Sprawdź nas też tutaj

News

Otsochodzi: „Ten kawałek nawet za 3 lata będzie hitem”

Raper wskazuje ulubiony kawałek z nowej płyty.

Opublikowany

 

Otsochodzi i Szopeen
Otsochodzi

„Miłość” to trzeci album Otsochodzi wydany w wytwórni Asfalt Records, który ukazał się 1 lutego. Po premierze krążka raper wziął udział w cyklu Tidal „Weź zapytaj”, w którym ujawnił m.in., który kawałek z płyty jest jego ulubionym.

„To ponadczasowy banger”

Singiel „Euforia” podzielił słuchaczy Janka m.in. ze względu na ukazanie krzyża w teledysku. Mimo to raper uważa, że to najlepszy kawałek z płyty „Miłość”. – Moim ulubiony kawałek z „Miłości” jest „Euforia”, bo uważam, że jest to ponad czasowy banger. Nieważne czy będę grał koncerty za dwa, trzy, cztery lata – on i tak będzie hulał i będzie wielkim hitem – stwierdził raper.

Po pięciu miesiącach od premiery teledysk ma ponad 5 milionów odsłon.

 
15 komentarzy

15
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Kaszysz

Za 3 lata to ty znikniesz ze sceny Janeczku.

Lamusy Dupa Cicho

Żeby był hitem za 3 lata, musiałby się nim najpierw stać.

mgr Blokers

NAWET ZA 3 LATA?!

Są kawałki, które na tej scenie bujają od ponad 20 lat. Twoje kawałki po miesiącu przestają się wyróżniać. Więcej pokory, Panie Raper.

PejaCumAttack

Np klasyk Gracjana Roztockiego – kupa

hwdp

Ten kawałek już jest strasznym gównem. Myślę, że za 3 lata nic się w tej kwestii nie zmieni

rzabzonn

za 3 lata nikt nie będzie pamiętać o takim wysrywie, mam nadzieje że wypierdolisz ze sceny szybciej niż się wpierdoliłeś na sezon dzięki byciu banem i plecami u Włodiego

Naczelnik

Co on pierdoli? Przecież, by o numerze powiedzieć, że jest ponad czasowy, najpierw musi zweryfikować go historia. W tym przypadku zapominasz o tym gniocie pięć minut po przesłuchaniu. Ale, gdy odjebie sodóweczka to właśnie pierdoli się głupoty tego typu jak ten obszczaniec na liścia.

Grzegorz Iskierda

Euforię to ja mam po porannym sraniu wielkiego, długiego, suchego (aż dupa boli) gówna

Kapiszon

O tym czy numer jest ponad czasowy decydują słuchacze. Trzeba być prawdziwym niedojebem, by rapier sam powiedział coś takiego o własnym numerze tydzień po wydaniu płyty. Beka z mlekołaka.

Kit jak chuj.

Kitem był, jest i będzie, wypierdziana czereśnio.

Sarina Valentine

o cie chuj!!! „raper” występuje na scenie z plecakiem w kształcie misia??? 15 lat temu takie coś nosiły nastoletnie ćpunki piguł na techniawkach. W sumie ten wysryw wygląda podobnie! jak spotkam to ocharam i przewrócę w kałużę!

Jasiu

to jest banger? xD

Stary brudny drań

Nawet za trzy lata? Idiotów jebany,tłuku…albo robi się piosenkę dobra którą będą słuchać ludzie zawsze albo robi się nutę chujowa jak Ty i tysiac gamoni polskich Tobie podobnych i smród po niej uleci jak pierd-w końcu wywietrzeje. Ja osobiście słucham kawałków co mają po 20 parę lat i zawsze bujaj słucham kawałków sprzed 8-10 lat A nawet i takich (nie rapowych) które są starsze niż 5 starych jakiegoś cydżego. Chujowej muzyki nie będą pamiętać.

głos rozsądku

Kurwa, a uszy to ich nie bolą???

jojoec

ja pierdole ale syf co za kurwa bezguscia jebane tego slucahja

Popularne