Sprawdź nas też tutaj

teledysk

Ostatni przystanek przed albumem Mielzkiego

„Do wesela się zagoi” ukaże się już w najbliższy piątek.

Opublikowany

 

fot. Szerszeń

Do sieci trafił czwarty singiel z nadchodzącego wydawnictwa „Do wesela się zagoi” Grubego Mielzkiego. Po jednym solowym utworze, kolaboracji ze Słoniem a następnie z Sariusem i CatchUpem, przyszedł czas na numer z UNDADASEA. Do kawałka „Poprawiny (Bauns Gruby)” zrealizowany został teledysk.

„Poprawiny” to utwór zamykający krążek Mielona, który trafi na streamingi oraz do regularnej sprzedaży już w najbliższy piątek. W kawałku poza UNDADASEA udzielił się także związany z ekipą, choć ściśle do niej nienależący, Miły ATZ. Pozytywny vibe, jaki stworzyła relacja między Grubym Mielzkym a kolektywem z Gdyni, różni się od aury „Celu” określającego plany działania i skupionego na realizacji marzeń „Jak wyśnię”. Single kreują póki co dość spójną wizję, przekazywaną przez Mielzkiego.

Albumy Mielzky’ego mają to do siebie, że bije z nich nieskrępowana szczerość. Nadchodzące LP „Do wesela się zagoi” jest jednak najbardziej bezpośrednim z nich. Mielzky wciąga słuchacza w swój świat – autorefleksyjny i pełen retrospekcji oraz codziennych, bardziej teraźniejszych tematów. Sfera muzyczna albumu została w całości wyprodukowana przez duet The Returners. Neoklasyczne brzmienie bitów – wsparte licznymi gościnnymi występami wokalistów – a także gramofonowe wstawki stanowią idealne tło do historii opowiadanych przez Mielzky’ego. Wrócił dawny król – czytamy w opisie.

Jak trafny jest opis, słuchacze sprawdzą już za cztery dni. Do usłyszenia w najbliższy piątek!

 
6 komentarzy
6 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Essaaa
10 miesięcy temu

Czy chodzi mu o wypadający odbyt?

Odb
10 miesięcy temu
Reply to  Essaaa

Ostatni prolaps przed analem Cwelzkiego

Twoje jaja w blenderze
10 miesięcy temu
Reply to  Essaaa

https://www.youtube.com/watch?v=GD4CYXtODos przejebane tak widziec swojego chuja tylko w lustrze,nie wspominajac juz o miazdzycy… brzuch mu jaja miazdzy…

JA JEBE
10 miesięcy temu

20 OSÓB NA TRACKU
ANI JEDNEGO SENSOWNEGO RYMU

JA PIERDOLE

Darek
10 miesięcy temu

Schudnij kurwo. I przeproś Gurala.

Clive Bombardier
10 miesięcy temu

Po twoim rapie to mi się huja nie zagoi

Popularne