Sprawdź nas też tutaj

Wideo

Paluch i Rafał Pacześ rozmawiają o autach

„Zasnąłem za kierownicą przy 170 km/h”.

Opublikowany

 

Znany stand up’er Rafał Pacześ prowadzi w serwisie Youtube autorski program „Czarna Wołga”. W najnowszym odcinku jego programu pojawił się Paluch. Panowie przetestowali Audi S8 Plus i porozmawiali o motoryzacji.

Pierwsze auto Palucha

Paluch wspomina m.in. swój pierwszy samochód, który tak naprawdę należał do jego mamy. – Pierwszym autem, jakim się poruszałem, było auto mojej mamy – Opel Corsa B 1,4 wersja Atlanta, żółta, w gazie. Totalna petarda. W czasach studenckich rozwoziłem tym jedzenie w knajpie – mówi raper.

Pierwszym samochodem, który Paluch kupił za własne pieniądze był Opel Corsa B. – Nie pamiętam jaka to była wersja, ale była mocno tuningowana, bo tylne nadkole było zardzewiałe i jak padał deszcz, to woda wpadała przez dziurę od pasów na tylną kanapę – śmieje się muzyk.

Paluch wspomniał też, że zdarzyło mu się raz zasnąć za kierownicą i zjechać na pobocze. Oprócz drobnych usterek przodu auta nic nikomu się nie stało.

 
9 komentarzy
9 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
debil, normalny debil
2 lat temu

Hipokryta numero uno 😀

łysy oszczany pet
2 lat temu

O proszę, pieluch grzebaluch jedzie po jutuberach, ale po wywiadach jutuberskich to się szlaja, łysa pusta makówka.

ProfesorNauk
2 lat temu

Fajna ta beta Palucha. Ale moja siódema mimo że starsza to myślę że na światłach bym go cyknął.

kokws
2 lat temu

PALUCH TOP 3 POLSKI RAP

Dorian
2 lat temu

to jak to jest do chuja że rozwoziciel żarcia może zostać raperem a youtuber już nie? a jeszcze gorsze jest to że rozwoziciel jakuegoś parszywego żarcia wyznacza kto może a kto nie może być raperem. idz ty karaluch dzbanie jeden w pizdziec xeroboju pierdolony

TYGA BONZO
2 lat temu
Reply to  Dorian

Dorian. Fajne imię dla bananka co wpierdala czipsy przed komputerem i ogląda jak multi gra w gry. Do tego pewnie jeździ chujowym oplem mamy (bo boja się kupic mu własne auto,” żeby się nie zabił wśród tylu wariatów na drodze”) i kąpie się ze starym w wannie.

A co do palucha to wiadomo, że dzban.

TYGA BONZO
2 lat temu
Reply to  Dorian

PS: wykurwiaj cioto ze stuleją

Wasz ziom
2 lat temu

Żygam już tą ksywą…

00:12 i 17
2 lat temu

Opublikowany 11 godzin temu Przez Sebastian Skajnowski

02:48 7

Popularne