Sprawdź nas też tutaj

News

Otsochodzi „Miłość” – premiera albumu i nowy singiel

Gościnnie na krążku pojawiają się Włodi, Young Igi i Ten Typ Mes.

Opublikowany

 

otsochodzi milosc
Otsochodzi

Pierwszy dzień lutego to termin premiery nowego albumu Otsochodzi. Dziś “Miłość” trafia na sklepowe półki, serwisy streamingowe, a ostatni singiel – “OMG” wyprodukowany przez duet SoSpecial – już od północy na asfaltowy kanał YouTube.

Mało tego! O godzinie 17:00 w stacjonarnym Asfalt Shopie na Kredytowej 8 w Warszawie będziecie mogli osobiście spotkać się z Jankiem, zdobyć autograf czy pamiątkowe zdjęcie. Nie zabraknie oczywiście albumu “Miłość”.

Zamów album: Otsochodzi – „Miłość”

“OMG” to siódma po “Euforii”, “Dla mnie”, “Nigdy już nie będzie jak kiedyś”, “Nagrania (00:37)”, “Worldwide” i “Kręce*” odsłona nowego albumu Młodego Jana.

O płycie „Miłość”

Co do nowego albumu, podobnie jak na “Nowym Kolorze”, mamy tu do czynienia głównie z zabawą nowymi brzmieniami, ale całokształt zebranej na krążku twórczości nie stanowi aż takiej wolty jak rok temu dla miłośników brzmień znanych z debiutu „Slam”. Młody Jan tym razem robi wycieczki brzmieniowe na lewo i prawo, niejednokrotnie odchodząc od imprezowego kanonu, który stoi za popularnością poprzedniego albumu. Niebagatelne znaczenie ma tutaj szeroki dobór producentów, oraz stosunkowo długi, prawie roczny okres pracy nad płytą. Album dostępny jest w formie cyfrowej oraz CD. Autorami projektów okładek są Grzegorz Piwnicki (Forin Studio) dla wersji limitowanej oraz Morgann Lechat (Saisons Studio) dla wersji podstawowej. Autorem okładkowej sesji foto jest Daniel Jaroszek.

Wszystkie szczegóły albumu są dostępne w naszym dziale Premiery Płyt.

 
15 komentarzy

15
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
głos rozsadku

Uwaga! Tytuł płyty jest lekko mylący, chodzi oczywiście o miłość homoseksualną 🙂 W powyższym singlu natomiast autor prezentuje nam pociągające jęki jakie przeżywa w jej trakcie

KOLEJARZ

TE OTSOCHODZI WIEM ZE POTRZEBUJESZ MIŁOŚCI ALE WALENTYNKI SĄ JUZ TUŻ TUŻ TAKŻE TWÓJ PARTNER PLANBE NA PEWNO KUPI CI BUKIET KWIATÓW ZABIERZE DO KINA NA ROMANTYCZNY FILM A PÓŹNIEJ ZERZNIE W DUPALA ZE ODBYT TO BĘDZIE JAK PAPRYKA CHILLI TAKI CZERWONY.

KOCHAJCIE SIĘ MIŁUJCIE SIĘ A BĘDZIE LEPIEJ NA SWIECIE!

(ŻARTOWAŁEM)

cydży

ja czekam na takie niespodzianki od ProfesoraNauk, Lil Pee i Kredęsa

Wasz Ziom

Gejostwo i ta cala popkultura wkradlo sie w ostatni bastion muzyki. Slucham rapu od 1996 i wysiadam. Pierdole byc kojarzony z tym gownem

ŻeCo?

znowu pierdoli o hajsie jakby nie było w życiu innych tematów, jebany Bill Gates
btw numer nawet fajny, flow, beat,
ale treść w stylu Sebix się wybił, Sebix będzie o tym mówił… CIĄGLE

Young Stuleja

Czy w Asfaltshopie o godzinie 17 oprócz pamiątkowych zdjęć z fanami będzie również zbiorowe mizianie się siurakami z chłopakami bo jak tak to cały Glamrap tam wbija.

imię

ale pisz za siebie i swoich ziomków z gimnazjum pedałów

rzabzonn

ja z cyzdzym i lil pee czekamy juz w kolejce

Odb

Premiera „Otsochodzi” – singiel albumu i nowy Miłość

MAJSTER

NIE OBRAŻAJ MNIE PIEPRZONY GRZDYLU.
TO ZE TY LUBISZ SIĘ MIZIAC PITOLEM WRAZ Z KOLEGAMI I ZE MASZ TAKIE FANTAZJE SEKSUALNE TO ZACHOWAJ JE DLA SIEBIE I SWOICH KOLEGÓW Z KTÓRYMI TO ROBISZ !!!!!!!!

Young Stuleja

Jak nie lubisz chłopaków i tranzoli to po chuj wchodzisz na Glamrap i dlaczego interesujesz się polskim rapem?

PanKleks

Ten Typ Mes…. hahahaha

AnalDestroyer

Ten typ kleks

Kreplach

Otsochodzi ” Analna Miłosc” – premiera albumu, nowy singiel i gejowski film pornograficzny

Dobo ZdR

premiera – i nowy singiel Otsochodzi „Miłość” albumu

Popularne