Sprawdź nas też tutaj

News

Paluch i Oki w nowym singlu Silesa

Posłuchajcie „Nie mów”.

Opublikowany

 

Paluch / fot. bartekm__

„Nie mów” to kolejny singiel zapowiadający solowe wydawnictwo Silesa. Track jest mocno charakterny i przez wielu uważany za prawdziwy pokaz skilli, dlatego też dobór gości nie jest przypadkowy.

Paluch – ikoniczna postać na polskiej scenie rapowej, raper z wieloletnim dorobkiem muzycznym oraz Oki – odkrycie tego roku, prawdziwy newcomer. Za bit odpowiada bezbłędny Sekko, który postawił wysoko poprzeczkę, jeśli chodzi o tegoroczne produkcje.

Siles (98’) – młody raper z Lubaczowa z papierami na karierę muzyczną, dosłownie i w przenośni. Ucho do chwytliwych melodii czy eklektyczne podejście do gatunków nie wzięły się znikąd. Ukończona szkoła muzyczna w klasie fortepianowej a następnie studia realizacji dźwięku dały świetny background do wejścia na polską scenę rapową. Jego numery to przekrój różnych klimatów, zaczynając od melancholijnych, poetyckich klimatów, kończąc na ciężkich trapowych brzmieniach. Wszystko to sprawia, że najpierw oddolnie zbudował spory kanał na YT (ponad 135 tys. subskrypcji), by następnie związać się z Universal Music, gdzie przygotowuje obecnie swój pierwszy materiał.

 
7 komentarzy
7 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Prop&Testo
1 rok temu

Chuj mu na kurwe

Odb
1 rok temu
Reply to  Prop&Testo

Silesowi wsadził palucha w oko.

ŻeCo?
1 rok temu

ależ ten beat muli, tak jak i cały ten numer / jednym słowem – chujowe

dkspaof
1 rok temu

Teee, Kciuk, weź już spierdalaj do domu dobra ?

Abraham Chujewicz
1 rok temu

przystojny ten palec, ale bym mu jajca wychlastal

Wasz ziom
1 rok temu

zacznij od ojca bo czeka…

Popularne