Sprawdź nas też tutaj

Premiery Płyt

O.S.T.R. „Gniew”

Autorski rap ze szczerym przekazem.

Opublikowany

 

ostr gniew okładka

Data premiery: 27.02.2020

Na nadchodzącym albumie “Gniew”, wyprodukowanym w całości przez siebie po 9 latach przerwy, Ostry po raz kolejny pokaże, że nic go nie obchodzą hip-hopowe mody – stawia na autorski rap ze szczerym przekazem, niejednokrotnie odwołując się do brzmień z przeszłości (ale i na nich nie poprzestając). To nie jest rap dla dzieciaków – raczej dla mądrych, doświadczonych ludzi, którzy potrafią utożsamić się z przekazem serwowanym przez Adama.

Za identyfikację graficzną albumu „Gniew” odpowiada 247studio pod dyrekcją artystyczną Oskara Podolskiego (OESU.) i Karola Imiałkowskiego. Identyfikacji towarzyszyć będzie zjawiskowa oprawa fotograficzna za którą odpowiada kolega Ostrego ze szkolnych lat i znakomity fotograf – Paweł Fabjański.

Album zapowiada singiel i video „Nie chcę”. Stwierdzenie, że „Nie chcę” jest mocnym numerem – to byłoby za mało. O.S.T.R. na agresywnym, ale bogatym brzmieniowo bicie własnej produkcji wypowiada się tu na temat kondycji współczesnej sceny hip-hopowej. A właściwie staje jej naprzeciw, rapując: „nie chcę propsów znawców, wniosków – rap tu spływa z moich żył”, „ściema roku, bez wyrzutów zjadam gnoi mierny skill” albo „morze ścieków, ja na przekór pierdolę ich marketing”. Według Ostrego w hip-hopie liczy się przede wszystkim dusza! Za teledysk odpowiadają 9Liter Filmy.

Preorder

Już dziś na ostrygniew.pl rusza przedsprzedaż albumu w wersji A, która będzie limitowana do maksymalnie 5 tysięcy ręcznie numerowanych egzemplarzy! Złożą się na nią dwie płyty CD – na pierwszej znajdzie się podstawowa wersja albumu O.S.T.R., a na drugiej jej wersja alternatywna nazwana zgodnie z tradycją “Snap Jazz Edition”. Będzie to jedna z trzech planowanych wersji płyty. Do tej wersji albumu dołączone będą także dodatki: karta survivalowa oraz zestaw stickerów „GNIEW”. Oczywiście każdy, kto zamówi płytę, otrzyma także prawo ściągnięcia obu wersji albumu w formacie cyfrowym, dokładnie w dniu premiery o godzinie 00:00.

O.S.T.R. „GNIEW” 2CD wersja A zawiera:

 • wersja 2CD, drugi krążek zawiera alternatywną wersję albumu: „Snap Jazz Edition”
 • unikatowe i specjalne opakowanie dla wersji A, zawierające kartę survivalową.
 • oba krążki z czarnym spodem
 • każdy egzemplarz ręcznie numerowany
 • dostępna w przedsprzedaży tylko do końca 2019 r., limit nakładu maximum 5000 egz.
 • pakiet stickerów GNIEW gratis
 • dostępna tylko na asfaltshop.pl i ostrygniew.pl
 • przy zakupie otrzymujesz prawo do digital download obu wersji albumu z asfaltshop.pl w dniu premiery o godzinie 00.00
 • cena 59,90

Tracklista

TBA

Utwory

 1. O.S.T.R. – „Nie chcę”

Artykuły

 1. O.S.T.R. w Radiu ZET: „Boję się, w jakim kraju będą żyć moje dzieci”
 2. O.S.T.R.: „Jak przyszedł ksiądz na namaszczenie, to go pogoniłem”

Popularne