Sprawdź nas też tutaj

News

„Odezwij się via GG” – historia duetu Solar/Białas, SB Maffiji i SBM Label

Wyjątkowy zin jest dostępny online.

Opublikowany

 

Zin „Odezwij się via GG. Krótka historia SBM” był jedną z dodatkowych atrakcji pierwszej edycji SBM Space oraz trzeciego SB FFestivalu. Piękne graficzne wydawnictwo opisujące historię duetu Solar/Białas, SB Maffiji i SBM Label od teraz jest dostępne również online.

Zin napisany i zredagowany przez Daniela Wardzińskiego został przygotowany pod okiem Solara i Białasa i miał za zadanie przedstawić historię duetu od pierwszego maila aż do dziś. Oprawą graficzną i selekcją fotografii do wydawnictwa zajęli się Marcin Kubiak oraz Piotr Pytel, który użyczył do wydawnictwa swoich zdjęć.

W „Odezwij się via GG” znajdziecie m.in. niepublikowane nigdy dotąd, archiwalne rozmowy Solara i Białasa, wiele zdjęć z różnych okresów działalności oraz całą masę informacji o duecie i wytwórni, które dotąd nie zostały zebrane w spójną całość.

Wydawnictwo zostało udostępnione na sbmstore.pl i można zobaczyć ją w wersji cyfrowej oraz pobrać w formacie PDF. Papierowe wydanie zina do wyczerpania nakładu dokładane jest do wszystkich zamówień ubraniowych SBM Esthetic . Dotąd można było dostać je w strefie VIP SB FFestivalu Vol. 3 oraz w SBM Space, którego kolejne dwie edycje w Poznaniu i Bydgoszczy już w nadchodzący weekend.

 
8 komentarzy

8
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
∆Xl5

Normalnie historia jak o dwóch gejach kowbojach w filmie Brokeback Mountain!

Odb

Solar odzywa się do białasa na GG. Rozmawiają o historii BDSM w duecie i mafii.

essa

W sam raz do podtarcia sobie dupy po sraniu

Innertia

Ludzie powiedzcie mi – dlaczego aż tak hejtujecie Białasa ? Miły pogodny rolnik który z wielką pasją uprawia swoje pole i każdy z jego wiochy sie o nim pozytywnie wypowiada. No dobra może robi mierny rap w którym udaje kogoś kim nie jest ale poza tym to sympatyczny z niego gość, no i sprzedaje bardzo dobre młode pyry, zresztą co ja będe wam pisać, polecam kupić i samemu spróbować 🙂

Tadek spod jubilatu

Kafar z restem juz szykują bagażnik a ty bialas wypowiedź się na temat wjazdu do noboCIOTO

Czysty Anal

Czyli to prawda, zaczelo sie na homoseksualnym czacie?

H8M

Widać, że większość piszących komentarze wyżywa się w ten sposób albo szuka atencji XD

00:12 i 17

Opublikowany 1 godzinę temu Przez Redakcja

19:35 7

Popularne