Sprawdź nas też tutaj

News

Oska030 o groźbach Sentino: „Nie chcę problemów”

Sentino mu błyskawicznie odpowiada.

Opublikowany

 

oska030 sentino

Kilka tygodni temu Sentino zdissował Oska030 oraz zaczął mu grozić. Na temat ich konfliktu wiedzieliśmy do tej pory niewiele, więc raper z Berlina postanowił to wyjaśnić raz na zawsze.

Oska030 udostępnił dzisiaj 10-minutowy film, w którym mówi o konflikcie z Sentino: – Mieliśmy przez dłuższy czas kontakt. Telefonowaliśmy do siebie. Ja mu pomagałem, a on mi pomagał i potrafiłem go godzinami wysłuchać, co mu leży na sercu – mówi na początku Oska.

Raper wyjaśnia, że Sentino zaczął mu bez powodu ubliżać i grozić mu. Wszystko po tym, jak się poróżnił z Lutą. W związku z tym Oska zablokował go w social mediach, ale nigdy źle się na jego temat nie wypowiadał.– Słuchaj Sebastian. Nie chcę mieć problemu z tobą, ani twoimi ludźmi. Nie życzę Ci nic złego. Nie uważam też, że nie masz umiejętności. Rób swoje, byczku. Tutaj nikt z tobą nie ma problemu i nie będzie miał problemu. Zamykam ten temat i życzę ci wszystkiego dobrego – zakończył.

Sentino odpowiada

Alvarez błyskawicznie zareagował na film dodany przez jego oponenta. Ku zdziwieniu, nie zdecydował się on eskalować konfliktu, a go załagodzić. – Nie mam nic do Oskara. Czasem za mocno reaguję zamiast odczekać. Serce jest dzikie – napisał Sentino na Instastories.

 


24 komentarze
24 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
9 miesięcy temu

Ty oska060 uważaj żebyś nie powiedział za dużo, bo popływasz sobie w Sprewie 🙂

Patolog
9 miesięcy temu
Reply to 

Leżeć pod kukłą przetresowana suko!

Tps
9 miesięcy temu
Reply to 

Zebys ty czasem nie lezał pod odbytem klozeta, ktòry to postawi ci kloca na ryj.

Ocipka Basil
9 miesięcy temu
Reply to 

Alvarez mówi, że serce dzikie? Dziki to był mój jeden czekoladowy kochaś: pała to chyba ze 26 cm, gruba żylasta czarna jak noc wielkie jaja, gładka moszna i wygolony rowek czyli zadbany nie to co polaczki dlatego pozwoliłam mu robić ze mną co chcial, a chciał dużo i potrafił dużo a po dwóch godzinach nonstop akcji zadzwonił po kolegów. nie chce wchodzić w szczegóły bo popadniecie w kompleksy, ale tyle spermy to w życiu nie wypiłam co tej nocy

Imie
9 miesięcy temu
Reply to  Ocipka Basil

Bbc najlepsze

Pływający czołg
9 miesięcy temu
Reply to 

Widzę że znowu ci źle dobrali leki, jak nie masz źródła dochodu to może jest szansa zawalczyć o rentę, no chyba że nie masz ubezpieczenia zdrowotnego XD

9 miesięcy temu

?

Patolog
9 miesięcy temu

Gardzę intruzem i całą tą patologiczną step armią. To ściek muzyczny dla dresów spod trzepaka w małej mieścinie, gdzie nic nie ma.

Słucham rapu od wielu wielu dekad. Intruz to regres muzyczny i intelektualny.

Sentino porywa tłumy, polaryzuje słuchaczy, ale jedno mu trzeba przyznać – ma chłop talent.
Zarówno do produkcji, rymowania jak i śpiewania, co jest rzadkością w polskim rapie. Można go przyrównać do Nate Dogga.

Każda płyta Sentino ma kilka fajnych numerów, do których wracam za każdym razem. Moi znajomi, którzy słuchali Sebastiana też byli ciekawi kto to jest i czemu wcześniej nie słyszeli o słynnym „Don Alvarezie”.

Odb
9 miesięcy temu

Ciotka069 o wannie Rafalali: „Chcę analu”

Naczelnik Barszczyk
9 miesięcy temu

Co za cweloza! Ulyca Sezamkowa Welcome!!!

SzparuchBOR
9 miesięcy temu

Ja pierdo…e gangsterzy, komicy, pajacyki na sznureczkach

Mdam Aałysz
9 miesięcy temu

SENTO BIG BO$$

Y3bać p0(zero)lki małpią ospą do spodu
9 miesięcy temu

Jak diabeł mnie podkusi i włączę jakąś standooperkę to myślę sobie dobra dam szanse, może będzie śmiesznie ale jak znowu będzie temat srraania, roochania albo okresu to wyłączam… i zawsze wyłączam po max 10 minutach.

Jak polski standup jest nieśmieszny i ciągle tylko normickie żarciki o związkach, imprezach, srraniu, rzyganiu itd. (może Giza wyłamuje się z tego schematu) to kobiety wybierają same najobrzydliwsze i ordynarne tematy, bo hehe takie wyzwolone i nie ma tematów tabu hehe. I setny raz słyszysz babe opowiadającą o tym, że ma okres albo idzie na roochanko i nie rozumie chłopów. No ludzie kochani.

Patolog
9 miesięcy temu

Włącz sobie Lalkę albo Ziemie obiecaną, bo wąchasz to samo g, o którym prawisz!

kwasniewski_KUCZMA_W_BAGOLU
9 miesięcy temu

Dzikieeee serceee krew latinooo zeby z porce la nyyy to mieszaniec jest jebaaaanyyy

Xxx
9 miesięcy temu

Niechce miec problemu z toba i twoimi ludzmi haha dobre obsrales zbroje facet ci naublizal a ty takie slowa do niego jak ten caly Sentino cweltino to jeden wielki DZBAN

sssssssssss
9 miesięcy temu

ładnie gangster z berlina obsrał się przed schizofrenikiem

Y3bać p0(zero)lki małpią ospą do spodu
9 miesięcy temu
Reply to  sssssssssss

Te wszystkie laski co piszą sobie w opisie na #tinder „Lubię dobre jedzenie” No tak, bo są ludzie którzy lubią jeść niedobre jedzenie XD A jak zapytasz taką, to zawsze ci powie że najbardziej lubi kuchnie włoską, a prawda jest taka, że jak chad zaprosi ją na hotdoga z jego parówą w środku to na samą myśl jej z mordy ślina leci.

CHRISTIAN VON KUPFELSHNATZ
9 miesięcy temu
Reply to  sssssssssss

SRANKSTER Z KROJCBERGA,CWANIAK,W 83 PRZEMYCIL RAZ SLOIK KURZEGO GOOWNA PRZEZ GRANICE NIEMIECKA,TAM KUPIL 300 SZTUK JAJ,15 FENINGOW ZA SZTUKE,NO I POZNIEJ SMAROWAL TE NIEMIECKIE JAJA TYM POLSKIM GOOWNEM I SPRZEDAWAL ZA 30 FENINGOW ZA SZTUKE,ZE NIBY SIWEZE I PROSTO Z POLSKI…

Hetman Rapu
9 miesięcy temu
Reply to  sssssssssss

Ten cwel 25 sek gapil sie jak szpak w pi zde w ta kamere, no niedorozwoj jakis. I miele ku rwa jak krowa tym jęzorem.

kozlebro
9 miesięcy temu

Szczękino by go zagryzł swoimi klozetowymi zębami ,temu pokornie się ukorzył przed flagowcem Cersanitu

ktomawiedziec
9 miesięcy temu
Reply to  kozlebro

moze skumał, że koles ma schizofrenie i nie wypada sie napie.r.dalać z kaftanami, #sentoToKaftan

37Chamber
9 miesięcy temu

Pomijając ich pseudo gangsterskie fanaberie – ludzie bardzo często nienawidzą tych, którzy im pomogli, ponieważ wiedzą, że są tymi, którzy ich widzieli gdy upadli

Wusnia
9 miesięcy temu
Reply to  37Chamber

Trafne. Dzięki.

Popularne