Sprawdź nas też tutaj

teledysk

Onar razem z Kabe i Kizo o izolacji, depresjach i stratach

Onar zapowiada nową płytę.

Opublikowany

 

fot. @mazurek_m

Onar prezentuje singiel „Kortyzol” z gościnnym udziałem Kabe oraz Kizo. Po trzech latach od premiery swojego ostatniego albumu, raper wraca do solowych działań. „Kortyzol” zapowiada wydawnictwo zatytułowane „Achtung”, które ukaże się we wrześniu

– Kortyzol pisałem w bardzo dziwnym czasie, który nastał dla nas wszystkich. Osobiście źle znosiłem ograniczenia, brak normalnego kontaktu z ludźmi i zakazy robienia czynności, które były dla mnie jeszcze przed chwilą zwykłą codziennością. Izolacje, depresje, straty – to wszystko było wokół mnie, ale nie chciałem o tym opowiadać w dołujący sposób, na smutnym bicie. Wręcz przeciwnie, chciałem dać sobie i innym pozytywną energię” – tak o swoim najnowszym singlu mówi Onar.

„Kortyzol” to mocny, bangerowy utwór, który mimo pozytywnego brzmienia, nie traktuje o sprawach prostych i przyziemnych. Jak mówi Onar – inspiracją do jego stworzenia była otaczająca naszą rzeczywistość pandemia, która zamknęła ludzi w domach i wywołała smutki, depresje oraz wszelkie głęboko schowane demony. Na albumie „Achtung” nie zabraknie utworów w innym klimacie. Raper postawił przy jej tworzeniu na zróżnicowane brzmienia.

Onar w ubiegłym roku w duecie z Pezetem jako Płomień 81 wydał płytę „Szkoła 81”. Album uzyskał status złotej płyty za sprzedaż ponad 15 tys. fizycznych egzemplarzy. Jego ostatnie solowe wydawnictwo – „Czyste buty, brudne serce”, ukazało się 3 lata temu. Nadchodzący album będzie mocnym odświeżeniem jego twórczości i z pewnością pod wieloma względami bardzo zaskoczy słuchaczy.

16 komentarzy
16 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Profesor Trapu Chuj Glamrapu
1 rok temu

Autorem wszystkich zjebanych artykułów o sentino jest Maxymilian Hozer, człowiek który w ogóle nie istnieje, Sentino płaci za fake newsy o nim, a oni piszą je pod wymyśloną nazwą, jebać cię sentino frajerska chmuro i tak nikt cię nie słucha tylko nitrozyniak którego zapinasz w kakaowe oczko

Odb
1 rok temu

Oral razem z Kabel i Kizio o erekcji, dildosach i spustach

C.H.A.D.A.
1 rok temu

Opierdol gałe starej

Król Julian
1 rok temu

Onar, połączenie anal i oral

Ruronariusz I Stalowy
1 rok temu
Reply to  Król Julian

Onar to słowa lamus synonim.

Sobótka znowu się rozjebał
1 rok temu

Oral, spierdalaj, płaczku.

Bender
1 rok temu

Łaczyska

DOMINIK PANKOWSKI SZCZECIN UL. 26 KWIETNIA 15/3
1 rok temu

NA OGÓRKI DO NIEMIEC WYPIERDALAJ CE JEBANE WACKI BEZ ŻADNEGO TALENTU!!!

gość
1 rok temu

O depresjach? Czyli nagrywane przez ludzi obecnie nazywanych soyboyami i wrażliwymi płatkami śniegu dla soyboyów i wrażliwych płatków śniegu.

Prop&Testo
1 rok temu

Ten stary cap jeszcze żyje?

Mieczysław
1 rok temu

Bez hejtu, ale Onar nie powinien rapować

JAN MARIAN
1 rok temu

KORAL GARDLO NAOLIWIONE?

Stanislaw Kutasevicz
1 rok temu

Fotografowi jakims cudem udalo sie spierdolic to zdjecie i twarze panow wyazaja co najwyzje „poszlo z gruzem” albo „mokro mi” ewentualnie „oj mamo nie doroslem do rapu”

Reklama
1 rok temu

Mc Łaki wypier……reklamować mlekołaki

Inspectah deck
1 rok temu

Onar z takimi łakami. Ja pierdole co się porobiło.

DIHO DWA
1 rok temu

kurwa ja jestem ciekaw oral czy jakbyś nagrał jedną płytę bez żadnego gościa, to czy ktokolwiek by o tym słyszał lub co więcej kupił to

Popularne