Sprawdź nas też tutaj

Opublikowany

 

Na kanale Brain Dead Familii pojawił się teledysk Opała do utworu „Pandora”. W numerze gościnnie pojawił się Słoń. Klip promuje wydawnictwo „Pandora EP”, które ukazało się 19 kwietnia.

Po udanej premierze jego ostatniego albumu „Motyl”, Opał poszedł o krok dalej. Pozytywnie zaskakując fanów po raz kolejny, wydał dość osobiste EP. Na płycie usłyszymy takich gości jak Słoń i Kleszcz. Pomogli oni Opałowi otworzyć mitologiczną puszkę, w której zamknięte zostało całe zło tego świata. To jedna wielka metafora z której młody artysta skorzystał przy produkcji EP.

Duża dawka emocji, dobre i złe wspomnienia przelane na papier, można by powiedzieć że wręcz wyrzucone. Produkcje czołowych polskich producentów takich jak Gibbs, Got Barss czy D3W, ale też zagranicznych jak Benihana Boy nadały konkretną barwę i klimat tej płycie.

 
7 komentarzy

7
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
ZonaBezczela

Opal dobry zawodnik w sumie,ale za bardzo podpierdala Słoniem

80Procent90TutajtoZjebyiNiedorozwoje

HURTOWE DODAWANIE PLUSÓW I MINUSÓW, W KILKA SEKUND…!!!

SKANDAL!

ROBICIE BAGNO I ROZPIERDALACIE GLAM RAP, TAK JAK HIP HOP PL …!!!

PRZEGRYWY ŻYCIOWE PO DOPALACZACH, JEBAĆ, TFU KURWY, CWELE, FRAJERZY, OBSZCZAŃCY, OBSRAŃCY, ŻYCIOWE PATAŁACHY, POPAPRAŃCY Z GULEM I BÓLEM KAPSKA, ZBOCZUCHY DO WORA…!

sedzia stuleya

EJ OPAL CHUJ CI OPADL HAHAH

Mokra Nawierzchnia Freestyle

podobno nie wpuszczono kobiety do kina w galerii katowickiej, jak się okazało była ona w akompaniamencie mężczyzny z truflem i małpami, z doniesień świadków możemy być pewni, że kobieta dostała pinionszki na taksówke natomiast małpiarz ze swoimi kolegami poszedł oglądać „W pustyni i puszczy”

Analny

Analny Opał ft. Słoń – „Analna pandora”

Kukon machen

Wypierdalaj cioto

Odb

Opał na słonia z pandory

Popularne