Sprawdź nas też tutaj

Premiery Płyt

Obywatel MC „Star dust”

Trzeci solowy album Keara Deluks.

Opublikowany

 

obywatel-mc-star-dust-okladka

Data premiery: 15.11.2019

Materiał na płytę powstawał w ciągu ostatnich 3 lat. Jak mówi Obywatel MC były to lata wzlotów i upadków, walki dobra ze złem, które intensywnie budowały jego świadomość świata i samego siebie. – To wszystko doprowadziło mnie do miejsca, w którym jestem. Dzięki tym doświadczeniom odkryłem coś bardzo ważnego, coś co zmieniło moje życie, a o czym opowiem Wam w kolejnym albumie. Ten był kosmiczną drogą do kolejnego z etapów i bez tej drogi nie dotarłbym do mojego Świętego Graala. I tą drogą w szesnastu trackach, chcę się z Wami podzielić… – opowiada raper.

Projekt okładki to dzieło rapera i Jakuba Qba Bereźnickiego – Graphic Designer. Tytułowego taga zaprojektował Dair EWC. Producentem całej płyty jest Maciej Macios Wikliński, z którym raper współpracuje od 2014 roku, kiedy nagrali wspólnie numer Lecę.

– Dziękuję Wam za to, że byliście, jesteście albo dopiero będziecie częścią mojej podróży, a może powinienem napisać – naszej podróży… – dodaje.

Preorder

Zamawiając wersję preorderową zyskujesz: 16 tracków plus dwa bonusowe tylko w preorderze, naszywki star dust, „kosmiczną pocztówkę”, niespodziankę od artysty. Album w sklepie mymusicshop.pl kosztuje 39,99 zł.

Tracklista

 1. Intro
 2. Stardust
 3. Linia
 4. Test
 5. Skit – Dark
 6. Magiczny realizm
 7. Zło to
 8. Błąd – feat. Paluch
 9. Skit – Mówię
 10. Horyzont – feat. Agata Leśniewska
 11. Wszystko
 12. To Wrzeszcz – feat. Ola Lach
 13. Dyscyplina – feat. Ola Lach
 14. List do T.
 15. Jeśli
 16. Outro
  Bonus:
 17. Zanim
 18. 6 sekund

Utwory

TBA

Artykuły

 1. Obywatel MC: „Hip-hop robię z pasji, zarabiam na czymś innym”

Popularne