Sprawdź nas też tutaj

teledysk

Oki i Rosalie. w klipie Otsochodzi

Ruszył preorder płyty „2011”.

Opublikowany

 

Po niespełna roku od albumu “Miłość” Otsochodzi powraca z kolejnym singlem zapowiadającym nowe wydawnictwo. “Wszystko co mam” jest drugim utworem po “Mów”, którym Młody Jan zdradza nadchodzącą płytę “2011”. Gościnnie usłyszymy Rosalie. oraz OKI, natomiast muzyka to dzieło AWGS (Miętha). Za teledysk do singla odpowiada Piotrek Matejkowski (scenariusz i reżyseria) oraz Tymoteusz Pieszka (zdjęcia). Wszystko produkcyjnie spina Chroma Pro z Agnieszką Chromicką na czele. Co ważne – do udziału w projekcie twórcy zaprosili gościa specjalnego – Andrzeja Seweryna, który jest onirycznym przeniesieniem Otsochodzi w przyszłość! Równolegle na asfaltshop.pl rusza przedsprzedaż ograniczonej do 2500 egzemplarzy Limitowanej Edycji Specjalnej płyty “2011”, której detale wydawnicze poznamy niebawem. “Wszystko co mam” już na YouTube Asfalt Records oraz platformach streamingowych.

“Stary, spróbuj choć na chwilę wrócić do 2011. Czasów kiedy wszystko było ”po raz pierwszy”, czasów naszej największej zajawki na muzykę. Lat w których nie planowałeś co będzie jutro i wszystko wydawało się jakieś lepsze, prostsze. Pamiętasz? To właśnie ten bezkompromisowy materiał, który jest dla nas swego rodzaju wehikułem czasu. Zarówno pod kątem brzmienia jak i wspomnień. Nie doszukasz się tutaj inspiracji – to jest po prostu moje. Bierzcie to! – Otsochodzi o płycie “2011”.

Limitowana edycja albumu jest dostępna na Asfaltshop.pl.

Otsochodzi

Otsochodzi to muzyk młodego pokolenia, który każdym kolejnym albumem cementuje pozycję artysty nowoczesnego, wychodzącego naprzeciw brzmieniowym eksperymentom.

Raper zadebiutował podziemnym albumem zatytułowanym “7”, który trafił do obiegu w 2015 roku. Żywiołowe koncerty klubowe z roku na rok otwierają artyście drzwi do występów na uznanych festiwalach (m.in. Open’er Festival czy Hip Hop Kemp). Nieszablonowe flow i ciekawy głos przyciąga uwagę poważnych graczy sceny hip hop, co “Młody Jan” przekuwa na liczne kooperacje (współpraca m.in. Włodi, Flirtini, Ten Typ Mes, Jan-rapowanie i Rosalie.). Docenienie przez środowisko muzyczne skutkuje kontraktem wydawniczym z Asfalt Records, gdzie artysta wydaje pierwszy długogrający album pt. “Slam” (2016). W roku 2017 Otsochodzi albumem “Nowy Kolor” ustala nowe standardy jeśli chodzi o newschool rodzimej sceny hip hop. “Nowy Kolor” spotyka się z olbrzymim uznaniem zarówno branży jak i słuchaczy o czym świadczy status Platynowej Płyty za sprzedaż oraz prawie 77 milionów wyświetleń pod teledyskiem do utworu “Nie, nie”. Wydana w lutym 2019 roku płyta pt. “Miłość” jest kontynuacją nowej fali i zajawki ciepłymi, amerykańskimi brzmieniami, przy jednoczesnych referencjach do stylu nieco bardziej tradycyjnego, to album, którym Otsochodzi zabiera słuchaczy w nastrojową, pełną uczuć i fascynacji podróż. Do utworów “Euforia”, “Worldwide”, “Dla Mnie” oraz “Sezon” powstały teledyski, które z miesiąca na miesiąc podnoszą swoją wielomilionową oglądalność.

 
18 komentarzy

18
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
dzontrawolta

KOGO INTERESUJE TO GÓWNO?

ProofesorNauk

Chuj mnie to obchodzi.

Bedoesik

młody dzontrawlta pale w klubie jointa

Juzjuz

W poniedzialek wiezdzaja leki na depresje i chuj finito

HANDZIAK

Co się porobiły z tym rapem. Jakieś Oki, Otsochodzi, Jan-rapowania, Youngi różne, Bedoesy, Tymki, Taco. Kto by pomyślał kilkanaście lat temu, że polski rap tak będzie wyglądał? Nie rozumiem czemu Pezet wziął np. takiego Okiego czy Jan-Rapowanie na swoją płytę.

EJ TY KOLO !!!

BO SIĘ COFNAL W ROZWOJU A CHCE UDAWAC POSTEPOWEGO

ProofesorNauk

Otsochodzi? Chuj mnie to obchodzi.
Rosalie? Konia mi wali.

ProofesorNauk

Szczęść Boże wszystkim górnikom! Żeby nie pozostawiać złudzeń przypominam wkurwionemu i benbenowi (czy może raczej bezbekowi) że grzebanie w śmieciach i psich gównach a także wzajemne wiercenie w dupsko, nie ma nic wspólnego z górnictwem.

BENBEN

ALES TY KURWO ZABAWNA

adasdad

Kurwa Andrzej w coś ty się wjebał?

major

Kogo to kurwa obchodzi? Dajcie lepiej newsa, że Jay Z udostępnił całą swoją dyskografię na Spotify.

żENADA

chuj mnie obchodzi jakaś małpa z zza ocenu, wole sobie tedego posłuchać i biełyje nosy

Odb

Łaki i Rosalie. w wannie z Otsochodzi

PropTesto

Otsochodzi i oki w rosalie.

EJ TY KOLO !!!

ZACZYNA SIĘ KURWA FESTIWAL ZENADY I GLUPOTY BOŻE ZA JAKIE GRZECHY

PropTesto

Mes znowu będzie płakał, że ktoś opuścił wytwórnie

HANDZIAK

Oki i Rosalie w wannie Otsochodzi
Ruszył preorder wanny „2011”.

żENADA

WRESZCIE PRAWDZIWY RAP Z OSIEDLI DLA DOBRYCH CHŁOPAKÓW I DLA RAFALALI
SZYTWNIUTKIE PRĄCIE DLA WSZYSTKICH SŁUCHACZY I FANÓW !
PDW !(POZDROWIENIA DO WANNY)

Popularne