamiast pieprzyć cały świat porozmawiaj z psychologiem”

PejaTVN

Dobra dobra ty nie mydl nam oczu złodzieju jebany, każdy pamięta co zrobiłeś Kendrickowi. Łódzki kurwa kieszonkowiec

Chris Paul

Kurwa kolejny.Chłopie to moja sprawa co będę robił.Spierdalaj komentować mecze ubeku

Twoja stara

Żal mi ciebie smieciu

Popularne