Sprawdź nas też tutaj

Singiel

Obywatel MC jak Carlito Brigante

W styczniu ukaże się nowa płyta rapera.

Opublikowany

 

Premiera płyty Witaj w Domu Obywatela MC zbliża się wielkimi krokami, ale zanim to nastąpi, artysta udostępnił fanom nowy utwór. Tytuł Carlito Brigante może wydawać się zagadkowy, ale jak tylko przesłuchacie kawałek, to będziecie wiedzieć, o co chodzi.

Carlito Brigante to postać z filmu Briana De Palmy, która pod względem osobowości, nastawienia do życia i postawionych sobie celów jest całkowitym przeciwieństwem Tony’ego Montany. To człowiek szukający spokoju ducha, miejsca, w którym mógłby bezpiecznie dożyć starości, nie myśląc o błędach minionych lat.

To człowiek, który próbuje pozostawić za sobą mrok i wchodzi w legalny biznes, dzięki któremu wyjedzie z miasta i ucieknie od złych wspomnień. To także historia Obywatela MC, który w czasach młodości stąpał po grząskim gruncie. W pewnym momencie życia artysta zostawił za sobą nielegalne interesy, wybawieniem okazała się kultura Hip-Hop, jednak przeszłość jeszcze kilka razy dawała o sobie znać.

Film wspaniale ukazuje konflikt, który rozgrywa się w umyśle granej przez Al’a Pacino postaci. Podobny konflikt musiał przepracować raper stąd tytuł numeru Carlito Brigante, za którego produkcję odpowiedzialny jest Macios, a swoje skrecze dołożył Dj Flip.

Carlito Brigante to trzeci singiel zapowiadający czwarte solowe wydawnictwo Obywatela MC Witaj w Domu, którego premiera będzie miała miejsce 22.01.2021.

 
5 komentarzy
5 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
fiutello
1 rok temu

UWAGA OGŁOSZENIE, zastanawialiście się może co robią naraz w Kijowie w jednym pokoju obecnie Quebonafide, Mata, Kukon, Michał Wiśniewski i Sokół ????

Codeina
1 rok temu
Reply to  fiutello

Nie zastanawialiśmy, ale widzieliśmy. Kręcą ze sobą, czy jakoś tak. Mnie natomiast zastanawia, skąd tylu chłopaków z Auschwitz tam się wzięło i co oznaczają ich hieroglify z palców, to jakaś nowa kryptosymbolika dla wtajemniczonych?

https://www.pudelek.pl/tylko-na-pudelku-michal-wisniewski-kreci-teledysk-w-kijowie-razem-z-sokolem-i-quebonafide-zdjecia-6586455235312384a

Odb
1 rok temu

Odbytwatel MC jak Kałito Bronzante

nowy glamrap jest do bani
1 rok temu

No i props.

geps
1 rok temu

kot

Popularne