Sprawdź nas też tutaj

News

Onar wskazał topowego rapera z młodego pokolenia

Panowie mieli okazję ostatnio współpracować.

Opublikowany

 

Onar rozpoczął promocję nowej płyty „Achtung” i przy okazji rozmowy z fanami wskazał czołowego rapera młodego pokolenia.

Nową płytę Onar promuje m.in. singlem „Kortyzol” z gościnnym udziałem Kizo i Kabe. Ten drugi nieprzypadkowo pojawił się na nowym albumie Onara, bo według niego, to jeden z najlepszych raperów młodego pokolenia w kraju.

– Uwielbiam, Kabe absolutny TOP z młodszego pokolenia, ale czy wiek gra rolę, kiedy wbijamy do studia i robimy 'Popiół’ albo 'Kortyzol’ albo 'Wczoraj’.” – tłumaczy Onar.Od współzałożyciela składu Płomień 81 dowiedzieliśmy się także, że na płycie „Achtung” pojawi się również Louis Villain.60 komentarzy
60 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Janusz Szafałowicz
1 rok temu

Jebać onara & srać mu na mordę!

Kondon z lazaretu
1 rok temu

on go lubi wieeeeeesz

Ojciec Starego
1 rok temu

Na wstępiee rocznikowo jestem z Onarem prawie rówiesnikiem. I… kogo w ogóle obchodzi jego opinia w roku 2021? Tylko dlatego, że zaczął nawijać jak było z 20 osób aktywnych na scenie to powinien się jakkolwiek liczyć? Sorry, ale całą karierę ratowała go tylko znajomość z Pezetem w Płomieniu i bity Ośki oraz innych producentów w solowych poczynaniach. Jeśli chodzi o rap to zatrzymał się i skończył jakoś w 2006, zero czegokolwiek nowego i interesującego od tamtych lat.

Stary Włodka
1 rok temu

jebać cZŁOwieka i żapsona i kurwy z sb

gej gejowi nie popusci az mu sie w dupe nie spusci
1 rok temu
Reply to  Stary Włodka

i ciebie tez jebac pedale wiem ze to lubisz cioto

Stary Włodka
1 rok temu

Kogo kurwa obchodzi twoje zdanie ty stary chuju z zachrypniętym gardłem

Bartłomiej Chujota
1 rok temu

Konar rozpoczął promocję nowej płyty „heil hitler” i przy okazji rozmowy z gejami wskazał członkowegoo obciągacza młodego pokolenia.

Miałem się nie wypowiadać
1 rok temu

Onar wskazał swojego ulubionego pokemona, to Dukaczu.

Pakuj Hemingeja
1 rok temu

Olar wskazał topowego tranzola z pokolenia wanien

OZJASZ GOLDBERG
1 rok temu

Ja jebcze niech on już zamknie kurwe. Nic dobrego nie nagrał, całe życie Pezet mu ratował dupę nawet w beefie z braweraniarzem. Nagrywaj se tam te pierdy ale weź nie wysyłaj newsów do portali bo wstyd.

Powiedz nie sportom
1 rok temu

Ludzie potrzebuje pomocy. Kloce się z jakimś gamoniem na Yt, który twierdzi że raperzy są szczerzy i jako przykład podaje bedoesa, szpaka, Malika i paru debili..
Kiedyś tu pisał typek „szpaku farmazon” o tym że nawijał ze nie jest z patologii a potem że jest czy jakoś tak. Potrzebuję tego wpisu bo nie będę się zagłębiał w jego „twórczość” szukając tego a byłby to dobry argument. Z chęcią też poczytam inne przykłady zakłamania polskich raperów. Wierzę w was, gdzie indziej znajdę lepsze hejty niż na glamrapie?

panpe
1 rok temu

wyszukaj newsy o szpaku, w komentarzach znajdziesz

rurom to rura
1 rok temu

Stary zgred. Nikt go nie słucha, więc by pogonić 50 sztuk płyty zaprasza młodych pedałów licząc, że taki ruch pociągnie sprzedaż płyty. Jebać prądem hipoktyte i populiste. Top? Chyba w opierdalaniu pał i pierdoleniu truizmow.

xnoliwierekgraczligi
1 rok temu

Wie Pan co to znaczy trappin?

xntentacion
1 rok temu

Nie pracować, a zarabiać. Dzięki xn_oliwierekgraczligi za 3 miesiące suba

1
1 rok temu

Oral wskazał najgorszego dukacza z młodego pokolenia

Transowie mieli okazję ostatnio się kąpać.

Zen
1 rok temu

Japierdole, nie kumam wychowany na plomieniu a tu kurwa jeki wszedzie kurwa jeki i to jest hip hop japierdoleeee
Wstyd kurwa

OZJASZ GOLDBERG
1 rok temu
Reply to  Zen

No mówiłem matki w domu nie było to cię Onar wychowywał. No ja pierdole.

Politicus 666 politikk polityka
1 rok temu

Wolicie kapitalizm od socjalizmu? Trzeba inwestować w gospodarkę! Księży zagonić do pracy – niech kler zapierdala na Wasze renty niskie! Haloperidol dla Wszystkich refundowany jedynie za 50 zł. Prozac musi podrożeć! Alkohol und benzyna and papierosy & narkotyki razem z dopalaczami są za tanie!

Szak-L
1 rok temu

Jaki Kabe? Przecież to Eden Hazard!

Liz mi łyntę
1 rok temu

ONAR? POŁĄCZONY ORAL I ANAL.

Złodziej hacker 666
1 rok temu

Hajs ma tylko cwaniak!

hujem po czole
1 rok temu

pedalyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

gej gejowi nie popusci az mu sie w dupe nie spusci
1 rok temu

przypominam przypadek gdy mieszkanka łodzi straciła cały majątek (800k pln) bo przepisała go na swojego włoskiego kochanka,
wloski kochanek okazał się cyganem ze słowacji
https://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/slowak-oszust-matrymonialny-udawal-wlocha-w-lodzi-oszukal-kobiete/v96dyhf

Napalona blondynka
1 rok temu

Kutasa chcę mieć w piździe! Moja cipa pragnie chuja! Kto mi włoży swego penisa w dupę?

Tede
1 rok temu

Onar myslisz ze ten beef tak szybko zakonczysz?

PejaTVN
1 rok temu

Gdzie jest Onar ? Rarara ! Czy ktoś widział onara ?

Beka
1 rok temu

Ale tu pizdy są 99,9% peklowania to macie między palec wskazujący a kciuk pedały jebane tylko na tyle was stać , kobiety was zdradzają bo pierdolą niedorajdy

Kaczynski
1 rok temu

Kurwa serio? Nie ma nic bardziej chujowego w brzmieniu od brytolskich czarnych dukaczy. Wszyscy z zanizonym glosem żeby brzmieć jak największy „zakapior” (coś jak boski roman). Poza tym zawsze biorą bity pod które nie potrafią nawijac i jest to tragedia. Jebac.

Prawdziwy król glamrap
1 rok temu

Cydzy przesyła pozdrowienia

Popularne