Sprawdź nas też tutaj

News

Paluch i Szpaku z multiplatynowymi płytami

Świetna passa reprezentantów BOR-u.

Opublikowany

 

Paluch

BOR Records wyrasta na ekipę numer jeden w kraju. Do tej pory cały wytwórniany wózek ciągnął tylko Paluch, ale od niedawna pomaga mu również Szpaku. Za chwilę obaj raperzy sięgną po kolejne wyróżnienia w karierze.

Paluch i Szpaku: Kilkadziesiąt tysięcy sprzedanych płyt

Przy okazji informacji o kolejnych koncertach poznański raper poinformował, że jego najnowszy album „Czerwony Dywan” za chwilę osiągnie potrójną platynową płytę. Oznacza to sprzedaż 90 tysięcy egzemplarzy krążka. Przypomnijmy, że najwyższe wyróżnienie w naszym kraju, czyli diamentową płytę uzyskuje się za sprzedaż 150 tysięcy kopii.

Bardzo dobrze radzi sobie również Szpaku. Jego najnowszy album „Atypowy” ma za chwilę uzyskać podwójną platynową płytę. Jak na świeżą krew na scenie jest to wynik do pozazdroszczenia. Takie wyróżnienie zdobywa się za 60 tysięcy sprzedanych albumów. – Dzięki wszystkim za takie wsparcie – napisał Paluch informując o nadchodzących wyróżnieniach.

 
21 komentarzy

21
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
tfu

kuhwy jepane komentarze usuwają, tutaj już nie ma wolności słowa. kciuk hipokryta wam każe? śmiecie

­­­RAZEM PONAD KIŁĘ

kto to do huja kupuje???

stefan

Szpaka gangsterzy. Palucha biznesmeni.

haha

gimbusy, które z prawilnością i ulicą mają tyle wspólnego co placówka w dotrzymywaniu słowa;)

SPJ

Prawilnie przypominam Fugees za płytę The Score dostali w Polsce platynę za ojebanie ponad 100 tys płyt w 96 a to były czasy gdzie ludzie zarabiali po 800 zł a płyty kosztowały 50/60 zł a na rynku u ruskich 20/30 zł piraty.
22 lata minęły The Score wciąż brzmi świeżo i na czasie a o polskich gownach z przed pół roku nikt już nie pamięta.

Andżej

Kasety magnetofonowe, mówi Ci to coś ?

Butek

Szpaku obsrany huj

don balon

I znowu to samo. pieluch w wielu tekstach nawijał „WBITE W WYRÓŻNIENIA”, ale przy każdej kolejnej platynie cała sesja ląduje na mediach społecznościowych. On chyba bawi się pizdą przy tych fotkach, zaszczany hipokryta.

Qwerty

Fajnie to brzmi zloto diament platyna ale patrzcie na te liczby 30,60,90 trochę śmiech na sali nie wyróżnienie biorąc pod uwagę liczbę mieszkańców naszego kraju i to ile matolow słucha tego badiewia.
Swoją drogą to się zastanawiam czemu akurat tych dwóch dekli cieszy się taka popularnością niczym się nie wyróżniaja brzmią tak samo jak wszyscy?
Chyba odpowiedni czas i miejsce i tyle.

Kleks

Biuro Opierdalania Rodzynek. Wielcy „obrońcy” rapu, a podpierdalają bity i „atakują” tylko łatwe cele, by gimby miały do czego się tasować. Banda pajaców.

Analne Peaky Blinders

Paluch i Szpaku z MULTI hehehe platynowymi płytami

Jans Rotschild z domu Himmler

Piekny skok na hajs rodzicow!

Odb

Multiszpakowe paluchy w płytach z platyną

Lepszyswiag

Może koledzy z BOR się pochwalą czy liczą tylko sprzedane pudełka czy jedno sprzedane pudełko liczą podwójnie bo jest w środku płyta z instrumentalami? Proponuję brać przykład ze Skrzypka, on pokazuje co to sprzedaż plyt

Klocu

Ludzie, ale do „sprzedanych” płyt wlicza się odsłuchania na YT i Spotify. Nie jeden do jednego ale w jakiejś tam zależności

SPJ

No są dwa wyjścia doliczać wyświetlenia lub obniżyć próg przyznawania tych „wyróżnień”.
Bez wyświetleń złoto by musieli dawać za jakieś 5tys sprzedanych płyt lub mniej.
Ogólnie takie wyróżnienia są potrzebne każdej wytwórni i tym wykonawca rapowym bo jest dla nich reklama i przynęta na nowych kupujących. Ludzie szczególnie ci młodzi łapią się na takie rzeczy.
Wszyscy pierdoła że mają to w dupie ale to dzięki temu mają hajs.

Bałuty welcome too

Jak można łajna słuuuuchać?

Bałuty welcome too

Skoro ludzie sie tym jarają to świat to chuja warty jest. Jebane plebsy

Rychu

Kto kupuje to gówno

Popularne