Sprawdź nas też tutaj

teledysk

OKI, Dziarma i Gverilla promują Red Bull Mobile

Rapowa kolaboracja.

Opublikowany

 

„TAK BARDZO” to rapowa kolaboracja OKIEGO, DZIARMY i GVERILLI. Mocny, energiczny numer i klip zrealizowany na wysokich obrotach są efektem współpracy z marką Red Bull MOBILE, dzięki której artyści mogli zrealizować ten projekt z dużym rozmachem, w ekstremalnych okolicznościach. Zdjęcia zrealizowano na terenie funkcjonującej kopalni. Udział w projekcie wzięło kilkunastu zawodników motocross. W „TAK BARDZO” OKI, DZIARMA i GVERILLA biorą na warsztat pragnienia, znajdowanie swojej drogi, konsekwentne nią podążanie i energię, która pozwala na osiąganie kolejnych, coraz wyższych celów.

Teledysk można obejrzeć na stronie www.redbullmobile.pl/takbardzo.

Singiel „TAK BARDZO” to finałowy numer promujący najnowsze wydawnictwo OKIEGO, młodego rapera, który jak burza zdobywa dla siebie miejsce na rodzimej scenie. Premiera OKI – „77747 mixtape” już 25/09/2020.

Premiera teledysku na stronie Red Bull MOBILE jednocześnie otwiera kolejną kampanię marki w ramach platformy komunikacyjnej #takbardzoMOBAJL.
Założenie utworu, klipu i całej komunikacji kampanijnej kręci się wokół potrójnego rozwinięcia głównego claimu marki:

TAKBARDZO DUŻO / SZYBKO / GŁOŚNO

Hasła te doskonale rezonują z marką i znajdują swe rozwinięcie w:

  1. benefitach związanych z produktami i usługami Red Bul MOBILE – operatora telekomunikacyjnego ze Świata Red Bulla
  2. głównym materiale kampanii – utworze i klipie
  3. interaktywnej aktywacji konsumenckiej, której szczegóły odsłonięte zostaną już w poniedziałek 21 września

Za koncepcję i realizację przedsięwzięcia odpowiada specjalizująca się w niestandardowych projektach z obszaru muzyki, rozrywki i kultury agencja OUTRAGE. Klip zrealizowano we współpracy z duetem reżysersko-producenckim Andiamo. Sesję zdjęciową promującą kolaborację wykonał Michał Klusek. Za stylizacje odpowiada Ewelina Gralak. Oprawa graficzna kampanii to wynik kolaboracji OUTRAGE z Włodim Włodarczykiem. Za landing page projektu oraz kreacje i prowadzenie kampanii w social mediach i digitalu odpowiada agencja Plej, a za zakup mediów – MediaCom Waraw.

 
22 komentarze

22
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Odb

ĆWOKI, Sperma i Gayrilla promują Red Dick Debile

powiedz sam

Ostatnio popularne jest nagranie z potrącenia rowerzysty na pasach, gdy wjechał na czerwonym świetle.
W środku wojny samochodziarze vs „pedalarze” mało kto zwrócił uwagę na poboczny wątek, czyli reakcję ludzi postronnych, którzy się przyglądali temu zajściu.
Zaraz po potrąceniu facet odstawia rower i pędzi z pomocą, zachowując przy tym zimną krew i pamiętając aby samemu na ulicy nie wpaść pod samochód. A dwie loszki stojące obok niego zakrywają twarz i wycofują się, mija parę sekund gdy facet jest już blisko rannego, a te dalej zakryta morda i wycofuje się xD
Oto przydatność k0biet w społeczeństwie, pamiętajcie jak gdzieś jedziecie ze znajomymi, że warto mieć męskiego kolegę w pobliżu, bo gdy zdaży się niebezpieczeństwo on prawdopodobnie rzuci się wam z pomocą, a p0lka będzie stała rozpaczała, jeszcze twarz zakryje aby się nie skalać brutalnym widokiem. A jak nie macie kolegi to chociaż psa bierzcie ze sobą, też sporo większa szansa, że pobiegnie po pomoc albo obroni was chociaż podczas napaści, bo p0lka spierdoli pierwsza

Wałbrzyski Gangster

Dziarmie to wylizalbym nawet grote Nestle

ProfesorNaukk

Dziarmie to wylizałbym nawet grote Cornflakes.

ANDRZEJ RUROMSKI STRAŻNIK GITÓW

JA BYM NIE TKNĄŁ KIJEM

Kris (Ten którego nikt nie zna z Ascetoholix)

Beka z ciebie gangsterze. Przecież to jest facet przebrany za babe, jak w kabaretach xD

Facio od krabów

Mega łaczyska

Pissing Cock

Sposób pisania tytułu i wykonawców w artykule z capsem pokazuje, że za wysranie tej reklamy odpowiada ten sam siur, co za wpisy ETK!. Jak zwykle nie podpisane z imienia, żeby nie wyszło na jaw, który z tych zacofańców jest odpowiedzialny za czyny zoofoliskie z Fafikiem.
„Zdjęcia zrealizowano na terenie funkcjonującej kopalni” – i tam mieli wszyscy już kurwa zostać! Łacznie z tym bazylem z kokonami na czerepie, co myśli, że jest czarna… Ksywę jej pewnie wymyślił Mokebe, bo mu się przedstawiła jako „czarna”, a on to przekręcił!

WKS

Ale by ją wypierdolił.

ProfesorNaukk

Głęboki face fucking.

żENADA

DZIARMA JAKĄ MA GWIAZDE NA PIŹDZIE NA TYM ZDJĘCIU

PejaTVN

Dno totalne, ale Dziarme by jebal bezapelacyjnie, stopki by tez wylizał !

Gorzka Prawda

Kurwa te marki stosują jakies autodywersyjne strategie promocji.

kiisoni

Ja pierdolę, jakie tu stulejarstwo i incelstwo jest.

EJ TY KOLO! NA 100% JEBAĆ PODSZYWA

EJ CHUJE DO SZCZANIA CZEKAM W CHUJ NA KOLEJNĄ PORCJĘ PRAWDZIWEGO RAPU OD DZIARMA, WSZYSTKIE PŁYTY STOJĄ W ORGINALE NA PÓŁECZCE.

EJ TY KOLO! NA 100% JEBAĆ PODSZYWA

EJ CHUJE DO SZCZANIA CZEKAM W CHUJ NA KOLEJNĄ PORCJĘ PRAWDZIWEGO RAPU OD OKI, WSZYSTKIE PŁYTY STOJĄ W ORGINALE NA PÓŁECZCE.

EJ TY KOLO! NA 100% JEBAĆ PODSZYWA

EJ CHUJE DO SZCZANIA CZEKAM W CHUJ NA KOLEJNĄ PORCJĘ PRAWDZIWEGO RAPU OD GVERILLA, WSZYSTKIE PŁYTY STOJĄ W ORGINALE NA PÓŁECZCE.

Latynoski Ogier

Ale się Dziarmagowska rozkracztla jak by chciała żeby ktoś jej wsadził grubego bolca

Lolek

Oki ma złamanego chuja wiem , bo moja stara chciała mu obciągnąć a ten wywalił ,kikuta

ED 222

Tak bardzo szkoda że Dziarma zamiast się rozwijać to robi clipy z takimi lamusami. Ta dziewczyna ma nieprawdopodobny potencjał już dawno powinna robić wielką karierę w USA.

Polska Slicznotka

Ostatnio przeczytalam przepowiednie jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego. Podobno po zakonczeniu pandemii ma nastapic Wielka Emigracja Polek. Polki masowo rozjada sie w 4 strony swiata, do Hiszpanii, Portugalii, Wloch, Maroka, Indii, Egiptu itd. Wszedzie tam, gdzie mieszkaja sniade Chady, egzotyczni przystojniacy czyli calkowite genetyczne przeciwienstwo polskiego kartofla. Przez dlugie miesiace i lata beda oddawac sie seksualnym przygodom, w koncu zaspokajajac swoje fantazje, a takze wszelkie potrzeby i zachcianki lokalsow. Beda oni zalewac je hektolitrami nasienia.
W tym czasie Polacy w ojczyznie beda harowac jak woly,na budowach, programujac czy co tam potrafia i odkladac pieniadze. Po czasie brzemienne Polki powroca do kraju, mezczyzni zaczna rywalizowac o wzgledy swoich rodaczek, oferujac dozgonne oddanie. Odtad ich zyciowym zadaniem bedzie sprawowanie opieki nad polskimi pieknosciami, utrzymywanie jej i jej miedzynarodowego bombelka. Kolorowe dziecie przyjma jak wlasne, a nawet bardziej niz wlasne, cieszac sie, ze maja zaszczyt obcowania z piekna Polka.

ProfesorNaukk

No jak tam kurwa? Widzę że ostatnio sporo minusów dostaję. Nje lubicie mnie już?

Popularne