Sprawdź nas też tutaj

News

Oki i Solar wyjaśnili sobie „bezsensowny spór”

Raperzy odpierają zarzuty, że była to akcja promocyjna.

Opublikowany

 

Od kilku dni byliśmy świadkami wymiany zdań między Okim a Solarem, którzy komentowali wersy z numeru młodego rapera „Justin Bieber”. Oki twierdził, że SBM chciało z nim podpisać kontrakt, natomiast Solar temu zaprzeczył. Panowie doszli już do porozumienia i na dowód tego autor krążka „47playground” pojawi się na SB Ffestiwalu.

Już wszystko Oki! – napisała dzisiaj wytwórnia SBM informując o gościnnym występie Okiego na festiwalu, który odbędzie się 31 stycznia. Słuchacze zaczęli mieć jednak wątpliwości czy nie była to zaplanowana akcja promocyjna. Solar natychmiast uciął te spekulacje. – Po prostu pogadaliśmy po tej publicznej wymianie i doszliśmy do wniosku, że to był bezsensowny spór wynikający z niedomówień. Po co zostawiać taki konflikt niedomknięty? – napisał w komentarzu na grupie Sajko.

Na ten temat wypowiedział się także Oki. – Oczywiście nie jest to zaplanowana akcja, wyjaśniliśmy sobie wszystko prywatnie. Nikt z nas nie chciał zostawić niedomkniętego konfliktu. – napisał raper na Instastory.

 
15 komentarzy

15
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
RazDwaTrzyTralalalaPatrzy

Kolejna marna akcja promocyjna Solara

WnukTedego

Kurwa , to jest jakiś absurd, że jestem 25-letnim prawiczkiem bez znajomych, a mimo to jutro podniosę dupę o ~5 rano do roboty jak jakiś normik. Po co? Tylko po to, żeby mieć w weekend na chipsy lub jakiegoś hamburgera, przy przysiadywaniu 12h przed kompem? Przecież to „życie” to jest jakiś pierdolony matrix, nie wierzę że tak można żyć

WnukTedego

Skończ pierdolić na początku to śmieszne było a teraz już nudzi. A co do newsa to powiem tak: Chuj im obu w dupę jeden debil drugi gimb po trzydziestce

ProofesorNauk aka cydży

A zawsze mozesz przyjechać do Legnicy i doświadczyć grubego drąga w swej dupci, porządnego oralu, scatu, i innych fajnych rzeczy.Zapraszam

Odb

Oki i Solar wyjaśnili sobie „bezsensowny spór” w wannie

Ramminela

Wejdź do najlepszego klubu erotycznego — http://Sextis.fun

Only Dick Son 69

Fajna akcja solar. Następnym razem w ramach akcji marketingowej nagrajcie pornosa z grubym w roli głównej. Pewnie to marzenie większości pedałów z waszej chujowej wytwórni.

Dududdupa

Beka kurwa z polara i rolnika i ub festynu w teresinie

Pappardelle di analio

No i tak się rozwiązuje konflikty panowie, tak robi to dwóch dojrzałych facetów : głębokie, pełne zrozumienia spojrzenie, wzajemny lodzik i dogłębny anal. Tak się rozwiązuje konflikty a nis obrażaniem się!

Pykipyk

Bartłomiej cieplota redaktor glamrapu, tak naprawdę to znany dzialacz w kręgach lgbt, „Cieplota” to nie nazwisko tylko pseudonim. Nie dajcie się zwieść jego ciepłej propagandzie.

EDOKADOUDOTEDOJDODE

ALLE TEN SOLAR PRZYJEBANY GOSC

Nigdy kurwo nie usłyszysz, że cię mam za rapera
I nie wiem czy misiu do końca kumasz
Że szukając na mnie dissu starczy wpisać „Solar umarł”

WnukPalucha

Oki i Solar zafundowali sobie „niezobowiązujący seks”
Raperzy tłumaczą,że była to chwila słabości.

fleru

Solar się obsrał, że znowu dostanie liścia jak za najlepszych czasów:
1. od Muflona
2. od kolegi B.R.O
3. od paru innych osób, może ktoś dopisze?

Oki kurwa cwel i sroki a Solar do chuj do szczania

A Kabe opierdala kabałage

Chuj

Nie ufajcie solarowi

Popularne