Sprawdź nas też tutaj

Premiery Płyt

Onar – „Czyste buty, brudne serce”

Jeśli jesteście z Onarem od lat to ta płyta z pewnością stanie na półce obok Waszych ulubionych: „Pod prąd” czy „Przemytnika emocji”.

Opublikowany

 

Data premiery: 25.05.2018

„Czyste buty, brudne serce” to tytuł najnowszej płyty Onara, rapera znanego m.in. z formacji Płomień 81 oraz jego solowych produkcji. Wydawnictwo jest już dostępne w serwisach z muzyką cyfrową.

Płyta zawiera 12 utworów, którymi raper stara się łączyć stare z nowym, ale bez silenia się na ślepą pogoń za modą. Właśnie dlatego na najnowszej płycie Onara usłyszymy członków legendarnych ekip: Pezeta (Płomień 81) i Bilona (Hemp Gru) oraz reprezentantów młodego pokolenia: Reto i Sztossa. Jeśli jesteście z Onarem od lat to ta płyta z pewnością stanie na półce obok Waszych ulubionych: „Pod prąd” czy „Przemytnika emocji”.

Materiał promują single: „Czyste buty, brudne serce”, „Laury i cienie” feat. Reto, „Ghetto Kids” feat. Sztoss, „Stary”, a także „Equipment” feat. Pezet i Bilon.Tracklista:

1. Laury i ciernie (feat. Reto)
2. Czyste buty, brudne serce
3. Presto
4. Ghetto Kids (feat. Sztoss)
5. Dziewięćsiódemki
6. No limit
7. Equipment (feat. Pezet, Bilon)
8. Monety i żyletki
9. Stary
10. Płomień (feat. Jarecki)
11. W kółko (feat. Diox)
12. Gorzko gorzko5 komentarzy
5 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Innertia
4 lat temu

WOLE PŁYTE ERDZIA EDK ,,IT WILL LIVE FOR IT” https://m.youtube.com/watch?v=MNkKm5b7cpc

cardiv
4 lat temu

Onar jakim ciotą się stał odkąd zerwał z pezetem już nie ma najb u ciotki na urwanych filmach tylko deprresja i smutne rapy w domu hahahaha

Rob
4 lat temu

Fakt nie ma juz ale sadze ze Onar psychicznie sie trzyma chociaz rap juz nie ten sam , za to u Pezeta w huj depresje widac bylo jakis czas w czasach plomienia Onar udowodnil tylko ze byl w stanie z pizdeta zrobic Pezeta twardego , dobrze rzucajacego punchami, niestety taka prawda ostatnia plyta dobra pezeta Plomien 81 ewent Muzka rozrywkowa ale to jeszcze sie trzymali z Onarem a jak zaczal z Malolatem to juz huj nie bylo twardego Pawla tylko cienias wiec uwazam ze Onar w starym glosie zawsze byl twardy a z Pezeta to wycisnal chcociaz obydwu uwazam za dobruch w tamtej dekadzie teraz qiadomo ocb.

MIRAS X
4 lat temu
WujaszekSZ
4 lat temu

Wolę brudne serca kurwo ^^
tutaj diss smarkiego na takich jak on, pamiętacie:
https://www.youtube.com/watch?v=qau-Eci7lYU
Z tej strony wujek samo zło, zobaczcie moich ludzi i to co mają do zaoferowania bo moim zdaniem właśnie tego wam diss brakuje, dystansu.

Popularne