Sprawdź nas też tutaj

Singiel

Otsochodzi – „Kręcę*”

Album „Miłość” ukaże się w lutym.

Opublikowany

 

Otsochodzi podkręca atmosferę odkryciem utworu “Kręcę” na kanale YT Asfalt Records. Singiel “Kręcę” zapowiada trzeci studyjny album Młodego Jana zatytułowany “Miłość”, którego premiera została wyznaczona na 1 lutego 2019. Bit do tego kawałka przygotował Sem0r (@sem0r), a mix i mastering jest dziełem ENZU (@enzumusic).

Zamów album: Otsochodzi – „Miłość”

„Miłość” to trzeci album Otsochodzi wydany w wytwórni Asfalt Records, prawie rok po sukcesie platynowej obecnie płyty „Nowy Kolor”. Podobnie jak na poprzedniej płycie, mamy tu do czynienia głównie z zabawą nowymi brzmieniami, ale całokształt zebranej na krążku twórczości nie stanowi aż takiej wolty jak rok temu dla miłośników brzmień znanych z debiutu „Slam”. Młody Jan tym razem robi wycieczki brzmieniowe na lewo i prawo, niejednokrotnie odchodząc od imprezowego kanonu, który stoi za popularnością poprzedniego albumu. Niebagatelne znaczenie ma tutaj szeroki dobór producentów, oraz stosunkowo długi, prawie roczny okres pracy nad płytą.

Oficjalna data premiery nowego albumu Otsochodzi to 1 lutego 2019 r.

 
5 komentarzy

5
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
debil, normalny debil

Przyszyj sobie nóżkę od taboretu między nogi, bo na ten moment wyglądasz mało autentycznie, biała małpo.

pasek_rrx

jebać pedała

zwykły jan pet

Miałeś się pomalować bejcą, zjebie pozujący na murzyna. Tfu. Opluwam takie ścierwo.

ProfesorNauk

Jak kręcisz wąsa to szacun. Beke mam ze szczawi co zapuszczą koper albo nawet i brodę ale w ogóle o nią nie dbają i wyglądają jak menele. Jeśli olejek do brody to tylko ze szklanej buteleczki. No a takie rzeczy jak mycie i czesanie brody to chyba już oczywiste.

cydży

Facet z brodą dwie korzyści jajka liże, dupe czyści.
Wiem coś o tym Profesorku, dlatego tak lubię jak do mnie wpadasz.

Popularne