Sprawdź nas też tutaj

News

Paluch karci Bedoesa za nieodpowiednie zachowanie, ale wciąż go lubi

„Wyciągnął szabelkę, a później płacze, że chcą go bić”

Opublikowany

 

Paluch / fot. bartekm

Przy okazji nowego wywiadu z poznańskim raperem jak bumerang wrócił temat zachowania Bedoesa na SB Festiwalu w Stodole i późniejszych żali w jednym z kawałków od czego zaczął się ubiegłoroczny głośny beef Dixon37 z SB Mafiją. Według Palucha młody raper zachował się nieodpowiednio.

„Plujesz na ludzi, to plują na ciebie”

Feralna wypowiedź Bedoesa w Stodole wywołała burzliwą reakcję części środowiska. Raper przepraszał za swoje zachowanie, ale nie obyło się bez dziwnych incydentów. Bedoes poniósł konsekwencje swojej niefortunnej wypowiedzi, ale później w tytułowym singlu „Kwiat Polskiej Młodzieży” znów wrócił do sytuacji z Dixon37 z Białegostoku i ucieczki w bagażniku, opowiadając jak ciężkie chwile przeżywał. Według Palucha reprezentant SBM Label powinien przyjąć na klatę wszystkie konsekwencje swojej działalności i zachować się jak na rapera przystało. – Obraził cała Polskę mówiąc, że kto nie jest w SB Maffiji niech robi gałę. Ja się nie poczułem, bo się jakoś kumam z Solarem i Białasem, a Bedoesa też lubię. Obraził w ch*j ludzi i mogli się poczuć urażeni, bo było to wulgarne – mówi Paluch w rozmowie z Winim.

Wyciągnął krótką tępą szabelkę, i jak się okazało kruchą, po czym żali się, że ludzie chcą go bić. To k*rwa gościu, albo bierzesz odpowiedzialność za to co pi*rdolisz i przyjmujesz na klatę , albo na łeb liścia i buta – tak powinno to zostać po męsku-rapersku załatwione – albo później płaczesz, że to nie jest hip-hop, bo chcą mnie bić. Plujesz na ludzi, to plują na ciebie. Akcja reakcja, proste – kończy swoją wypowiedź autor „Czerwonego Dywanu”.

Przypomnijmy, że wspomniane żale Bedoesa w tytułowym singlu z nowej płyty zapoczątkowały beef Dixon37 z SB Mafffiją, który na dzień dzisiejszy wydaje się być już przeszłością i nie będzie kontynuowany.

Geneza beefu Dixon37 – SB Maffija

1. Bedoes & Kubi Producent – „Kwiat Polskiej Młodzieży”
2. Rest dissuje Bedoesa! Natychmiastowa odpowiedź Borka i Białasa
3. Rest komentuje odpowiedź Bedoesa i Białasa
4. Kafar Dixon37 dissuje Białasa!
5. Białas błyskawicznie odpowiada Kafarowi!
6. Kafar drugi raz dissuje Białasa!
7. Bonus RPK komentuje beef Dixon37 – SB Maffija
8. Białas „Outro” diss na Kafara!
9. Beef Dixon37 – SB Maffija. „Kontynuowanie tego nie dąży do niczego”
10. Kafar trzeci raz dissuje Białasa!
11. Kafar Dixon37 szuka Białasa?
12. Dixon37 dementują plotki o wizycie w studiu SB Maffiji
13. SB Maffija o zajściu w Nobocoto
14. Uliczni raperzy wspierają Kafara w beefie z Białasem
15. Kafar Dixon37: „Nie chcę, żeby nasi fani ganiali fanów SB i odwrotnie”

 
45 komentarzy
45 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Gandzior gorące pierdy płoną podpalone zapalniczką
2 lat temu

Co ten Paluch, kupę wstrzymuje piętą na tym zdjęciu? Bo nie widzę innego powodu po chuj się kuca na zimnie i śniegu, w dodatku z gołymi łapami. Może faktycznie wstrzymywał to kupsko a z telefonu zamawiał ubera. Pytanie tylko co by się stało jakby się zesrał w tej taksówce.

huj
2 lat temu

UBER TO KURWA NIE TAKSÓWKA. JHA PIERDOLE 20 LAT NA ZLOTOWIE PRACUJE I NIKT KURWA TEGO NIE USZANUJE. PIERDOLE TO

ProfesorNauk
2 lat temu
Reply to  huj

Jak jeździsz jakimś trajtkiem że ledwo się wsiada do niego i pewnie drzwi się zacinają a rdza odpada jak się mocniej nimi pierdolnie..Chcesz to Ci mogę moją bete sprzedać za 23 tysie. bo myślę nad jakimś kombiakiem.Siódema robi wrażenie to i klientów przyciągniesz. Paluch ma fajną tą becie ale na światłach bym go cyknął. Na rondzie jak przycisnę to ino jeden pisk i sama się obraca.

huj
2 lat temu
Reply to  ProfesorNauk

A PIERDOLE TĄ TWOJĄ SZWABSKIE GOWNO. WOLE SWOJA SYRENKE PIZDO, IDZ TAM WYLIZAC KASZTANY CYDŻOWI CZY JAK TEGO SKURWIELA SIE ODMIENIA. LEGIA PANY

huj
2 lat temu
Reply to  huj

TAK JESTEM WKURWIONY ZE ZLE NAPISALEM. AHA I JEBAC TA TWOJA KLODE MA WIEKSZEGO FIUTA OD CIEBIE

Taniowalczę
2 lat temu
Reply to  ProfesorNauk

siódemka za 23 tysie to kurwa jakiś złom 20 letni. Ukraińcy lepszymi się wożą ty kurwa wsioku

Antypedał
2 lat temu

Ty jakiś niedojebany jesteś czy po prostu dziś wśród takich pedałów jak ty zakładanie rękawiczek to jakieś nowy pedalski obowiązek żeby swojego chłopaka w graty nie urazić?

Pacers
2 lat temu

Paluch czepia się youtuberów a bedoes to gorsza parówa od nich to nie hip hop

ProfesorNauk
2 lat temu
Reply to  Pacers

Youtuberzy jedyną nadzieją polskiego rapu! Pozdro Meduza, Boxdel, Stuu lejarz i ZDupy! Mam nadzieję że Kruszwil i Daniel Magical niedługo dołączą do tego elitarnego grona! Pozdro! Jebać hejterów!

Odb
2 lat temu
Reply to  Pacers

Za zachowanie lubi bedoeasa ale paluch wciąż karci go nieodpowiednio

Naśladowca Odb
2 lat temu
Reply to  Pacers

Paluc Bedoesuje karcenie za nieodpowiednie lubienie, ale wciąż go zachowuje

asdasd
2 lat temu
Reply to  Pacers

Paluch wygląda na tej focie, jakby zobaczył Sentino i już z automatu wykręca numer do Bilona, bo mu powoli cieknie po nogawca. Zwykły pozer jak ten kurwa szpaku, biuro opierdalania rodzynek (drobnym druczkiem jest: „z dupy”).

lapsioki
2 lat temu

Czepia się jutuberów, ale wentyla z obwisłymi cycami rozgrzesza…beka w chuj. No i paluszek typowo dla siebie w wywiadzie musiał się napiąć i zgrywać sztywnego typa 😀 Już zapomniał jak była akcja z Sentino i musiał prosić o pomoc Bilona dzwoniąc do niego, by załagodził cały konflikt. Sam schowałeś się za plecami Bilona, a zgrywasz jakiegoś pseudo gangusa, placku. Czemu nie wyszedłeś z Sentino na solo tylko dzwoniłeś do Bilona? Obsrałeś majty.
Kurtyna.

Oskar Pam Pam
2 lat temu
Reply to  lapsioki

Co Ty pierdolisz? Po pierwsze pojechał Bedoesowi i słusznie, a Sentino wtedy nie przyszedł na spotkanie, bo jest pizdą i farmazonem

Ryszard Przegraniecky
2 lat temu
Reply to  Oskar Pam Pam

To w takim razie po co palec dzwonił do Bilona o wstawiennictwo?

asdasd
2 lat temu
Reply to  Oskar Pam Pam

Sentino nie przyszedł i to relacja palca-grzebalca, w chuj wiarygodna xD Palec się wtedy obsrał i dzwonił do Bilona, kiedy Sentino chciał z nim wyjść na solo, no ale palec jest tym typem, co bez kumpli nawet solo nie wyjdzie, bo jest pizdą jebaną. Sztywnego tylko graj ka musi płyte opchnąc swoim fanom, czyli lamusom

Oskar Pam Pam
2 lat temu
Reply to  asdasd

Sentino na solo? Jak to pizda jest, dlaczego z Sage’m się nie ustawił? Dlaczego uciekał przed pseudo gangsterem Wujkiem Alim?

Oskar Pam Pam
2 lat temu
Reply to  Oskar Pam Pam

Co nie zmienia faktu, że palcuwka to też cipka i hipokryta

Za Volvo
2 lat temu
Reply to  Oskar Pam Pam

Ciekawe, co ty byś zrobił gdybyś był sam i skakałoby do Ciebie trzech czy pięciu typów. W internecie łatwo oceniać, ale sam byś się pewnie w takiej sytuacji lepiej nie zachował. Malik też się wtedy nie popisał, miała być jakaś akcja, a wolał pozować do fotek z Sage’m. Każdy może mówić różne rzeczy, ale rzeczywistość weryfikuje.

fejk. hipokryta. zjeb.
2 lat temu

Ty, innych to pouczasz, ale moim zdaniem taki wykład powinieneś udzielić Szpakowi, bo to co odpierdala jest niepojęte. Popatrz, co robią ludzie z twojej stajni, a dopiero gadaj o innych, szefie Biura Opierdalania Rodzynków. Wielcy „obrońcy” rapu, a bity podpierdalają na potęgę.
https://www.youtube.com/watch?v=oI_OU3XABOA
https://www.youtube.com/watch?v=RXce-9Swzkc

Nawijać o „prawdziwości” na podjebanym bicie i patencie. Tylko wy potraficie odjebać taką chałę.

Bedaluch
2 lat temu

Ja pierdole aż głupio komentować jako pierwszy przy takim gownie

Ruspect
2 lat temu

Paluch to nie jest szczery HipHop.Bedoes???ktoyo kurwa jest???Gruba cipa wytwór rynku.Coś jak pedalska ibiza

kleks2137
2 lat temu

A czemu nie wypowiesz się na temat tego, że szpaku wydygał i obsrał gacie przed solówą z bezczelem? Nie jest ci wstyd, że masz rozjebusa w wytwórni i pozoranta? Ah, rozumiem. Pieniążki. Więc skończ coś pierdolić o jakichś zasadach i przestań innych umoralniać, ochrościały, zaropiały i zgrzybiały paluchu.

bejker
2 lat temu

Opierdol cebulowego albo czosnkowego palucha i przestań pierdolić.

TYGA BONZO
2 lat temu

Kurwa ! Bedoes ! Zjebaleś! Kto wodą wojuje od miecza ginie. Miecza ktorego bedziesz łyk kać

Benc

Glamrap, tez napiszecie o mnie newsa?

benc
2 lat temu

aha, czyli szpaku pójdzie w solo z bezczelem, czy jednak to jest nierapowe, co? hahaha, beka z tych hipokrytów! Skumajcie motyw. szpaku w jednym dissie nawijał, że solo jest nierapowym zachowaniem i ogólnie żal.pl, a jego szef pieluch mówi, że „akcja – reakcja”. Rozumiecie to? bedopjesa krytykuje, ale gdy jego podopieczny odpierdala coś podobnego to milczy…ciekawe czemu.

pedalytenportal
2 lat temu
Reply to  benc

co Ty kurwo parówo przekręcasz jak przyjął wezwanie na solo tylko wyśmiał to, że pizganie się na solo jest hip-hopowym sposobem rozstrzygania konfliktów, a normalni ludzie się nie biją tylko potrafią dogadać

rzabzonn
2 lat temu

Pieluch smieciu ty sie lepiej nie wypowiadaj na temat innych bo sam zbroje obsrałes przed malikiem. Biuro Opierdalania Rodzynek

Skur222
2 lat temu
Reply to  rzabzonn

A ty dalej na rencistów judaszu

fajka. pet.
2 lat temu

Zamknij ryj, hipokryto. W konflikcie z Sentino zdzwoniłeś po kolegów, bo wydygałeś, a z Malikiem wolałeś się pogodzić, by nie było większego dymu, więc nie rozumiem jak śmiesz pouczać innych, nawet takiego łonowca jak bedopis. Nie masz ku temu prawa, bo sam nie zachowujesz się względem tego, co pierdolisz w wywiadach. Zwykła fajka.

Gustaw
2 lat temu

Szabelkę? Chyba zwiędłego flaka i sflaczałego wentyla. Tylko na tyle go stać.

Mosiek Kaczyński
2 lat temu

Co za mistrz dyplomacji i populizmu! Wypowiedź łechtająca ego Dixonów, żeby się ulicznikom nie narazić ale zarazem pucowanie do sbgejffija, no bo oni mają wyświetlenia i popularność. Podważanie jakości nagrań pedoesa naraziłoby na stratę fanbase’u u gimbów. Jesteś taki sam jak te salonowe pieski o których rapujesz. Tfu. Yebać

Skurwysyn
2 lat temu

Twoją starą jebać

Czapo
2 lat temu

Co to za wypowiedź ziom, to że się kumasz z nimi to nie znaczy że jesteś z sb i tak samo tyczy to ciebie jak i reszty ale wolisz robić kwadratowe jaja i wychodzisz że wszystkiego jak Żuk z gnoju kurwa Paluch mam prawie wszystkie płytki i widzę powoli że sianko zmienia… I jak można słuchać tych Slabych Bucow

Tyty
2 lat temu

Tacy z nich wszystkich raperzy są w końcu prawda wychodzi na jaw że to zwykłe pizdy są a nie raperzy. Zwykłe lamusy co udają gangsterów na klipach a w życiu takie pizdy że raperki mają więcej jaj od nich mimo że ich nie mają.

HalTrout
2 lat temu

Przygody prymitywów mają już aspekt etnologiczny. Społeczeństwo alternatywne o niższym poziomie rozwoju. Zwłaszcza ich pseudomuzyka mnie rozśmiesza

stary na plecach
2 lat temu

Wielki kurwa obrońca rapu, szkoda że multiego tak nie obroniłeś

asc
2 lat temu
Elo 2115
2 lat temu

Chciałam przypomnieć ze paluch tez wyzywał Young Multiego na scenia a potem w utworze ,,kontrola jakości” go zaczepia. Bedoes fakt popełnił błąd ale przeprosił i było widać ze tego żałuje. A Paluch czepia sie Multiego tylko dla tego ze był youtubetem. A prawda jest taka ze michał zarabiał większą kase na minecrafcie w wieku 13 lat, niz wasza stara na kasie w żabce. To jest tak samo jak czepiać się Reto ze pracował jako ochroniarz. Wiec co ma przeszłość do obecnej chwili postrzegania człowieka?
Pozdro KPM

Monar king
2 lat temu

https://youtu.be/DbGc9OFMRp
https://youtu.be/KFDHIVF4PIc
Wiem co cie jara pizdo liczysz sie tylko ty hahaha wklejajcie linki wszystkuch kopiowanych motywow niech wszyscy zobacza co to jest kurwa za jebana kserowa pierdolona haha jebac!

Skurwysyn
2 lat temu

A on wciąż będzie zgarnął hajs a wy dalej w biedzie

KRISTAPS PORZINGIS
2 lat temu

ALE WSTAŁEM DZIŚ Z GIGANTYCZNĄ EREKCJĄ HMMM

Dela Pierro Kondoniero
2 lat temu

Huj

LilYoungMultiZabsonoBedoeSzpaku
2 lat temu

Chuj dłuższy, ty masz huja a ja chuja

Popularne