Sprawdź nas też tutaj

teledysk

Otsochodzi zaprezentował „Kevina”

Kolejny singiel z płyty „2011”.

Opublikowany

 

Równo dwa tygodnie po premierze singla „Wszystko co mam” Otsochodzi dzieli się z publicznością kolejnym utworem. „Kevin” to nie tylko niezapowiedziany prezent (przed)świąteczny dla fanów, ale też kolejny etap promocji nadchodzącego albumu „2011”. Producentem numeru jest Sem0r, a teledysk przygotował Adam Tarasiuk. Leniwy, przesiąknięty domową atmosferą nowy numer Otso jest dokładnie tym, czego wszystkim nam potrzeba w połowie grudnia. Posłuchaj „Kevina” na YouTube Asfalt Records i platformach streamingowych.

Jednocześnie przypominamy, że na Asfaltshop.pl trwa przedsprzedaż ograniczonej do 2500 egzemplarzy Limitowanej Edycji Specjalnej albumu „2011”.

– Stary, spróbuj choć na chwilę wrócić do 2011. Czasów kiedy wszystko było ”po raz pierwszy”, czasów naszej największej zajawki na muzykę. Lat w których nie planowałeś co będzie jutro i wszystko wydawało się jakieś lepsze, prostsze. Pamiętasz? To właśnie ten bezkompromisowy materiał, który jest dla nas swego rodzaju wehikułem czasu. Zarówno pod kątem brzmienia jak i wspomnień. Nie doszukasz się tutaj inspiracji – to jest po prostu moje. Bierzcie to! – Otsochodzi o płycie “2011”.

Otsochodzi

Otsochodzi to jeden z najciekawszych polskich raperów młodego pokolenia, ceniony zarówno przez fachowców, jak i publiczność. Tego drugiego dowodzą wielomilionowe liczby odsłuchów jego kawałków na YouTube oraz status platynowej płyty, którym może się poszczycić jego drugi oficjalny album „Nowy kolor”. Znaki szczególne: ciekawa barwa głosu, nieszablonowe flow i skłonność do eksperymentów.

Raper zadebiutował w 2015 roku podziemnym albumem „7”, który niemal natychmiast otworzył mu drogę do kariery. Niedługo później artysta znany także jako Młody Jan podpisał kontrakt z Asfalt Records. To z nami wydał swój oficjalny debiut „Slam” (2016) i kolejne albumy: „Nowy kolor” (2017) oraz „Miłość” (2019), po drodze ustanawiając nowe standardy w polskim newschoolowym hip-hopie. Jak dotąd Otsochodzi współpracował m.in z Pezetem, Mesem, Włodim, Taco Hemingwayem, Flirtini, schafterem, Janem-rapowanie czy Rosalie. Występował m.in. na takich imprezach jak Open’er Festival i Hip-Hop Kemp. Wiosną ukaże się najnowszy album rapera zatytułowany „2011”.

 
13 komentarzy

13
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
WnukTedego

2011 hmmm początki gimby szlugi jarane w kiblu pierwsze próby piwa ( smakowało ohydnie) walenie konia 5 razy dziennie pierwsza lufka pod koniec roku szkolnego a najważniejsze jest to że nie było rapu LGBT bedoesów się biło w kącie a Paluch nie był jeszcze takim hipokrytą albo byliśmy za młodzi żeby to zrozumieć. No i glamrap wtedy startował

JORDAN MAJKEL JORDAN

2011 rok miałem 15 lat pierwszy alkohol pierwszy skręt pierwszy seks słuchało się wtedy peji pierwszy Napad z bronią w ręku pierwsze wyroki osrodek.. Ah to były czasy dziś to już nie to samo choćby to że bójki nie smakują już tak samo

SZINK PENG CZOJ CHOJ

AŻ ŁEZKA SIĘ W OKU KRĘCI JAK SOBIE WSPOMINAM MOJE ZYCIE W 2011 ROKU MIAŁEM WTEDY 17 LAT
SETKI ZALICZONYCH PANIENEK LITRY ALKOHOLU MOCNE DOPY OSTRE PORNOSY
USTAWKI ZA CASTORAMA JAZDA PO PIJAKU AUTEM I ROBIENIE ZDJĘC PRZEZ FOTORADARY WTEDY PRZYSZŁO MI AZ 12 MANDATÓW (AUTO BYŁO NA MATKĘ)
JAZDA BEZ PRAWKA
AH TO BYŁ CZAS CZŁOWIEK NA ŚNIADANIU ZYL OD RANA DO NOCY I CAŁY CZAS NA MIEŚCIE SIĘ BYŁO PIWKO POD ŻABKĄ PÓŹNIEJ WÓDA PITA ZE ZNICZY W AUTOBUSIE. PAMIĘTAM JAK KUMPEL SRAYEM MALOWAŁ W BUSIE JAK JECHALIŚMY W NOCNYM ALBO JAK SIĘ SKAKAŁO Z POCIĄGU ŻEBY BILETU NIE KUPOWAĆ.
JAK SIĘ SZŁO DO TESCO WCHODZIŁO NA SKLEP I JEŹDZIŁO WÓZKIEM ALBO TRZASKALO BUTELKI ŻE NIBY PRZYPADKIEM
PAMIETAM JAK SZŁA JAKĄŚ GRUPKA KSIĘŻY A MY RZUCALISMY W NICH JAJAMI
A JEDEN ZIOMEK BIL SIĘ Z KSIĘDZEM PO TEJ AKCJI
ALBO JAK KUMPEL ROBIŁ MIOTACZ OGNIA Z DEZODORANTU NA LEKCJI I SIĘ BABIE WŁOSY ZAPALILY NO TO BYŁ HIT
TERAZ TE GNOJE TO NIE ZNAJĄ ŻYCIA

RazDwaTrzyTralalalaPatrzy

TO BYŁY ZŁOTE CZASY, WAGARY I PODKRADANIE STARYM SPIRYTUSU Z BARKA PO CZYM DOLEWAŁO SIĘ WODY I WRACAJĄC NAJEBANYM NA IMPREZE NA DZIAŁCE U RODZINY OJCIEC PO PRZECHYLENIU KIELONA ODRAZU PIERWSZE CO TO NA MNIE SPOJRZAŁ I KRZYKNĄŁ „PAWEŁ JA ZNOWU CZUJE WODE!” PO CZYM RODZINA SIE ZAŚMIAŁA I DALI MI KIELONA WYBOROWEJ A MIAŁEM TYLKO 13 LAT. SZLUGI CHOWANE W SKRYTCE W PIWNICY, MIEJSCÓWY W LESIE GDZIE MIELIŚMY WŁASNĄ SOFE I JARAŁO SIĘ TAM PIERWSZE JOINTY I UPRAWIAŁO PIERWSZY SEKS. PIERWSZE WĘGORZE PRZED BALETAMI I WYPADY NAD JEZIORO GDZIE PO DRODZE WYPIŁO SIE PO ZŁOTYM DENARZE I W SŁOŃCU BANIA ZAWSZE SZYBCIEJ WCHODZIŁA A DRUGI KTÓRY PO DRODZE JUŻ ZROBIŁ SIE ZA CIEPŁY BYŁ WRZUCANY DO JEZIORA BY GO SCHŁODZIĆ PO CZYM RZUCIŁO SIĘ GO ZNAJOMEMU KTÓRY DOSTAŁ NIM W RYJ BO NIE UMIAŁ GO ZŁAPAĆ.. JAK MIAŁO SIE PO TE 10 LAT TO CHODZIŁO SIE DO TUNELU WYSTRZELIĆ PETARDY BO BYŁO TAM WIĘKSZE ECHO, I WCHODZENIE NA KAŻDY MOŻLIWY BUDYNEK JAK MIAŁO SIĘ ZAJAWKE NA PARKOUR! Z TYCH WSPOMNIEŃ MOGŁOBY SIĘ KSIĄŻKE NAPISAĆ BY UŚWIADOMIĆ PEDAŁOM CO NA GŁOŚNIKACH DŻEJBIEL SŁUCHAJĄ CWELWAGONU JAK KIEDYŚ ŻYCIE WYGLĄDAŁO. ŁEZKA SIĘ KRĘCI I DŁOŃ SAMA SKŁADA SIĘ W PIĘŚĆ NA SAMĄ MYŚL CO TE PEDAŁY TERAZ ROBIĄ ZE SWOIM ŻYCIEM

Analbolon propionat 5 %

Otsochodzi zaprezentowal kurtki zimowe wataha officjalna kolekcja i ostr

Skory syn

Otsochodzi zaprezentował „Kutasa”

Odb

Otsochodzi i Kevin zaprezentowali wanne z tranzolami

Odbezbek

Odb I Kevin zaprezentowali wanne z Odb

Kakashnikov

Otsochodzi zgwalcil kevina w nowym jorku

Suchar

– jak głęboko wsadził schafter kutasa Janowi?
– tako all-the-way

___________

Kevin sam w domu, Kevin sam w Nowym Yorku, Kevin sam w wannie

Zdegustowany

Otsochodzi zaprezentował swoje nowe, metalowe dildo.

JA JEBE

domu, domu, z boku, powodów

prokurator, dukato, za co
analiwowal, przekonal

chuujowe nara sprzedajny pedale

Popularne