Sprawdź nas też tutaj

News

obi zapowiada debiutancką płytę

Znamy datę premiery i tytułowy singiel.

Opublikowany

 

Preorder nowej płyty obiego wystartował! Najnowszy materiał od rapera zawiera wiele osobistych i emocjonalnych treści, w tym tytułowy kawałek „Detox”, który opowiada o uzależnieniach.

Obi 24 kwietnia odda fanom swój debiutancki album „Detox”, który promować będzie piosenka o tym samym tytule. To właśnie w niej raper zastanawia się, co jest najważniejsze w życiu i dlaczego powinniśmy nad wszystkim mieć kontrolę.

Osiąganie sukcesów, sława czy codzienne emocje – wszystko może stać się uzależnieniem. Niektórzy niestety nie potrafią zapanować nad zachciankami, przez co nie potrafią cieszyć się życiem. Raper stara się przekazać fanom, że we wszystkim powinni zachować umiar, gdyż tylko odpowiednia dawka może sprawić, że coś będzie pozytywną energią.

Dodatkowo już w sobotę fani będą mieli okazję usłyszeć kolejny kawałek od obiego, który tym razem nagrał wspólnie z Sylwią Lipką. „Od lat” to również silne emocje zamknięte w zapisanych słowach, które zdradzają, jak świat postrzega raper i co mu w nim przeszkadza.

 
7 komentarzy
7 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Ulany Wiolonczelista
11 miesięcy temu

Market budowlany, to nawet nie jest on

Odb
11 miesięcy temu

Obi zapowiada wyprzedaż wanien

katolicki balas
11 miesięcy temu

kiedy beef z castorama?

DJ FLAKK
11 miesięcy temu

Wczoraj miałem najgorszy dzień w szkole. Spóźniłem się na lekcje wchodzę do klasy, siadam z ziomkiem (wiadomo kim, pozdro). Wszyscy szepczą za moimi plecami. Moja dziewczyna się czerwieni, nie patrzy na mnie. Kumpel mnie szturcha i pokazuje mi telefon.
Wstyd. Stronka roksa.pl Widzę tam profil jakiegoś milfa, kumpel się odsuwa na bezpieczną odległość ale przybliża mi ekran i rozszerza palcami zdjęcie.
Tam moja stara! Na przerwie ten sam ziom z ławki skrzyknął kumpli i mi wpierdolili 🙁 Krzyczał:’Wszystko na mój koszt!’ Nie wiem co to znaczyło..

Nocowałem u brata… wstyd. Tak było, nie kłamie….

Koronawirus
11 miesięcy temu

AaaaaaaapSikkk!

WKS
11 miesięcy temu

OBI jest tylko trice

Carrioner
11 miesięcy temu

Polaczki wyjebane jajca w wasze
nic nie warte rapsy, Sprawdźcie mój najnowszy odcinek: https://youtu.be/jDx-UwjV_oA

Popularne