Sprawdź nas też tutaj

Opublikowany

 

Po bardzo dobrze przyjętym albumie „Poyeb”, Opał uderza z nowym materiałem solowym. „Krew na rękach”, to już piąty singiel z albumu „Motyl”.

Numer jest dedykowany wszystkim, którzy wspierają, pomagają i dodają siły Opałowi. – Bez Was nie było by mnie. WSZYSCY MAMY KREW NA RĘKACH! –  mówi Opał.

Na albumie „Motyl”, który jest podzielony na dwie części (Motyl/Ćma) znajdziemy czternaście premierowych tracków w których gościnnie usłyszycie takie osoby jak: Duchu, ŁajzolJWP, Kabezecik, Adam Bytof. Za produkcje muzyczne odpowiadają High Tower, Secret Rank, HVZX, Barry Douglas, Robert Tar, Newlight$, D3W, Ashaneen.Premiera płyty wraz z odsłuchem już 7 grudnia.4 komentarze
4 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
kurt_rolson
3 lat temu

Kurwa ja teraz mam krew na rękach, spływa mi z uszu!!!

Ja8
3 lat temu

Kto?Kto tam mu się dogrywa?WTF?!!Magik się w grobie przewraca jak widzi ten cały obecny rap cyrk…OMG

massivewp
3 lat temu

https://www.youtube.com/watch?v=AJeWEBZKiTY

Jak początki wyglądały w innych krajach? Dlaczego zdaniem bohaterów nagrania, forma wykonania jest często ważniejsza od samego tekstu? Które z walk z USA są ich ulubionymi? Czy wszyscy battlerzy dobrze freestyle’ują? 🙂 Sprawdźcie ten filmik!

Specjalne wydanie Massive Word Play!

Z okazji Mikołajków oddaję w wasze ręce przetłumaczony jeden z odcinków VERSUS: FRESH BLOOD 4. Możemy w nim zobaczyć jak Oxxxymiron – lider drużyny Gołębi, aby przedstawić swoim podopiecznym korzenie hip-hopu, tym razem zdecydował się zaprosić niemiecką gwiazdę battle rapu – Tierstara, znanego z organizacji takich battle-lig jak „Rap At Mittwoch” czy „TOPTIER TAKEOVER” (która miała przyjemność gościć Dizastera czy Pat Staya). Cała banda również oglądała wspólnie zachodnie battle dyskutując o istotności formy wykonania występu (performance) na rzecz samego tekstu, a także spróbowała swoich sił we freestyle’u pod klasyczne bity. Po obejrzeniu tego odcinka stwierdziłem, że musicie to zobaczyć. Miłego seansu!

(w opisie filmu znajdziecie również parę słów o tym, czym jest FRESH BLOOD)

cydży
3 lat temu

opał – gówno na rękach

Popularne