Sprawdź nas też tutaj

News

Opał przechodzi na swoje i mówi co z BDF

Raper założył własny kanał.

Opublikowany

 

fot. Jakub Sandecki

Opał wchodzi w 2020 rok z dużymi planami i zmianami. Tegoroczny Młody Wilk poinformował, że zakłada własny kanał, wytłumaczył też jak wygląda sytuacja z BDF. – Długo biłem się z myślami i wiem że, jest to najwyższy moment oraz najlepsze co mogę zrobić w danej chwili. Od tej pory większość nowych numerów i klipów będzie lądowało na kanale Voodoo People. To po prostu kolejny etap mojej muzy, nie ukrywam, że będzie ciężki. Wiem jak trudno w dzisiejszych czasach jest zbudować kanał od nowa. Mimo wszystko to mój kolejny cel, moja kolejna misja – zbudować coś SWOJEGO. – poinformował Opał za pośrednictwem swojego fanpage’a.

Dodał również: – A co to właściwie jest Voodoo People? To wszyscy którzy są ze mną i wspierają moje działania. To tłumy skaczące na koncertach, to ziomy które idą razem ze mną przez tą szalona drogę. To ludzie którzy nie są obojętni na innych. To ludzie którzy niosą swoimi myślami i czynami wartość.

Równocześnie chorzowski raper rozwiewa plotki odnośnie odejścia z założonego przez Słonia Brain Dead Familia: – Ucinając od razu wszystkie teorie spiskowe – nie, nie odchodzę z BDF. Nie da się zostawić miejsca, w którym stawiało się pierwsze kroki, nie da się uciec od ludzi, którzy wyciągnęli rękę i pomagali jak swojemu. Jestem po długich rozmowach ze Słoniem w tej sprawie i mam od niego pełne wsparcie. Na zawsze BDF.

Dziś na kanale Voodoo People pojawił się pierwszy teledysk – nagrany wspólnie z młodym raperem Dezym singiel „Tryb samolotowy”, pochodzący z EP Dezego „Wersy na płytach”. Za realizacje nadmorskiego teledysku odpowiada Lans Studio, za produkcję muzyczną zaś Bary Douglas. „Utwór przeniesie Was w świat nostalgii, odrealnienia i chęci do zmian-zmian na lepsze. Voodoo People, Voodoo life” – czytamy.

Dotychczasową dyskografię Opała zamykają „Motyl” oraz „Pandora EP”, niebawem ukaże się stworzone wraz z Kleszczem „7G”, będące metaforyczną podróżą przez 7 grzechów głównych.

 
19 komentarzy

19
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
CÓRKA TEDEGO

Przypominam ze tomb tez poszedł na swoje

cfanix

i poszedł, ma żone syna i zyje jak krol bez rapu

CÓRKA TEDEGO

I chuj mu w dupę i wszystkiego najlepszego

Marcel zza firany

Kto to kurwa

magik był wackiem

Czy liczba wytwórni jest już większa niż liczba raperów ?
Niedługo własny label będzie miał 1000 sublabeli, a labeli wartościowych na których coś jest ciekawego… ?
Może Asfat, wschodzący w polsce DefJam tez ma kilku mocniejszych zawodników (no i kilku słabszych…)

Łonowy Barber

Wytwórni nigdy nie będzie więcej niż raperów. Najwyżej może och być tyle samo ale do tego też nie dojdzie. Zawsze się znajdzie ktoś, kto będzie wydawać u kogoś do momentu, w którym się zorientuje, że przecież sam może się wydawać i nie dzielić się z kimś

Jovitam

>Asfalt
>mocni zawodnicy

No kurwa wybierz jedno

hej

przypominam że belmondo też jest na swoim

Oliwia Szmidt To Coorva 69

Chyba w wannie xDD

johny spluwacz

GUGU VOODOO KURWA ILU WAS JESZCZE ?

Krystyna z gazowni

Następny co mu się wydaje ze podbije wszechświat

Łonowy Barber

Teorytycznie raper „idący na swoje” jak sprzeda dwa razy mniej płyt niż u kogoś, to wychodzi mu na to samo. Warto wydawać się samemu. Chyba, że jesteś Tombem

Oliwia Szmidt To Coorva 69

Niedługo bedoes odejdzie z sb

Łonowy Barber

Wiadomo, że odejdzie

Odb

Przypał przechodzi klimakterium i mówi co z LGBT

SEBA BDF GANG

BDF MORDECZKO JP OPAL ZIEJE OGNIEM ULICZNE SLOWA ULICZY PZREKAZ PLYNIE ELO SZYWNIUTKO MORDECZKO KEINE GRENZE BDF % Z ULICY NA ULICZNYCH FILMIKA Z ULICY SZTYWNIUTKO JEBAC KURWY

Skory syn

Ci ludzie pracowaliby w GSie gdyby ni krysztal ktory pojebal im w glowie i widza ‚mozliwosci’

ZAKOCHANA:***w GSP

TYLKO GSP I ULICZNE FILMIKI Z ULICY FUCK

Rafalala Quenn

Dziewczynko GPS jest mój tak samo jak i Belmondo.

Popularne