Sprawdź nas też tutaj

News

Oświadczenie rodziny w sprawie śmierci Maca Millera

Raper zmarł kilka dni temu w wieku 26 lat.

Opublikowany

 

Mac Miller

Kolejny raz w tym roku pożegnaliśmy artystę hip-hopowego. 7 września odszedł od nas Mac Miller, popularny amerykański raper młodego pokolenia. Został znaleziony martwy w swoim domu w San Fernando Valley. Ciało znalazł jego przyjaciel.

Jako pierwszy informację o śmierci rapera podał serwis TMZ.com. Oficjalne oświadczenie wydała teraz także rodzina artysty. – Malcolm McCormick, znany i uwielbiany przez fanów jako Mac Miller, zmarł tragicznie w wieku 26 lat. Był promiennym światłem na świecie dla swojej rodziny, przyjaciół i fanów. Dziękujemy za modlitwę. Prosimy, uszanujcie naszą prywatność. Na ten czas nie ma dalszych szczegółów na temat przyczyny jego śmierci – napisali bliscy Millera.

Matka rapera, Karen Meyers opublikowała również na Instagramie zdjęcie z synem. Według wstępnych raportów raper zmarł z powodu przedawkowania narkotyków.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

💔

Post udostępniony przez Karen Meyers (@_karenmeyers)

Quebonafide: „Zmarła cząstka mnie”

Rapera żegnają także polscy raperzy i osoby ze środowiska hip-hopowego. Rozległy komentarz wydał m.in. Quebonafide. – Moja największa inspiracja. Postać bez której nie byłoby w moim życiu tego wszystkiego co jest teraz. Chciałbym, żeby każdy kto tytułuje się jako fan tego co robię zapoznał się z jego sylwetką, bo nie było dla mnie muzycznie nikogo tak ważnego. Czuję się jakby zmarła cząstka mnie, jakby zmarł mój rok młodszy mentor, jakby zmarł mój przyjaciel. Wyparowało moje ostatnie marzenie i nadzieja na nagranie kawałka albo chociaż zamienienie kilku słów z tym gościem. Nigdy nie przestałem się o to starać i z pełnym przekonaniem mówiłem, że to zrobię. Nie zrobię. Jestem kompletnie zdruzgotany. Dziękuję za wszystko Mac, Twoja muzyka była ze mną od samego początku, od Twojej pierwszej płyty, we wszystkich dobrych i złych momentach. Nigdy w nią nie zwątpiłem. Spoczywaj w pokoju. – napisał Quebonafide.

Grubson natomiast zwrócił uwagę na wydaną przed miesiącem płytę Millera „Swimming”. – Niedawno ten artysta wydał przepiękną płytę – napisał. – Niestety dzisiaj ogarnął mnie smutek na wieść o jego śmierci – dodał. – Dla wielu moich ziomali ten typ był ultra inspiracją i pchał ich do przodu, dzięki wielkie za to i szacunek na zawsze. Duża strata dla hip-hopu – dorzucił Mielzky.

 
17 komentarzy

17
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
AnalnePodszepty

w końcu ktoś rozumny zaczął tu coś robić
+ dla Ciebie

konio

Oficjalna przyczyna śmierci JEST ZNANA, wy redaktorki bez szkoły. Malcolm przedawkował marihułałę. Przepowiedział zresztą, że to zrobi już miesiąc wcześniej w teledysku, w którym leży w trumnie (Self Care), rapuje tak:

Swear the height be too tall so like September I fall

September = wrzesień kurwo, a on to przepowiedział w lipcu, rozumiesz? W lipcu… Zabiła go mariłana podlewana jego własnym rapem.
Oficjalne media będą próbowały ci wmówić, że Iluminaci wysłali mu zakamuflowaną instrukcję do podjęcia próby w teledysku „Fall” Eminema, 4 września, albo w „Rap Devil” MGK, dzień wcześniej. Wiedz jednak, że oni robią to po to, żebyś zwątpił w najwyższy stopień szkodliwości mariłany.

Rip Mac Miller [*]

QUEBONAFIDE

KŁAMAŁEM TO BYŁ WACK HAHAHA

18:43

15:56 i 17

Oyche Doniz

CHUJ CI W DUPĘ I CHUJ CI W MORDĘ

HRABIA ŚWIĘTOKRZYSKI

Salma zawsze piękna

hejter

a kiedy popek się zaćpa na śmierć ?

Kostucha

Mam smaka na Maca

Lil Pee

Oświadczenie rodziny w sprawie śmierci Maca Millera:

zdech

podpisano
moja mama

hejter

dzieci bierzcie narkotyki i dopalacze

GANDZIOR

skoncze juz pisac o tym kretynie jebanym

zmxnbcv

Chuj kogoś obchodzi jakiś cpunek z usa

cydży

jak sie nawet cpać nie umie i miesza sie wynalazki jak najgorszy biedak śmiec z dworca to chuj, sie umiera

AnalnePodszepty

ryży troll #1 na tym chujowym portalu który generuje ruch na chujowych newsach

hokus pokus czary mary twoja stara to twoj stary

ryży = cydży

wszystko jasne..

beka

…i niekryty homoseksualista szukający męskiej przyjaźni

abrakadabra

😛 elo, elo
świadomi się śmieją

Popularne