Sprawdź nas też tutaj

News

OIO rzuca „Worki w tłum” i ujawnia tracklistę płyty

Album ukaże się nakładem wytwórni 2020.

Opublikowany

 

oio okładka

“Worki w tłum” to czwarty singiel z nadchodzącego albumu supergrupy OIO. Dynamiczna wymiana wersów na klubowym bangerze Atutowego to prosty i skuteczny przepis na udany melanż. Otsochodzi, Young Igi i OKI celebrują moment, by pokazać jak świeży i zróżnicowany jest ich wyczekiwany materiał.

Autorem singlowego klipu jest @kuba_sway i @yungssebv:

Przy okazji premiery “Workiem w tłum” OIO ujawniło tracklistę płyty, która ukaże się już 7 maja nakładem labelu 2020. Okładkę albumu zaprojektował @wlodi4444, a cover photo wykonała Kasia Mikołowicz @dscll.

Okładka

Tracklista

01 Biggie prod. @atutowy
02 Moonwalk prod. @atutowy
03 Podzielony prod. @atutowy
04 Jak to ma być prod. @atutowy
05 Potłuczone szkła prod. nolyrics
06 Amerykańskie teledyski prod. Kubi Producent
07 Morze łez prod. @atutowy
08 Worki w tłum prod. @atutowy
09 MVP prod. CatchUp, Sem0r
10 Przypadkiem prod. Michał Anioł, Sem0r
11 5 A.M. prod. @atutowy
12 Transparentny prod. @atutowy
13 Trendsetting prod. @atutowy
14 WMTB prod. @atutowy
15 Paleta barw prod. SHDOW

Limitowana wersja preorderowa została wzbogacona o dwa specjalne bonus tracki.

 
7 komentarzy
7 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Mordziaty Wojtyła Do Papy i Od Tyła
3 miesięcy temu

Wiem od wspólnego znajomego, że TPS faktycznie może nie trafił do wora, bo to tylko taki zwrot, ale że został zgwałcony w celi przez jakichś dwóch zwyrodnialców, opowiadał o tym jego kolega z dzielnicy tzw. Zielonka (popytajcie sami), kilka lat leczył się psychiatrycznie po tym, no a potem jakoś stanął na nogi i rapował dalej, ale w kuluarach każdy o tym doskonale wie, nikt go też o to nie pyta, bo to drażliwy temat jak można się domyśleć, ale z perspektywy ZK został więziennym cwelem i raczej jego ponowna wizyka w ZK nie będzie dla niego przyjemna… Nie piszę tego złośliwie czy coś, tak po prostu wyszło, a TPS miał pecha, że trafił na silniejszych i nic nie mógł zrobić, sami sobie zadajcie pytanie czy jakby was dwóch zwyroli dorwało czy byście sie obronili, wątpię. Jeden może tak, ale dwóch to już kiepska sprawa. Nie śmieję się z tego, bo nie ma się z czego śmiać, dobry chłopaczyna miał pecha po prostu i tyle. A za co siedział? Za drobne kradzieże i rozbój. Pozdro dla kumatych.
Zapytajcie o Zielonkę (Tomek Z.) to jego kolega, ja nic nie muszę udowadniać, TPS miał po prostu pecha i źle trafił, ale sam też na ten los zasłużył swoim postępowaniem, że tam się w ogóle znalazł. Raczej pozdrowień do więzienia nie będzie słał w swoich klipach.

nokia
3 miesięcy temu

z tymi balonami w mordzie wygladaja jak jebane pedaly co to kurwa ma byc? Rap zamienil sie w jakies pedalskie boys bandy jak z bravo. Tylko UK i Niemcy trzymaja jakis poziom, Francja rap gra tez sie pedalska robi.

Karollo
3 miesięcy temu
Reply to  nokia

Co jest xx

Odb
3 miesięcy temu

TOITOI rzuca „Dildosy w tłum” i ujawnia sexlistę sextaśmy

Co na to Paluch?
3 miesięcy temu

Paluch: Chłopaki rozjebali polską scenę tym projektem. Kilka lat temu ktoś by nazwał chłopaków bananowcami ale to by było zbyt krytyczne. Czasy sie zmieniają chłopaki mogli by spokojnie rozjebac tym projektem top artystoów z NY czy Marsylii. Trzeba poszerzać horyzonty a nie mieć zamknięta głowę. CCCP Crew 4 life.

pacino aldente
3 miesięcy temu

„Okładkę albumu zaprojektował @wlodi4444” co on tu zaprojektowal idiota jebany z wasem ? Logo w paint ? Jebac go kurwe ulunga i tych 3 pedalow co gume balonowa zuja niczym brintey spirs

tede.flac
3 miesięcy temu

co to za trans-party

Popularne