Sprawdź nas też tutaj

Wywiad

Pablo Novacci: „Sony Brasil jest chyba znacznie bogatsze, niż Sony Polska |WYWIAD

Opublikowany

 

Twórczość polskiego rapera zawędrowała do Brazylii – krótka i zwięzła rozmowa sytuacyjna.

Dosłownie kilka dni temu informowaliśmy o brazylijskiej kolaboracji Pablo Novacciego. Jak udało nam się dowiedzieć temat jest dość gorący i będzie się rozwijał.  Nasz człowiek miał przyjemność porozmawiać z samym zainteresowanym o całej zaistniałej sytuacji.

 

Nie spodziewałem się, że tak szybko będziemy znów rozmawiać, i to w dodatku nie o nowej płycie.

Pablo:  Cześć, no też się nie spodziewałem przyznam szczerze (śmiech).

 

Zamiast wracać  do Polski, pewnie niedługo wyemigrujesz do  Brazylii. Chyba nie spodziewałeś się, że twoja muzyka dotrze tak daleko?

Pablo:  Oj, tak daleko bym się nie posuwał z tą emigracja, ale prawda – szokującym jest fakt jak daleko to “wypłynęło”.

 

Jak to się stało, że ktoś w kraju samby i kawy zainteresował się twoją muzyką?

Pablo: Wszystko dzięki Aro Blend i temu, że pokazał moja muzykę Ojizzy, który się zajarał trakiem Chinatown. Następnie dał mi bit do Business Woman na YSL Boy 2.

 

Międzykontynentalna kolaboracja to już coś, choć w polskim rapie coraz częściej ma miejsce. Doskonałym przykładem jest Quebonafide. Za nim dwa numery z iFanim z RPA. Swego czasu ich wspólny numer latał na rotacji w tamtejszym MTV.  W twoim przypadku skala pewnie jest podobna?

Pablo: Do Quebo bym siebie nie porównywał, bo to zupełnie inny poziom, ale prawda, jest to coraz częstsze zjawisko i fajnie, że coś takiego się dzieje. Ja aktualnie współpracuje z Ojizzy i Malikiem Mustache, mega dobrym i z tego co niedawno odkryłem, jest bardzo popularnym DJ'em w Brazylii.

 

Pewnie ładne tantiemy dostałeś za ten numer.

Pablo: Nie mogę narzekać, Sony Brasil chyba jest znacznie bogatsze niż Sony Polska.

 

Szkoda, że królem R'n'B zainteresowało się Sony Brasil, a nie nasz lokalny odpowiednik.

Pablo: Życie – może im nie pasowałem, albo nawet o mnie nie wiedzą.

 

No i mamy teledysk, który pewnie będzie katowany przez brazylijskie MTV. Ciebie jednak na nim nie ma, dlaczego?

Pablo: Teledysk pierwsza liga, genialne ujęcia i montaż, klip prosto do TV. Mnie na nim nie ma, bo nie zdążyliśmy z ogarnięciem transportu itd. Poza tym ja też pracuje, a załatwienie urlopu z dnia na dzień też nie jest łatwe.

 

W Brazylii to ty jesteś egzotyką. Jest szansa, że kolaboracja z Sony Brasill się rozwinie?

Pablo: Szansa jest bardzo duża, mam z nimi kontrakt, więc plany są. Jednak na razie nie ma co chwalić dnia przed zachodem słońca.

 

Pablo Novacci będzie dobrym ambasadorem reprezentującym Polskę?

Pablo:  Będę się starać być jak najlepszym.

 

Twoi znajomi pewnie do tej pory niedowierzają całej sytuacji, bo kto by się spodziewał.

Pablo:  Moi znajomi mają to generalnie w dupie (śmiech). No może paru jak Szyna, Kondzi Mane, Wojciech K się interesują, resztę niezbyt to obchodzi chyba.

 

W domu już wiedzą o twoich brazylijskich planach?

Pablo:  Wiedzą, ale tylko tyle, że coś tam robię, nie lubię się chwalić. Po prostu jak to dobrze wypali to kupię mamie dom, a tacie Mercedesa – S klasę.

 

Patrząc z drugiej strony zastanawia mnie to, że żaden inny polski dziennikarz czy portal nie zainteresował się całą sytuacją.

Pablo: To już musisz rozmawiać ze swoimi przełożonymi.

 

Dziwi mnie ta mentalność. Założę się, że jak będziesz po drugiej stronie globu to tam z miejsca będą traktować cię jak gwiazdę.

Pablo: Pewnie tak. U nas tego gościa czarnego, co w Młodych Wilkach był też od razu wzięli do reklamowania chrzanu. Może mi zaproponują jakąś sesję zdjęciową w gazetce Tesco czy coś (śmiech).

 

Życzę Ci, żeby cała sytuacja rozwijała się jak najbardziej pozytywnie. Może uda się zaliczyć jakieś małe tournee po Ameryce Południowej.

Pablo: Byłoby ekstra, dzięki.

 
14 komentarzy

14
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Majki Majki

Dziwi mnie ta mentalność. Założę się, że jak będziesz po drugiej stronie globu to tam z miejsca będą traktować cię jak gwiazdę.

Pablo: Pewnie tak. U nas tego gościa czarnego, co w Młodych Wilkach był też od razu wzięli do reklamowania chrzanu. Może mi zaproponują jakąś sesję zdjęciową w gazetce Tesco czy coś (śmiech).

Ta mentalnosc pana redaktora mnie rozwala po prostu. Wyglada na to, ze my nie szanujemy swoich newscholowych, nowoczesnych, trapowych artystów, a na innej stronie globu ich doceniaja. Gdyby Novacci byl jakis nowatorski i po prostu dobry to i w Polsce mialby wielki naklad jak Paluch czy inny Peja.

pavo

Jebac parówy powiazane z sb gejfija i wszystkich sluchaczy tego badziewia muzycznego i lirycznego i jarka janusza rapu aka analny soral

serioo

ta peja ma taki wielki nakład że dwie poprzednie płyty nei dobiły nawet złota

Majki Majki

Mowię ogolnie. Peja czy inny zawodnik sprzedaje plyty, czy tego chcesz czy nie. Nowacciego slucha grupa powiazana z Koldim i tymi wszystkimi smiesznymi raperkami typu Malik Montana i Sentino. TO są komediowi raperzy, bez wyjatku. Natomiast z wywuadiu dowiadujemy sie ze Pablo to jest jakis diament i dopiero za granicą go doceniaja.

PAF PAF BEEF

NIECH WYPIERDALA JEBANY ŁAK MOŻE PATUSY W BRAZYLII COŚ ZROBIĄ DOBREGO I GO ODJEBIĄ

Sigil

DO KOGO ON MA KURWA PRETENSJE LESZCZ ,TRZEBA NAPIERDALAĆ DOBRE KAWAŁKI ZŁAPAĆ ELASTYCZNE FLOW MIEĆ DOBRE SKILLE I PODŁAPAĆ JAKIS PANUJĄCY OBECNIE KONCPET TO I W POLSCE ZACZNA LUDZIE SŁUCHAĆ I SZANOWAĆ
TAK ZROBIŁ TEDAS NA PRZYKŁAD ALE PRZEDOBRZYŁ I INFAMIA 2 ALBO PIERDOLENIE ŻE BEDZIE PRACOWAŁ 3LATA NA LUX VERITATIS

GALIK MONTANA

WIELKI HICIOR, 8K WYŚWIETLEŃ, RAPERZY GWIAZDY Z MOJEGO PODWÓRKA MAJĄ WIĘCEJ.
FREE SCHWESTA EWA.
GMLL.

Kredens

[img]https://s3.amazonaws.com/rapgenius/filepicker%2FbbukDdpRYyAuvfYefWkj_roy_makaay.jpg[/img]

Kredens

[img]https://c7.alamy.com/comp/D3BR81/dpa-bayerns-dutch-player-roy-makaay-cheers-after-scoring-the-1-0-lead-D3BR81.jpg[/img]

mama.fabriczo.ssssie

CZEMU KAŻDY Z TYCH NOWYCH SUPER MŁODYCH RAPERÓW JEST TAKIM PEDAŁEM?
NIE MA JUŻ NORMALNYCH LUDZI ,W SPODNIACH I BLUZIE ? JAKIEGOŚ NORMALNEGO TYPA Z ZAJAWKĄ , BEZ MARKETINGU I BEZ ROZKMINIANIA KTÓRE SONY MA WIĘCEJ HAJSU ,TO ZWYKŁE PRODUKTY MARKETINGOWE ,NAWET TE ICH KSYWY SĄ JAK NICKI Z INTERNETU ,A WY GIMBUSY NIEDOJEBANE SŁUCHACIE TAKIEGO ŚCIERWA ŻE RĘCE OPADAJĄ ,

elo

KURWA, JEBAĆ TEGO PEDAŁA, NARYWA Z TYM JEBANYM MULTIM
CHĘTNIE NAPLUŁBYM MU W RYJ

GeneralFrank

Kim ty kurwo jestes wgl? Jakims lbem co ba grupkach fb zrobil fejm i udajesz artyste. Jedyne do czego sie kurwiu nadajesz to mycie garow w Exeter. Chuj ci w duoe i kamieni kuoe

Kick

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=AIkhb48Oyzk[/youtube]

SusanNelson

• I appreciate for what you updated. I hope we will receive more latest news that relates to this article. Thank you so much.
https://gmaillogin.co/

Popularne