GLAMRAP POLECA: Hip Hop Festival w Poznaniu. Kup bilety już teraz!

Sprawdź nas też tutaj

News

Oki sprzedaje srebrne łańcuszki

Pierwszy drop został wyprzedany.

Opublikowany

 

fot. Filip Nestorowicz, Bartosz Gajewski

Oki ruszył ze sprzedażą srebrnych łańcuszków z zawieszką „47”. Produkt podobno cieszy się powodzeniem, bo pierwszy drop został już wyprzedany. Dodatkowo raper dla większego podbicia sprzedaży uruchomił konkurs.

Łańcuszek ma długość 47 cm i razem z zawieszką jest wykonany ze srebra o próbie 925. Za chaina trzeba zapłacić 247 zł. Pierwszy drop został już wyprzedany. Nie wiemy jednak jaki był jego nakład. Drugi i ostatni drop ruszy 11 maja.

Dla podbicia sprzedaży swojego nowego produktu Oki postanowił zrobić loterię. Jedna z osób, która zamówi jego chaina może wygrać platynową płytę za sprzedaż albumu „Produkt47”, którą raper dostarczy osobiście.Srebrny łańcuszek od Okiego „47”23 komentarze
23 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Mega beka
27 dni temu

Legenda głosi, że pierwszy drop wyszedł w nakładzie 3 sztuk

XDDD
27 dni temu
Reply to  Mega beka

Mega beką jest to że jutro lądujesz na taśmie produkcyjnej XDDD

Alvarez z akordeonem
27 dni temu
Reply to  XDDD

A twoja matka i siora laduja na cyganskiej melinie. Elo!

Pogromca pOlek - czyli gówien
27 dni temu

kObiety mówią, że „mężczyznom zależy tylko na jednym, czyli na sek.sie”. Bzdura, to kObiety mają ciągle chcice i zależy im na tym, aby iść z pierwszym, lepszym mężczyzną do łóżka, zabawić się jego uczuciami (bo wiadomo, że w dzisiejszych czasach mężczyźni są bardziej związkowi niż kObiety), wykorzystać go, a następnie oskarżyć o fikcyjny gw.ałt. kObiety tego nie rozumieją, ale ruch.anie nie jest najważniejszą wartością w życiu. Najważniejsze w życiu są rzeczy dające szczęście długotrwałe takie jak PRAWDZIWA miłość, rodzina, przyjaźń itp. Ruch.anie to tylko dodatek, bo to przyjemność krótkotrwała. Ale kObiety są jak maszyny, nie mają uczuć i nie potrafią tego zrozumieć. Mówią tylko o „związkach i miłości”, bo zostały tak zaprogramowane przez prasę i telewizję.

KRÓL gr
27 dni temu

Na studiach były cztery koleżanki. Naprawdę ohydne. Nazywaliśmy je z kolegami „elita”. Wyglądały jak silosy. Niskie, grube, IQ 50 i gadały jak ciężko upośledzone. Łatwiej było przeskoczyć, niż obejść. I to ZDECYDOWANIE.
Uwierzcie mi, że nawet mając pięciokrotne dożywocie to bym żadnej z nich nie ruszył. Wręcz niemoralne były z wyglądu.
Po studiach jestem 4 lata i… 3 z nich są już zaręczone xdddd
Gardzę takimi spermiarzami.
Facet musi dbać o siebie, mieć ciekawy charakter i musi zarabiać.
A one? Wystarczy, że mają dziurę xd aczkolwiek uważam, że typiara może nie mieć nóg, rąk, zaszytą brochę, a i tak znajdzie się jakiś pajac.
A ja… Dałbym sobie ukroić rękę, że będą dziewicami do końca życia xd

P.S. Hajsu też one nie mają do zaproponowania xD

Mirek
27 dni temu
Reply to  KRÓL gr

obecny rynek matrymonialny upadł na tyle, że z sytuacji gdzie przeciętny facet 5/10 mógł przy odrobinie szczęścia wyrwać julke 6/10 zeszliśmy do poziomu, w którym takowy kawaler może liczyć co najwyżej na ulaną witaminkę 3/10 będącą poerasmusową używką po mokebe

huop 38
27 dni temu
Reply to  Mirek

a jakie szanse ma huop 38 letni, z wprawdzie bujną czupryna ale za to niesymetryczną twarzą (krzywy zgryz, wykrzywiona szczena przy uśmiechu, jedne oko mniejsze od drugiego). Chcę założyć rodzinę z jakąś fajną młodszą kobietą.PS praca biurowa w fabryce jako specjalista, 7800 brutto, jeżdżę skuterem choć mam też stare zepsute auto Ford Focus

Honey boo boo
27 dni temu

Przeciez to danzel…on sie zatrzymal mentalnie i wygladowo w tamtych czasach.

Krzysztof Knoblauch
27 dni temu

Zboki sprzedaje srebrne dildosy.

☆☆☆||SZERYF||☆☆☆
27 dni temu

Oki, mam na oku twoją działalność.

Gościu
27 dni temu

Ostatnio widziałem jak dwóch ciepłych waliło sobie nawzajem kite w tesli

Tomek/Halina z Oświęcimia UOH
27 dni temu

Imbecyl,pedryl, gej z więzienia zrobił mi dziecko podczas odbywania kary pozbawienia wolności w ZK Sztum.
Oddałem mu swój uroczy, juz nie wąski, ale zawsze czysty kanał. Myślałem, że nie mogę zajść w ciążę, wszak jestem facetem, a tu taka niespodzianka. Trudno, wychowam. Ten cham się nie przyznaje i nie chce płacić alimentów. Jestem już na wolności i dorabiam jako męska prostytutka po koncertach rapowych gwiazd, oddając się topowym raperom za niemałe pieniądze. Nawet nie wiecie, ilu z nich lubi pojeździć w męskiej odbytnicy i possać pałąka.

Okej
27 dni temu

Świetny produkt!

Popularne