Sprawdź nas też tutaj

teledysk

OKI, Young Igi i Sobel jako „Dzielny Pacjent”

“Produkt47” ze złotem na 3 dni przed premierą.

Opublikowany

 

To już ostatni przedpremierowy singiel z nadchodzącego albumu “Produkt47”. Po trzech solowych strzałach Oki prezentuje dziś efekt kooperacji z Young Igim i Soblem. “Dzielny Pacjent” to pełen medyczno-farmakologicznych metafor trapowy banger wyprodukowany przez Sekko. Za klip do utworu odpowiada H D S C V M.

Czwarta singlowa premiera Okiego na pewno nie przejdzie bez echa. Jesteśmy bowiem na ostatniej prostej przed piątkową premierą albumu “Produkt47”, który właśnie pokrył się złotem. A do tego reprezentant składu OIO postanowił podzielić się ze słuchaczami konceptualnym i nieco mrocznym utworem “Dzielny Pacjent” z gościnnym udziałem Young Igiego i Sobla.

Premiera albumu zaplanowana jest na 10 czerwca. Nowy krążek OKIego ponownie wyda 2020 label.Tracklista

 1. I To Jest Fakt
 2. Perły
 3. Dzielny Pacjent feat. Sobel, Young Igi
 4. Jeżyk!
 5. Albo Jest Zajebiście Albo Jest Smutno feat. Young Igi
 6. Stado Hartów ; cuty Phunk’ill
 7. Jakie To Uczucie?
 8. Sonic Skit
 9. ADHD feat. Taco Hemingway
 10. Od środy do wtorku
 11. Pieniądze, Dziewczyny, Zwrotki
 12. Fresh Water Soda feat. Oscar
 13. Po Co Ten Foch? feat. Paluch
 14. Doja Cat
 15. Bardziej Sobą Niż Kiedykolwiek
 16. Total Bandits Polne feat. Harnol Gang; cuty DJ Blaki
 17. Zwariowane Melodie

Raper zdążył już też ogłosić pełną listę koncertów w ramach Produkt47 Tour. Nadchodząca trasa obejmie w pierwszym etapie siedem największych polskich miast, a sam artysta zapowiada starannie przygotowane i energiczne show koncertowe.4 komentarze
4 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Tylko po co komu polka po ścianie po 30-stce?
3 miesięcy temu

Normalnym jest, że kobieta w pewnym wieku musi wybrać, albo obniża wymagania do sensownego poziomu albo zostaje sama, kropka. Będąc po 30 zauważam, że jak na każdym etapie wzrost i wygląd to podstawowe wyznaczniki, zaraz po tym czysta karta, ale już nikt nie wymaga ode mnie nie wiadomo jakiego samochodu premium, zagranicznych wakacji 3 razy w roku czy prestiżowego zawodu. Zadziwiające na jak wiele kompromisów gotowa jest pójść kobieta, gdy koleżanki pozakładają rodziny, nie ma z kim wyjść wieczorem a jedyne co zostaje to puste mieszkanie i jakaś nie sprawiająca większej satysfakcji praca. Moja koleżanka, dla której każdy nie będący przynajmniej menago w korpo to nieożywiona materia, w wieku 34 wyszła za jakiegoś magazyniera z hurtowni nabiału, jedynymi kryteriami były wszystkie własne zęby i brak łysiny.

pannaMigotka
3 miesięcy temu

może dysponował wielkim kindybałem i to był faktor X który ją przekonał

Yp małpą ospą do spodu
3 miesięcy temu

p0(zero)lka to chyba najgorszy możliwy typ kobiety na całym świecie. Specyficznie uwarunkowania środowiska, kultura i historia naszego kraju połączone z księżniczkowatym wychowaniem i mentalnością sprawia że p0(zero)lki łączą wszystkie negatywne cechy kobiet z zachodu jak i wschodu wykazując przy tym niemiłosierną roszczeniowość, wymagania z kosmosu oraz do granic rozbujałe ego i mniemanie o sobie. p0(zero)lka w związku się nie stara, ona tylko stawia wymagania którym ty musisz sprostać.

virgo
3 miesięcy temu

łączny poziom testosteronu jak u rodzącej kobiety 🙂

Popularne