Sprawdź nas też tutaj

News

Paluch do Miuosha: „Dobrze, że wyszedłeś z tego k*rwidołka rapowego”

Katowicki raper szykuje kolejną płytę.

Opublikowany

 

Miuosh / fot. Paweł Fabjański

Od dłuższego czasu Miuosh oddala się od sceny rapowej i tworzy z Jimkiem własny projekt symfoniczny. 9 czerwca na Stadionie Śląskim odbędzie się w koncert podsumowujący współpracę rapera z Narodową Orkiestrą Symfoniczną Polskiego Radia w Katowicach, Jimkiem i Smolikiem. – Uznałem, że po Jimku i Smoliku nie ma już trzeciej osoby na horyzoncie, która mogłaby coś nowego wnieść w ten projekt. Nie chcę być też hurtownikiem i walić wyjątkowymi projektami co dwa, trzy lata. Wracam do studia i będę robił swoje – zapowiedział artysta w rozmowie z Gazetą Wyborczą.

Mimo obrania własnej drogi muzycznej Miuosh wciąż utrzymuje kontakty z częścią sceny. – Spotykamy się w fajnych miejscach albo gramy na imprezach. Niektórzy zauważą, że nasza muzyka już tak do siebie nie pasuje, ale potrafimy spędzić pół wieczora, siedząc na krawężniku i pijąc piwo, jak bywało 10 lat temu i gadać o tym wszystkim – mówi raper. – Paluch, który sprzedaje praktycznie tyle samo płyt co Dawid Podsiadło i mógłby spokojnie stanąć w szranki z jakimś stadionem i się obronić, mówi: Dobrze, że wyszedłeś z tego k*rwidołka rapowego – tłumaczy.

Palucha zobaczymy wśród gości podczas niedzielnego Scenozstąpienia. Na koncercie pojawi się również Abradab.

„Powroty” – nadchodzi nowa płyta Miuosha

Kilka tygodni temu w rozmowie z magazynem Wudoo Miuosh ujawnił, że szykuje nowy album. – Niechcący wyszła mi taka najdłuższa przerwa wydawnicza, jeśli chodzi o autorskie albumy… zamierzam tę przerwę zakończyć w październiku – tłumaczył filar Fandango Records.

O czym będzie album „Powroty” raper powiedział w rozmowie z GW. – Będzie bardzo odważna, usłyszycie tam gitary elektryczne, sample wokalne kojarzone z muzyką popową, rap, a nawet zepsuty fortepian. Będzie to muzyka wymykająca się obowiązującym kategoriom.

 
9 komentarzy

9
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
ReTo nażarł sie i nachlał za darmo w Bydgoszczyk

Hipciokryta Paluch
Bajpierw pierdoli ze Pato go zjadło w beefie
Teraz przybija pione
OFICJALNIE JEBAĆ POLSKI RAP W KAKAOWE OKO SAURONA

rychupejasurówka

Pato? Kurwa a kogo interesuje banda tych obszczymurków?

MOSIEK KACZYŃSKI

PIELUCH MA RACJĘ!
MIUOSH ZOSTAŁ ZMASAKROWANY PRZEZ OXONA I PATOKALIPSĘ.
NO ALE TERAZ NAGRYWA FAJNE RZECZY Z NOSOWSKĄ, SMOLIKIEM CZY O DZIWO KOZIDRAK. NIE JEST TO ŻADEN POP. GRA W NOSPRZE. PUSZCZAJĄ GO W TRÓJCE.
PODOBNO NIE JEST LOJALNYM CZŁOWIEKIEM. ALE TO ON ŻYJE JAK CYWILIZOWANY CZŁOWIEK, A ERIPE? CALL CENTER? MONOPOLOWY?
JEBAĆ HIP HOP

Oskar rampapam

JEDYNE CO WYNIOSŁEŚ Z RAPU TO TEN TELEWIZOR

Jurekj

Opublikowany 11 godzin temu Przez Maxymilian Hozer

Odb

Dobre rapowr wyjście miuosha z kurwidołka palucha

Marcin

1

ReTo nażarł sie i nachlał za darmo w Bydgoszczy

Do wylizania resztek gowna ktore osiadly na moim kiblu gdy sralem i walilem konia jednoczesnie

Krzysiek Ibisz

Ksywa Miuosh i wszystko jasne, nie dość ze mega chujowe imię idealnie stworzone dla ministranta, to jeszcze ta chujowa przeróbka na ksywę. A co do muzyki to nie słuchałem ale na bank chujowa. Pozdrawiam analnego przemieniacza.

Popularne