Sprawdź nas też tutaj

teledysk

Otsochodzi z tłustym trapowym „KFC”

Drugi singiel z solowego „Tarcho Terror”.

Opublikowany

 

fot. Pojman

W drugim singlu promującym “Tarcho Terror” Otsochodzi postawił na mocną trapową przewózkę. Wyprodukowany przez duet Serafin x Ltwn “KFC” to wysokokaloryczny banger, który idealnie sprawdzi się w klubach, furach i na koncertach. Fani potężnego basu i energetycznego rapu na pewno nie będą zawiedzeni.

Jeśli chodzi o wyznaczanie trendów w polskim rapie to Otsochodzi od lat jest w ścisłej czołówce. Jeden z filarów supergrupy OIO powraca na rynek z nowym i świeżym brzmieniem. Już sam tytuł nadchodzącej płyty – “TARCHO TERROR” – zapowiada mocny, a zarazem zaskakujący materiał. Nie inaczej jest w przypadku drugiego singla z tej płyty, do którego teledysk wyreżyserował @yungssebv, a za jego produkcję odpowiada @pojman.

Minął rok odkąd projekt OIO zawładnął wyobraźnią hiphopowej publiki. Wydana w maju 2021 płyta okazała się jedną z najgłośniejszych premier minionego roku, a jej twórcy praktycznie nie schodzili z koncertowych i festiwalowych scen. Jednak grupowy sukces nie stępił solowego instynktu, który pozwolił Otso wydać przez ostatnie lata aż cztery bardzo ważne dla polskiego rapu solówki.

Wkrótce do tego panteonu dołączy “Tarcho Terror”, której premiera zaplanowana jest na 5 sierpnia. Wydawcą krążka jest 2020 label.

10 komentarzy
10 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Obrażony Pezet
7 dni temu

Polski rap powinni zdelegalizować. Nie da się opisać jakie to żałosne

Nikt
7 dni temu

Słyszysz już beat?

estrady street
7 dni temu

Fajna reklama ile ci dali ochuicichodzi ?

Koneser rapu
7 dni temu

Otsochodzi to idealny przykład jak z rapera ze skillem, flow i ciekawymi wersami stać się produktem opakowanym w gówno i pójść w chałturę pokrapianą pop brzmieniem.
Posłuchajcie „Slam” i „7” bo warto, „Nowy Kolor” to już była równia pochyła w dół kariery tego typa.

twoja matka
7 dni temu
Reply to  Koneser rapu

niestety tak

Davis
6 dni temu
Reply to  Koneser rapu

Ważne, że jest hajsik i ŁEJWI. Innych potrzeb widocznie jako twórca nie posiada.

Yp małpią ospą
7 dni temu

Babom się szykuje pogrom, bo wykonują proste prace w usługach, a tam automatyzacja będzie największa. Popatrz jak została zredukowana liczba kasjerek odkąd wprowadzono kasy samoobsługowe, a następne w kolejce do automatyzacji są mniejsze sklepy jak Żabka.
p0lka nie rodząc dzieci stanie się zbędnym ogniwem w społeczeństwie. Automat fryzjerski to kwestia czasu, myślę że max 10-20 lat. Ludzie wybierają robota zamiast człowieka gdzie tylko się da, bo chcą unikać cringe’u. Zobacz co się stało w Mc Donalds – nikt praktycznie nie stoi w kolejce do człowieka.

lucjan mały
7 dni temu

Dość marne.
To taka abstrakcja że jak sobie odpalisz niektóre stare kawałki Ascetoholix, Meza czy Owala to tam jest wiecej szczerości i dobrego rapu niż w całych płytach dzisiejszych gwiazdeczek…
A przecież ich wtedy ogłaszano hip-hopolo…

Tutaj dodatkowo tragiczne że Otso to akurat jest ten uzdolniony młody który by mógł połączyć nowe brzmienia ze starym stylem. Tylko jak widać nie chce mu się
albo nie opłaca.

pacino aldente
5 dni temu

Kal jak chúj 5 lat i gosciu bedzie musial w Biedronce orac

truchta nocom jesz
7 dni temu

peć

Popularne