Sprawdź nas też tutaj

News

Pal Hajs TV: Bodychrist – 15 Lat

Wuwunio zabiera nas w sentymentalną podróż z Ciałokrzysiem.

Opublikowany

 

Nikomu nie trzeba go przedstawiać. Bodychrist to artysta kompletny – wokalista, raper, aktor i autor tekstów. Nie boi się ani różnych stylów, ani różnych nurtów: od rocka poprzez hip hop, a na disco polo skończywszy. Współzałożyciel i członek zespołów: 71 GRU (2003 – 2007), ZAWSZE CI SAMI (2006 – 2008) oraz BURNING ANGELS (2014 – 2016). Dodatkowo partner sceniczny, tworzący niezapomniany, a w pewnych kręgach wręcz kultowy, duet z BONUSEM BGC (2015 – 2018).

Przez 15 lat swojej wyjątkowej działalności nie dał się zamknąć w nawias przeciętności i zawsze grał to co podpowiadało mu jego artystyczne serce. 16 marca 2018 roku w poznańskim klubie „Mostowa 40” odbył się koncert podsumowujący sceniczną drogę Krzysztofa Ciesielskiego. Nie mogło tam zabraknąć ekipy Pal Hajs TV. Zapraszamy na chwytającą za serce, sentymentalną podróż z Ciałokrzysiem.

 
2 komentarze
2 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
cardiv(@cardiv)
3 lat temu

wuwunio dobra mordeczka ale nie zasługuje na tak niewierną kobietę nawet potwierdza sie to co mówie kiedy byli na szkolnej i major twierdzi że luiza chciała go posiąść bo ciągle zerkała na niego i gdyby nie wuwunio to by coś było miedzy nimi.

Człowiek Dobry
3 lat temu

Gdyby nie Luiza i jej nogi, smętów Wuwunia nikt by nie oglądał.

Popularne