Sprawdź nas też tutaj

News

Otsochodzi: „Ten kawałek nawet za 3 lata będzie hitem”

Raper wskazuje ulubiony kawałek z nowej płyty.

Opublikowany

 

Otsochodzi i Szopeen
Otsochodzi

„Miłość” to trzeci album Otsochodzi wydany w wytwórni Asfalt Records, który ukazał się 1 lutego. Po premierze krążka raper wziął udział w cyklu Tidal „Weź zapytaj”, w którym ujawnił m.in., który kawałek z płyty jest jego ulubionym.

„To ponadczasowy banger”

Singiel „Euforia” podzielił słuchaczy Janka m.in. ze względu na ukazanie krzyża w teledysku. Mimo to raper uważa, że to najlepszy kawałek z płyty „Miłość”. – Moim ulubiony kawałek z „Miłości” jest „Euforia”, bo uważam, że jest to ponad czasowy banger. Nieważne czy będę grał koncerty za dwa, trzy, cztery lata – on i tak będzie hulał i będzie wielkim hitem – stwierdził raper.

Po pięciu miesiącach od premiery teledysk ma ponad 5 milionów odsłon.

 
15 komentarzy

15
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Kaszysz

Za 3 lata to ty znikniesz ze sceny Janeczku.

Lamusy Dupa Cicho

Żeby był hitem za 3 lata, musiałby się nim najpierw stać.

mgr Blokers

NAWET ZA 3 LATA?!

Są kawałki, które na tej scenie bujają od ponad 20 lat. Twoje kawałki po miesiącu przestają się wyróżniać. Więcej pokory, Panie Raper.

PejaCumAttack

Np klasyk Gracjana Roztockiego – kupa

hwdp

Ten kawałek już jest strasznym gównem. Myślę, że za 3 lata nic się w tej kwestii nie zmieni

rzabzonn

za 3 lata nikt nie będzie pamiętać o takim wysrywie, mam nadzieje że wypierdolisz ze sceny szybciej niż się wpierdoliłeś na sezon dzięki byciu banem i plecami u Włodiego

Naczelnik

Co on pierdoli? Przecież, by o numerze powiedzieć, że jest ponad czasowy, najpierw musi zweryfikować go historia. W tym przypadku zapominasz o tym gniocie pięć minut po przesłuchaniu. Ale, gdy odjebie sodóweczka to właśnie pierdoli się głupoty tego typu jak ten obszczaniec na liścia.

Kapiszon

O tym czy numer jest ponad czasowy decydują słuchacze. Trzeba być prawdziwym niedojebem, by rapier sam powiedział coś takiego o własnym numerze tydzień po wydaniu płyty. Beka z mlekołaka.

Grzegorz Iskierda

Euforię to ja mam po porannym sraniu wielkiego, długiego, suchego (aż dupa boli) gówna

Kit jak chuj.

Kitem był, jest i będzie, wypierdziana czereśnio.

Sarina Valentine

o cie chuj!!! „raper” występuje na scenie z plecakiem w kształcie misia??? 15 lat temu takie coś nosiły nastoletnie ćpunki piguł na techniawkach. W sumie ten wysryw wygląda podobnie! jak spotkam to ocharam i przewrócę w kałużę!

Stary brudny drań

Nawet za trzy lata? Idiotów jebany,tłuku…albo robi się piosenkę dobra którą będą słuchać ludzie zawsze albo robi się nutę chujowa jak Ty i tysiac gamoni polskich Tobie podobnych i smród po niej uleci jak pierd-w końcu wywietrzeje. Ja osobiście słucham kawałków co mają po 20 parę lat i zawsze bujaj słucham kawałków sprzed 8-10 lat A nawet i takich (nie rapowych) które są starsze niż 5 starych jakiegoś cydżego. Chujowej muzyki nie będą pamiętać.

Jasiu

to jest banger? xD

głos rozsądku

Kurwa, a uszy to ich nie bolą???

jojoec

ja pierdole ale syf co za kurwa bezguscia jebane tego slucahja

 

Popularne