Sprawdź nas też tutaj

News

Otsochodzi i Żyto dołączają do składu książki „To nie jest hip-hop. Rozmowy II”

Książka ukaże się we wrześniu.

Opublikowany

 

Do premiery „To nie jest hip-hop. Rozmowy II” zostały mniej niż dwa miesiące, a autorzy przedstawili kolejne osoby, które udzieliły wywiadów na potrzeby książki. Do zapowiedzianych wcześniej takich postaci jak donGURALesko, Miuosh, Oskar (PRO8L3M), Solar/Białas czy Ten Typ Mes, tym razem dołączyli Otsochodzi oraz Żyto.

Otsochodzi jest raperem i autorem tekstów. Debiutował w 2015 roku EP-ką „7”, a rok później został zakontraktowany przez Asfalt Records, nakładem której ukazały się trzy długogrające płyty artysty. Nagrywał z takimi wykonawcami, jak Taco Hemingway, O.S.T.R., Ten Typ Mes czy Pezet. Ma na swoim koncie współpracę z Reebok Classic oraz Coca-Cola Polska. Zdobywca Platynowej Płyty za sprzedaż albumu „Nowy kolor”. Wywiad z Otsochodzi przeprowadził Bartek Strowski.

Żyto jest z kolei raperem i malarzem. Wydał dwie płyty, z czego jedna ukazała się w oficjalnym obiegu nakładem wytwórni Prosto. Przez lata pracował w Irlandii. W 2015 roku zaczął studia artystyczne, w wyniku czego zajął się malarstwem. Jego obrazy porównywane są do twórczości m.in. Edwarda Dwurnika. Współzałożyciel marki odzieżowej Ladra Limited. „Decyzję o udzieleniu wywiadu podjąłem szybko. Sam fakt, że ktoś zaprasza mnie do książki, to było dla mnie coś nowego” – nie ukrywa zaskoczenia Żyto. Autorem wywiadu jest Jacek Baliński.

Kolejni rozmówcy, którzy wzięli udział w „To nie jest hip-hop. Rozmowy II”, będą ujawniani pojedynczo w każdy wtorek i środę. Ostatnia osoba zostanie zaprezentowana 28 sierpnia. Autorzy książki zapewniają, że fani będą mile zaskoczeni nadchodzącymi ogłoszeniami.

Wydana równie atrakcyjnie jak pierwsza część kontynuacja książki jest dostępna w przedsprzedaży w różnych wariantach. Na stronie wydawnictwa No Dayz Off można zamówić zarówno samą książkę (lub wersję e-book), jak również limitowany ekskluzywny zestaw oraz obie publikacje w promocyjnej cenie. Należy podkreślić, że cena „To nie jest hip-hop. Rozmowy II” jest niższa niż w przypadku zeszłorocznego wydawnictwa.

Premiera książki zaplanowana jest na 27 września 2019 roku. Przedsprzedaż trwa na nodayzoff.pl

 
5 komentarzy
5 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Facio od krabów
2 lat temu

Dokładnie, to nie jest hh

op op
2 lat temu

O co chodzi w Hip-Hop

Odb
2 lat temu

Ochujchodzi z rozmowami że to nie jest hip hop przy koszeniu żyta.

Oskar Pam Pam
2 lat temu

don lewak lesko twój stary to PESCO ha ha ha bec

Oskar Pam Pam
2 lat temu

o co chodzi i ŻYDO

Popularne